Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

Tak prvá výhra v tejto sezóne na košickom ľade, prvá výhra Dukly v riadnom hracom čase a to znamená vedenie v sérii 1-0 :lol: Vďaka Mirovi Hálovi za záchranu pri tlakoch Košíc, vďaka Peťovi Barinkovi za víťazný gól, zajtra by bolo fajn nadviazať na to :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No myslím že dnešný zbabraný zápas už môžu vypustiť a Stavjaňa by mal Trenčanom vysvetliť že v sústavných oslabeniach sa zápasy vyhrávať nedajú!

Už viem prečo som mal dnes nutkanie vsadiť na Košice.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nepoučili sa zo včera, kedy tiež boli veľa vylučovaní... Lenže Hála nemôže zázračne chytať večne a navyše aj Košice sa zlepšili a tak nečudo, že to dopadlo ako dopadlo... Inak nemôžu za to len oslabenia - videl si tie diery, čo sa v obrane objavovali? A dostať dva góly pri presilovke, to už v semi-finále je sila... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja iba dúfam že z tohto zápasu si zoberú ponaučenie. Možno to aj potrebovali. A 5 víťazstiev v play-off za sebou už bolo dosť, prísť to muselo a pochybujem že niekto veril že postúpime na zápasy 4:0 :lol: Radšej dostať tam ako doma. Stačí doma neprehrať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zvolen už dávno nie je to čo býval, pre mňa bolo veľkým prekvapením že do play-off išiel z druhého miesta a momentálne mu pokrivkáva forma. Zato Slovan opäť ako keby zázrakom chytil formu práve počas play-off, Hov(n)i detto...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja to zatial vidim tak, ze Kosice majster...ale zase som fakt zvedavy, ze ci Slovan prijemne neprekvapi :) SLOOOOOOOOOOOVAN!!!

Ale chalani aspon teraz predviedli peknu haluz, ze vyhrat oba zapasy na ich lade :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

marcel to máš od Trenčanov darček k narodeninám :lol:

 

Bol to ťažký zápas, som spokojný že sme vyhrali (3:2), ale nie je nič rozhodnuté. Toto som bral ako povinné víťazstvo, inak by to už bolo dosť kruté.

 

Myslím že Slovan vo finále bude skôr ako KE resp. TN. Zvolenu akosi neverím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Marcel, po dnešku neobstojí tvoje zbožné želanie, že Dukla nevie hrať hokej :) Krásny zápas a aj keď v nastúpenom trende gólov sa nepokračovalo ( :lol: ), aj tak to stálo za to a bol to skvelý zápas... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som mal dnes realne tazku dilemu. Predpokladam ze Slovan je na 70% vo finale (hoci netreba hovorit hop kym nedaju gol), no dilema ci drzat TN alebo KE... TN mi je daleko blizsie, ale zas keby bolo KE vo finale s BA, bolo by to riadne derby :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

TN - KE 4:3, na zápasy 3:1

 

Toto boli nervy jak sviňa! :lol:

 

Zdalo sa že ich rozoberieme ako Disneyland, nakoniec som skoro zostarol o 20 rokov.

 

Ale už je to lepšie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov