Skočiť na obsah

Obdarúvanie, keď máte niekoho radi ...


arwiel

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 40
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • cheki

    6

  • game

    4

  • arwiel

    4

  • choze

    4

Top prispievatelia v tejto téme

Presne ako napísala andulqa... veď o nej nič nevieme, ako ti máme poradiť ? Napíš čo má rada a čo nie, čo ju zaujíma/nezujíma, aký žáner filmov/ kníh má rada...

A len tak ma teraz napadá, DVDčko by nemusel byť zlý darček.. a môžte ho kukať spolu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nooo...nejak ma nic nenapada...nooo rada ma futbal...chvilu aj hrala...ale modeling a futbal neni dobre konbinacia..celkovo ma rada sporty, s filmov komedie a horory...knihy moc ee...a strasne miluje zvierata...hlavne psov...ma doma 3 civavy... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tie puzzle neni zle...to sa mi celkom paci :lol: ...ten futbal asi nie bo ona by to nemala kam dat a ja tiez moc nie....ale musim este popremyslat nad niecim dobrym...

 

heh to kinderko :) ...s nim ma napadlo ze ho rozrezat naspojoch, zobrat hracku a do toho obalu dat nieco ine...ale neviem co...tam by sa hodil prsten...ale prsten si myslim neni vhodny este :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nenosí nejakú bižutériu ? naušničky, náramky priateľstva, korálkové voľačo, čo sa zmestí do kinderka ...

len nech to kinderko po tebe najprv nehodí, ešte predtým, než doň nazrie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to nehodi...ale skvor by som sa bal ze ho zjem nez jej ho daam:D...dnes som videl taku dobru ciapku...teda nebola dobre...ale strasne haluzna...ale to by urcite nenosila takze asi nie...to jej mozem nekedy dat len tak...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

...

 

 

nedávno - som na jarmoku kúpila taký malinkatý drevený štipec - asi 2 cm to má ... a na ňom sedí malá lienka ... to sa dá trebárs pripnúť na list kvetu alebo tak ....

 

to som si kupil aj ja! :lol:

 

 

hm, mne bolo povedane ze sa strasne rozdavam. ja to viem ale iny asi uz nebudem....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnes som nakúpila frajírovi na narodky, aj na valentína, vytešujem sa ako decko, hneď by som všetky dary najradšej osobne odskúšala :lol:

 

tieto Vianoce ma chytila zlomyseľná chuť, kúpiť niečo trefné - bratránkovi, čo ledva-ledva prelieza triedami ZŠ a bude fakt zázrak, keď sa dostane na nejakú školu, knižku - Ako si nájsť dobrý job

Maminmu frajírovi, čo je najviac grambľavý človek akého asi poznám a už som bola svedkom viacerých úrazov vzniklých pri domácich prácach - kniha Domáci kutil

a podobne... ale neuskutočnila som... možno o rok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veľmi rád obdarúvam a nielen blízkych, mám radosť , keď môžem niekomu urobiť radosť...... mne osobne stačí vľúdne slovo, úsmev,priateľstvo, čo určite spolu s láskou sú najhodnotnejšie dary..... :) :lol: :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

... praktickým darčekom...podľa vkusu a povahy dotyčného...čo sa týka iných srdcu blízkych - je to často kniha, + úsmev na tvári...alebo báseň - ak sa podarí...k tomu milé slovo - i keď ono tu už bolo...na počiatku, no žiada si stále svoje - zvádzať s veršom, s láskou boje....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov