Skočiť na obsah

Prajem si, túžim ...


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

chcem objať... potrebujem, aby ma niekto objal, pohladil, povedal, aby som sa netrápila, že to bude všetko dobr, že sa všetko vyriešiť, že sa nemám čoho báť, že všetko zvládnem, že....

 

ach jo... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

chcem uz aby bolo leto..aby som mal na chrbte batoh..zaprasene topanky..v nohach desiatky kilometrov...tulal sa svetom..fotil..dychal..a zil svoj sen..este 3 a pol mesiaca :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chcem uz aby bolo leto..aby som mal na chrbte batoh..zaprasene topanky..v nohach desiatky kilometrov...tulal sa svetom..fotil..dychal..a zil svoj sen..este 3 a pol mesiaca :lol:

wau, to je krasne prianie ;)

 

nech sa co najrychlejsie otepli, lebo to pocko co je teraz, to je des .... nech uz je leto... cas na nosenie toho minima :)

 

ale v podstate si prajem, aby sa to moje zdravicko trosku zlepsilo :) ... o tyzden idem na kontrolu, som zvedava co mi povie doktorka..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

momentálne veľmi túžim vrátiť čas a v danom okamihu, keď to bolo potrebné kukať pred seba na cestu a ušetriť si problémy, peniaze, nervy a čas...

 

inak veľmi, ale veľmi túžim samostatne bývať s frajírom, ako vraví Arwiel, byt by sa veľmi zišiel... toť asi najväčšia túžba moja... okrem toho chcem precestovať a spoznať celý svet...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm je tam toho vela. Chcem cestovat a spoznat nejake tie nove krajinky, chcem vidiet koloseum, pyramidy, mexiko, peru, a hlavne moj milovany Novy Zeland na ktorom tuzim prajem si ostat do svojej smrti.

Ale najviac si prajem a tuzim dokoncit skolu najst si slusnu pracu, byvanie a byt v zivote stastny to je to co si najviac prajem a jasne este mat niekoho kto ma bude mat rad a brat takeho aky som.

A este ako pisal tiborco chcem aby tie moje depky sa krotili obcas a bol som v pohode.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

niekde chvíľu sama, jedna mačka, knihy, kontakt so svetom jeden počítač, kde mám kamarátov nablízku, zapnem, sú tam ... kde môžem čítať, kde môžem písať, premýšľať, len byť sama so sebou ... kde keď ja nechcem, nemusím hovoriť s nikým, nemusím vidieť nikoho, nemusím odpovedať, nemusím sa zodpovedať, nikto sa ma na nič nepýta, kde mi stačia moje vlastné frustrácie, kde keď chcem plačem, smejem sa, nerobím nič, píšem, čítam, maľujem svoje machule, vstanem, prejdem sa, a nikto sa nepýta prečo ...

 

ako môj vysnívaný domček z detstva ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

chcem mať viac času... alebo aby už bolo po zápočtovom a skúškovom a aby som sa konečne mohla venovať svojim obľúbeným aktivitám ako písanie, fotografovanie, korčuľovanie či čítanie...

možnože po tom skúškovom sa mi to splní, no teraz po tom túžim ako nikdy... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

veľmi veľmi si prajem, aby sa mi podarilo skĺbiť ponúknutú prácu s rozvrhom v škole a celkovo s bakalárskym ročníkom, to by už nereálny sen o vlastnom bývaní zo svojho kešu mohol začať nadobúdať celkom reálne rozmery :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Hmmm,to je škoda :lol: .

Mohli sme založiť s.r.o. ako vartáši :) . Ja by som bol na varte do 21°° a potom by si nastúpil do služby Ty :) ... ustrážili by sme každý objekt aj bez psa......toho by sme mohli zjesť,aby sme neboli v službe hladní.

Čo povieš ;) ?!? Nechceš ešte prehodnotiť svoje schopnosti ;) ???

Ak áno,ostáva nám len určiť jedného z nás za veliteľa smeny ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ustrážili by sme každý objekt aj bez psa......toho by sme mohli zjesť,aby sme neboli v službe hladní.

veď ešte včera si tvrdil, že by si najlepšieho priateľa človeka nejedol... :lol:

 

ale vráťme sa naspäť k téme, teda k našim prianiam a túžbam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov