Skočiť na obsah

Majstrovstvá sveta vo futbale 2010 (Južná Afrika)


tomassi

Odporúčané príspevky

Tabuľka našej skupiny vyzera veľmi zaujimavo. Bude to zrejme vyrovnane až do konca.

 

Tabuľka 3. skupiny:

1. SLOVENSKO 4 3 0 1 8:5 9

2. Severné Írsko 5 2 1 2 8:4 7

3. Česko 4 2 1 1 5:2 7

4. Poľsko 4 2 1 1 6:4 7

5. Slovinsko 4 2 1 1 5:3 7

6. San Maríno 5 0 0 5 1:15 0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Som zvedavy na strebu, ale po tom vcerajsku mam trochu obavy. Toto nase mlade muzstvo ma predsa len este problemy s psychikou.

Ak by sme vyhrali, bol by to riadny krok na MS.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s psychikou?

starí majú problém s psychikou keď sa hrá proti čechom, mladí majú problém s psychikou.

načo proti nim vôbec hráme? :lol:

 

Nepozeral som celý zápas ale videl som jeden záber ktorý ma znepokojil. Na tom zábere sa nachádzal S. Varga. Čo tam robil?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stačilo povedať :)

 

Ešte jedna otázka. Štoch sa nachádza v nominácii na Česko?

 

Pokiaľ som dobre videl tak Španieli ako jediný tím s bilanciou samé víťazstvá. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Miro nie je v nominacii na tento dvojzapas.

 

Som sa len spytal, ze co ta znepokojilo... Bolo z tvojej strany to take dramaticke :lol: Reku, ci si nevidel u neho nejake virusove ochorenie, alebo nieco podobne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrázok Wales - Obrázok Finland - 0:2

Goals: 42. J.Johansson, 91. S.Kuqi

 

Z Cardiffu si Suomi odnášajú 3 cenné body, naďalej držíme teda aspoň 3.miesto. Škoda toho zápasu s Nemeckom, keď Fíni síce dali 3 góly, ale aj 3 dostali (všetky od Kloseho) a napokon len bod - nečakaný, ale vyzeralo to aj na 3-bodový zásah (Nemci ani raz neviedli!). Ešte väčšia škoda je prehra 0:3 s Rusákmi, keď si Fíni dali 2 vlastné góly a proste dosť nanič zápas. No ale v konkurencii Rusov a Nemcov asi na lepšie ako 3.miesto nemôžu Fíni ani len pomýšľať, takže zase to nevyjde :lol: Bohužiaľ, ani tento krát žreb vôbec neprial. Aj tak vám to prajem Suomi moji, a verím že niekedy to dotiahnete aj na EURO aj na MS!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tým Fínom žreb nikdy nepraje. Žeby to bolo tým, že sú v 3. koši a Vždy musia dostať aj silnejšieho súpera? :lol:

Ináč, pamätám ako na post fóre sa zľahčovalo to, že sme s Rusmi remizovali, že to nie je žiadne umenie. Sorry ak sa mýlim, ale medzi tými luďmi si bol aj ty nie? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak tie koše samozrejme združujú teamy približne rovnakej úrovne, ale aj v jednom koši sú medzi teamami dosť veľké rozdiely. Tak ti poviem príklad kedy by som povedal že Fínom prial žreb v kvalifikácii na World Cup 2010: Grécko, Izrael, FÍNSKO, Litva, Azerbajdžan, San Marino ... v tom prípade by som bol plne spokojný akú dostali Fíni perfektnú skupinu. Takže to, že je Izrael v jednom koši s Anglickom podľa mňa automaticky neznamená že sú taká istá úroveň, ty nebodaj áno? btw. aj Slovensko je podľa mňa na vyššej úrovni ako 4.kôš...

 

Čo sa Ruska týka ... chceš tým povedať, že Rusi nejdú vpred a ostávajú na tej istej úrovni ako pred 4 rokmi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne Grécko nepríde ako slabý tím. A v porovnaní s Ruskom Izrael takisto nie. Litva má svoju skupinu tiež dobre rozohranú. Asi to vidíme každý inak.

A máš pravdu, ja som za 3,5 roka nezaznamenal u Rusov žiaden enormný progres. Nič čo by sa nedialo aj u iných mužstiev.

 

Čo tak veriť svojmu tímu a neodpisovať ho v polovici baráže.

Myslíš že my budeme po stredajšej českej nádielke odpisovať našich. Isto nie :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No je pravda že mu moc šance v Chelsea nedostáva, ale možno keby začal hrať od začiatku čo ešte tušim nehral tak by sa možno predviedol. Ale za pokus to stojí, určite sa ho oplatí vyskúšať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A máš pravdu, ja som za 3,5 roka nezaznamenal u Rusov žiaden enormný progres. Nič čo by sa nedialo aj u iných mužstiev.

Ale veď EURO 2008 si snáď sledoval, nie? :lol:

 

Myslíš že my budeme po stredajšej českej nádielke odpisovať našich. Isto nie :) :)

Nebude ich odpisovať nikto, lebo si nemyslím že to prehrajú. Bude remíza!
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov