Skočiť na obsah

Prajem si, túžim ...


RoSo

Odporúčané príspevky

Ja si prajem, aby sa jedna dušička vyhrabala z depky.... aby som jej vedela pomôcť, aby jej pomohol niekto iný, keď to ja nedokážem, aby sa zase smiala a mohlo nám spolu zašibávať..... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Prajem si, túžim ...

aby niekto lúskol prstami a bol by február a potom by nimi lúskol zas a bol by júl.vôbec netúžim po medziobdobí týchto mesiacov

 

len zas to dopadne tak, že veľa čakám a sa len sklamem :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Volakde uplne daleko, na opustenom ostrove, nemusi tam byt ani pekne, ani teplo, len s tou podmienkou, aby som tam bola cca 70-80 rokov uplne sama. No, nejaka mys alebo jezko by ma nezabili, ale to je tak ... fsecko....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...prajem si, aby som sa utvrdila v tom co chcem...

 

chcem zivot tu alebo v Manchesteri?

a hlavne si prajem, aby som dostala jasno v tom, ktory je ten spravny... :lol:

pretoze som tak strasne zmätena...momentalne myslim na inych,nie na mna....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze padol moj sen dostat sa najblizsie do Manchesteru, za ludmi, ktorych mam rada, za krajinou, ktora je mentalitou aj vyvojovo uplne na inej urovni... :lol:

 

po hodinovej debate s rodicmi som si uvedomila, ze by to pre nich hlavne psychicky nebolo to najlepsie...Stresy, strrach o dceru,..prezivali toto aj doteraz, ja som si to az tak neuvedomovala....

Ale prvykrat som sa o tomto bavila s otcom, a videla som na nom, ze keby odidem, bol by nestastny.....

A to nechcem...chcem aby boli stastny, hrdy

 

Takze dokoncim Bc, najdem fleka, a pojdem dostudovat Ing

A do Manchesteru max na dovolenku, na dobu jedneho tyzdna, obzriet starych znamych, a so slzami v ociach zaspominat na krasne casy a na nieco, co mohlo byt :)

 

Prvorade je pre mna stastie mojich rodicov, nechcem aby trpeli....

Takze urobim to, co bude najvhodnejsie....samozrejme nie pre mna, ale budem vnutorne vyrovnana, ze sa netrapia....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stastie a spokojnost mojich rodicov je to najdolezitejsie pre mna

pretoze nikdy mi nic nechybalo, vzdy mi dali co som potrebovala...

chapu ze som mlada,ze chcem zazit a ze ma laka svet, ale boja sa o mna, navyse mama by ostala sama doma, co by nemalo najlepsi vplyv...

a stacil mi ich nazor....

otec mi povedal ze mam robit ako uznam za vhodne, nic mi nezakazal, to v zivote ani neurobil

ale ide o ten pocit, nedokazala by som odist s pocitom, ze sa trapia...to nie

 

...a navyse, pred anglickom som mala uplne ine plany...pobyt v anglicku ma zmenil, mozno ze som si zacala zivot iba viac uzivat,..a niektore veci su v tomto momente neni pre mna take dolezite...

ale uvedomujem si ze tam ma laka iba ten zivot...co by som robila?urcite nie to co som studovala, ved mojim cielom je management, pripadne financie a spol...

a robit v anglicku chyznu ci casnicku??...hmm...

 

takze zacnem robit to, co je "spravne"

 

ine by bolo keby mam dostudovanu skolu

...kedze nasi mi davaju vsetky prostriedky potrebne k studiu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

chcem ísť na pár dní preč... niekam mimo... zbalila by som si so sebou denník, foťák, nabíjačku na batérky, nôž a šla by som aj pešo... niekam na chatu... mimo civilizáciu...

a tam by ma čakalo tých pár vyvolených, s ktorými by som sa tam rozprávala, popíjala, pofajčievala, smiala sa, blbla, fotila a keď by všetci zaspali, napísala by som si o nich do denníka a pobrala sa zas ďalej...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tuzim po krasnom svete...inom nez je tento...chcel by som sa narodit v dobe, ked uz by sme cestovali vesmirom...lietal si z planety na planetu...najst svet, kde je klud a nadherna priroda...byt na nej s dobrymi ludmi a bavit sa. Zit v tomto fiktivnom svete...odist aspon na chvilku myslou niekam inam. A ostat tam......tam sa citim daleko stastnejsi.

 

Co chcem momentalne robit: Vselico mozne...ist sa dakam prejst autom...byt myslou niekde inde...utiect z tohto sveta...len tak pozorovat prirodu...alebo si zahrat nejaku futuristicku gamesku. Kde su pravidla ine. A ktore mi vyhovuju.

 

Chcem ist vsade kam sa da a kam by moje nohy isli. Ale najradsej by som chcel prebadat vesmir...odveci, ale vsak nehajte ma v tom. Ale v reale by som chcel teda ist niekam k moru a nechal sa obsluhovat.

 

Mat pri sebe? Stacia dobri ludia...a samozrejme priatelku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

polaris mi teraz pripomenul... chcela som byť pred časom ako malý princ... mať svoju ružu, putovať po planétach, pýtať sa ľudí a hocikedy sa vrátiť zas späť, pozerať sa na západ a východ slnka, čistiť svoje sopy, vytrhávať výhonky baobabov...

ale nech sú všetci moji priatelia blízko... keď len na vedľajšej planétke...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som si tak precitala tie moje prispevky zo zaciatku januara...

a uvedomujem si ako sa vsetko meni....ake je to vsetko zvlastne..

 

uz dlhsiu dobu netuzim po Manchesteri tak ako vtedy...

taha ma tam uz iba zivot, kamarati...vtedy som bola dost posadnuta mojim priatelom

 

ale casy sa menia...spoznala som niekoho, s kym chcem byt...

takze najblizsie tuzim po tom aby som uspesne dostudovala posledny semester, nech je zo mna bc...a nasledne prijimacky na dalsiu vysku...

a aby sa ludia v mojom okoli mali dobre..aby boli stastní....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

v podstate som dosiahla všetko, čo som dosiahnúť pred pol rokom, rokom, piatimi v osemnástke dosiahnuť chcela, mám to, po čom som túžila, v podstate nemám byť prečo nešťastná. veď v podstate ani nie som

ale aj tak viem, že mi niečo chýba, viem, že niečo chcem, viem, že môj život potrebuje niečo, čo nemá. len neviem, čo to je

prajem si, túžim vedieť, čo si vlastne prajem

 

prajem si usmievať sa, aj keď ma nikto nevidí...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale aj tak viem, že mi niečo chýba, viem, že niečo chcem, viem, že môj život potrebuje niečo, čo nemá. len neviem, čo to je

nad týmto som o sebe už rozmýšlala aj ja... a vieš na čo som prišla? že si chýbam ja sama... že sa stále len pretvarujem a nie som sama sebou... že som prestala byť na čas tým, kým som bola, robiť to, čo som tak milovala, byť s tými, ktorých som mala tak rada...

prajem si, nech sa opäť vrátim...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne chybaju v zasade dve veci a z nich menej podstatna, ale naliehavejsia je cas, cas, kopu casu, potom sa mozem zamyslat nad zvyskom, mozno.... CHCEM VELMI VELA CASU!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

len po takej maličkosti ... ukľudniť sa, nebolieť, vyrovnať sa, nájsť sa, mať len tak radosť z práce, inej práce, potrebujem cítiť, že z toho nejaký osoh je ... a tak ...

prajem si len pár drobností ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chcem konecne najst "to svoje", nejaku zalubu, cinnost, ktora ma nadovsetko bavi, bola by som schopna cele dni sa tomu venovat, zdokonalovat sa, tesit sa z dalsieho postupu vpred... mohla by to byt trebars hra na gitaru :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov