Skočiť na obsah

Prajem si, túžim ...


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

Tuzim po laske, po cloveku, ktory by ma stale vypocul a keby vedel aj pomohol. Po niekom, komu mozem doverovat a kto by doveroval mne. Po niekom kto by ma nikdy nesklamal a komu by som nikdy nemusela sposobit sklamanie. Tuzim po tom aby si konecne niektory ludia vsimli ze zijem a som tu a davam im to dost najavo. Tuzim po tolkych veciach, ze mam niekedy pocit, ze som az prilis egoisticka. A aby to cele nebolo take sentimntalne, tak momentane tuzim po teplej posteli, lebo mi uz klipkaju oci a v neposlednom rade - tuzim po svetovom mieri :-) (Ze by zo mna bola dokonala miss-ka?:-))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tuzim po laske, po cloveku, ktory by ma stale vypocul a keby vedel aj pomohol. Po niekom, komu mozem doverovat a kto by doveroval mne. Po niekom kto by ma nikdy nesklamal a komu by som nikdy nemusela sposobit sklamanie. Tuzim po tom aby si konecne niektory ludia vsimli ze zijem a som tu a davam im to dost najavo. Tuzim po tolkych veciach, ze mam niekedy pocit, ze som az prilis egoisticka. ...

zrejme sa nenájde človek, ktorý by po tomto všetkom netúžil ... a človek je zvyčajne taký naivný tvor, že to nevzdá až do konca svojich dní ... keď už nie žiť, aspoň odísť s priateľskou dlaňou na svojej ruke :lol:

 

niekam patriť, niekomu byť blízky, niekomu dôverovať, mať pri sebe človeka ...

existovať, žiť, milovať, mať priateľov, blízkych, žiť tak, že keď odídem, aby mohli povedať : odišiel Človek ...

 

žiť v spomienkach aspoň kým neodíde aj ten posledný, ktorý si ma pamätal ...

 

a dávať lásku a priateľstvo a neubližovať a odísť rýchlo, sedieť na obláčiku, pozerať na ten zhon pod sebou a nikdy viac sa netrápiť ... a neplakať

 

a niekedy túžim byť nepatrná a neviditeľná a jednoducho neexistovať ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a niekedy túžim byť nepatrná a neviditeľná a jednoducho neexistovať ...

ja skor tuzim po opaku, velmi casto mam pocit ze som neviditelna... :lol:

 

a chcela by som byt na Vianoce so svojim priatelom, alebo aspon byt s nim trochu viac :) :) ;) takto sa ledva uvidime a spolu budeme az 26 ;) ja viem ze to je este daleko ale dnes nam brat povedal ze nebude s nami na vianoce, ale so svojou babou na vychode slovenska u jej rodiny a z toho mi je tiez smutno ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Momentalne tuzim len po tom, aby bol zajtrajsi den lepsi, ako dnesny a viem, ze sa to splni, taku katastrofu som uz davno nezazil. Kto netuzi po laske, asi nie je clovek. Tuzim po tom, ze vsetky rozpracovane alebo rozkydane veci sa daju rychlo do poriadku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Jasne, tuzim potakych tych klasickych veciach- laska, stastie, priatelia, myslim, ze game to pekne vystihla. Podla mna po niecom podobnom tuzia vsetci ludia.....aj ti co to nepriznaju, mozno prave oni.

 

No a samozrejme tuzim aj po trochu prizemnejsich veciach ako napr. napisat dobre zajtra pisomku z matiky :) alebo vobec zajtra nemusiet vstavat-len tak pospinkavat cely den.

 

A este aby deti v Kambodzi nehladovali.................... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

túžim objať tri osoby, na ktorých mi veľmi záleží... túžim si s nimi niekom výjsť a otvorene sa porozprávať... s každým zvlášť... no s jednou osobou mám ešte stále strach sa rozprávať, s druhou osobou nám nevychádzajú stretnutia a stretnutie s treťou osobou je ešte ďaleko... :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prajem si aby zajtra bolo leto 2009 a ja sedel v lietadle do Tokia a uz by som sa do tejto diey nevratil (nemyslim dom ten je celkom pekny ale Slovensko)

 

alebo aspon 2008 a ja bol v LA z ktoreho sa ale budem musiet vratit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vždy som túžila po sade tanierov...hocakých, len aby boli moje

 

... a aby som ich potom mohla rozbiť, hádzať kam chcem, v záchvate zúrivosti by som ich všetky niekam šlahla

 

krucinál, za posledný mesiac by som spotrebovala celý sklad tanierov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov