Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

Ale ale chlapci... :lol: zratajte si kolkokrat mohol ist trencan na trestnu a kolko krat isiel :) Inak som tam bol (aj zajtra idem)... super atmoska... len mala podpora Trencina... bolo vas tam tak 40

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

Hrali sme slabo, dostali sme smolný gól 3 sekundy pred koncom, Hovni mal kus šťastia a prehrali sme len o dva góly. Chce to zlepšiť koncovku, zvýšiť dôraz v obrane a bude to v pohode.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ohľadom návštevy hosťujúcich fans - dneš v škole sa o tom zhovárali spolužiaci... Ani Skur...y Slovan, ani Dukla vraj neuvoľnili pre hosťujúcich fans viac ako 50 lístkov, takže ani viac Slovanistov by nemalo byť v Trenčíne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akože dnes u nás v obyvke bola pekne napätaá atmosféra

fotrík, starý Slovanista aj vo futbale

- ale toto bol čistý zápas proti CZE-SVK

nedajBože dať gól aj keď sme si vytvorili šance, šťastie pri góloch Slopanu(2-3), školácke chyby v obrane

 

inak Kukumbergovi to musí pekne hrabať

nevravím nejaký tvršdí zákrok, ale hento proti svojim? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V Slovane zmagorí každý (aj Šatan tam dobre zmagoril, ak vám Trenčanom ešte niečo hovorí toto meno), neviem čím to je, možno tam niekde pod štadiónom sú asi dračie diery, ale celý ten Skur...y Slovan je akýmsi divným mužstvom s pochybnou históriou. Dušan Pašek by vedel o tom rozprávať keby ešte žil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) :) ;) ;) ;) :lol:

 

Len tak dalej...uz len 3 zapasy a Dukla si moze ist lizat gulky ;) ;) ;)

Jaaaaaaj....ked nadavate, to uuuuplna kraaaaasa ;) Normalne sa na vas bavim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: :) :) ;)

 

Tolko k tomu. Uz len 2 zapasy a mame to.

Bude koniec vasim trapeniam ;)

Ja viem...az moc si verime...ale to patri k hecovaniu ;) Takze to berte tak a nie ako provokaciu ;)

 

 

BTW

Zmena mojho nicku vam aj tak nepomoze ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No vydreli ste si doma dva zápasy a nebyť Urama tak možno ani to nie. Tak klídek.

 

A hrajte trochu aj hokej, zatiaľ je to iba o bitkách. Herne nemáte ani na tie Košice, darmo, finále sme už videli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sak nic ine som od teba ani necakal ze napises :) Mna nezaujima to vase akoze "finale" :lol: :) ;)

Neviete sa ani cez nas dostat, tak o akom finale tu hovoris? ;)

Hraje sa na zapasy ;) Takze sa snazte a makajte namiesto kecania ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jezis Maria...ty si kompenzujes este aj moj pravopis? :) Jeziiiis...chcel by som ta vidiet jak sa ksychtis :) Ci pardon....ako sa tvaris sa to pise? :lol: ;) ;)

 

A betonovat treba....inac sa neda vyhrat, pokial ste v niecom lepsi ako my ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Polaris, veď práve že sa hrá na zápasy, tak nebuď mastrom predčasne... Lepší určite nie ste, je to boj rovnocenných... A to haluzné šťastie sa vám už skoro minie...

 

btw - ak ste chceli betónovať a nie hrať hokej, mali ste sa zamestnať v betonárke.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ksychtis

po s sa píše mäkké i.

 

Nemusíš mať starosti, tvárim sa normálne, len si skromne myslím že keď niekto dokáže ovládať prácu s internetom tak by nemal písať ako sedliak. Ale to už nechám na starosť tvojím učiteľom.

 

Takže späť k hokeju:

A betonovat treba....inac sa neda vyhrat, pokial ste v niecom lepsi ako my

Ano v prípade Slovana to platí na 100% úplne si to vystihol. Takže predsa sme našli spoločnú reč.

 

 

Hedge ja mám najradšej keď niekto kto videl štadión len zvonku tu po dvoch zápasoch začne skákať ako majster sveta. Hovorím o Polarisovi, chalan sa viditeľne hokeju nerozumie. Škoda že nezažil časy keď v lige hrávali hokej Dukla a Košice a Skur...y Slovan bol len fackovacím panákom. To vtedy ešte plienky nosil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pre mňa za mňa sa ako fanúšikovia osočujte, resp. hecujte ako chcete

ale neodbočujte, nevravím, že odbočujete

to len tak preventívne

 

inak som zvedavý koľko miešačiek si Slopanisti do TN dovezú

ale aj tak nie je pochýb o tom, že rev z TN kotla ho rozbúra na maderu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov