Skočiť na obsah

Prajem si, túžim ...


RoSo

Odporúčané príspevky

To je fakt :) .... všetko je už rozobrané a pritom to strážili iné kapacity .

Ale prestriedanie sme mali vymakané :lol:

 

veď ešte včera si tvrdil, že by si najlepšieho priateľa človeka nejedol... :)

Ój to by som porušil vlastný morálny kódex ;) ....jedine,že by som o tom nevedel ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Joj prajem si aby uz bolo po 24.decembri aby som mohol cakat na letisku v Prahe jednu super osobu a stravit s nou nadhernych 10 dni. Joj uz aby bol ten 25.december...

A hlavne aby som pozhanal letenky na ten datum pretoze nejako zacinam mat s nimi problemy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnes sa zhmotili moje tohtotýždenné trápenia a frustrácie do takej čudnej dymovej predstavy ...

nie, nejdem fajčiť, ale chcem mať po ruke takú krásnu veľkú mačaciu rodinku, hladnú a s chúťkami baštiť blbých ľudí ... normálne som si predstavovala ako v šialenom americkom filme, ako tým tristokilovým drahúšikom v pyžamkách uväzujem podbradníčky a predstavujem ich zbytočným manažérom a dôležitým členom správnych rád a členom mladej dynamickej / americkej ! / firmy pred pár rokmi zaplatenej ťažkými miliónmi, ktorá na papieri vymyslela reorganizáciu našej práce, ktorá bola za rok experimentovania zmetená zo stola ... teraz nastúpila ´dalšia draho zalatená garda mladých ambicióznych manažérov, ktorí dokonca sedia na miestach pre klientov, starenky si nemajú kde sadnúť, ale to ich nejeduje, ale ktorí nám to, ako to správne robiť, vypracujú za ďaľších pár miliónov ... za ďalších pár miliónov sa budú znovu / po troch rokoch / prerábať likvidatúry, lebo majú vypadať ináč, redukovanie pracovníkov, zastupovania na dvoch filiálkach, nervózni klienti, nenormálne práce, koniec roka, euro, platy nikde, ale poďme sa ihruškať ...

neviete niekto o slušne vychovanej tigrej rodinke ? stačí papa, mama a dve odrastené detičky ... podbradníčky mám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa teším keď bude rok 2050 aspoň.

to sa už tak nevieš dočkať dôchodku?

 

neviete niekto o slušne vychovanej tigrej rodinke ? stačí papa, mama a dve odrastené detičky ... podbradníčky mám.

Táto by snáď aj mohla vyhovovať : )

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

strašne moc silno držím palce spolužiačke aby zajtra spravila skúšku, moc jej to prajem...

a prajem si aby som tú istú skúšku spravila aj ja v utorok...

 

takže idem drtiť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

...nech uz je koniec maja....to jest po mojich statniciach :lol: ... dufajme ze s dobrym vysledkom..

 

a nech je uz leto, poriadne teplo...uz chcem nosit kratke sukne a velke vystrihy :) .... najprv ale treba schudnut :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

v tieto uprsane dni zacinam coraz viac tuzit po blizkej osobe, ku ktorej si mozem vecer lahnut, s ktorou sa mozem doverne porozpravat, s ktorou sa mozem nezne pomaznat, ktora ma vypocuje, pohladi, polaska, rano sa prebudit vedla, zazit znova to dlhe vstavanie z postele, tesit sa na dalsi a dalsi den straveny s touto osobou.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

po niečom túžim, nepokoj, len neviem presne po čom. nemôžem nad tým ani premýšľať, ani nemusím, aj tak je tých túžob priveľa, zmätené je to, teraz túžim najviac asi nemyslieť

nesplniteľná túžba

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov