Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

áno, dnes predvádzajú Košice i Slovan pekný hokej, rýchla a dosť tvrdá hra. najkrajšia bola prvá tretina, v druhej už začali rozhodcovia pískať a dlho sa hralo v oslabení o viacerých hráčov.

 

dnes hraje výborne hlavne Gron.

 

teraz je už 4:1 pre Košice a Uram dostal 10+10 minút osobný trest, vyzerá to pre Slovan biedne. ak dnes prehrajú, ďalší zápas by mohol byť zaujímavý, dnes držím palce východňárom. : )

 

edit: a už je vidno, že Slovan prehráva. ochrankári musia odvádzať agresívnych "fanúšikov" z tribúny a na ľade sa objavujú zbytočne drsné stretnutia medzi hráčmi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Noooooooo :lol: už som čakal že po dnešku bude po celom nete zase to otrepané "belasí majstri", ale Košičania sú od zápasu k zápasu lepší. Klikol som na hokejportal a vidím že 10 minút pred koncom vedú Košice 1:4, tak mi to nedalo a zapol som aj TV.

 

Uram a Lažo osobné tresty, teraz Döme zlikvidoval pri mantineli nejakého Košičana, slovanisti tento zápas viditeľne nezvládajú a ešte sa k nim pridali "najslušnejší" fanúšikovia Slovanu BA, ktorí prehru tiež nezvládajú a sypú na ľad bordel. To píšem na margo toho, že parkrát som niekde v diskusiách na hokej.sk videl ako slovanisti pindali na Dukla Fans že hádžu bordel na ľad, ako vidíme slovanisti za ničom nezaostávajú :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak som velmi rad, ze Kosicania umoznili slovanistom este raz v tejto sezone, aby uvideli krasnu Steel arenu... :lol:

 

Slovanisti to skutocne nezvladli a ako Uram, tak Kapus (Lazo???)schytali osobne tresty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No treba uznať, že dnes to bol výprask :lol: A fanúšikovia to totálne nezvládli, hokejisti detto. Možno bobsapp aj Polaris k tomu niečo povedia, alebo Ajk, aj keď silne pochybujem že ich tu dnes uvidíme :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano tuším Kapuš tiež schytal desinu.

 

Slovanisti jednoducho nezvládli zápas. Sú zvyknutí vyhrávať a takýto výprask na vlastnom ľade nepamätajú. Musia sa naučiť že za titulom sa nejde 12 zápasov v play-off :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som pustil pekne o piatej tv kedže doma padajú rýchle góly. Heh a on tam padol.

Potom som videl už len posledných 6 min. Bieda, bieda :lol:

 

Ale nechápem ako to že sme nevyhrali. Veď pískal Konc! Čím to bude? Sa tu na diskusiách písalo že je rozhodnuté už pred finálovou sériou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale nechápem ako to že sme nevyhrali. Veď pískal Konc! Čím to bude? Sa tu na diskusiách písalo že je rozhodnuté už pred finálovou sériou :)

No však to je divné. Konc je asi už tak senilný, že nevie komu má pískať :)

 

Ale finále môže dopadnúť ešte všelijako. Nakoniec aj tak, že tu predsa len budeme mať "belasých majstrov", ale myslím že na sky-blue pigs sa tak ľahko a rýchlo nezabudne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To vieme, ale nikoho to neprekvapuje. V zápasoch so Slovanom vždy niečo smrdí.

 

 

tu je foto zo sektora, odkiaľ letelo najviac bordelu naľadovú plochu

tvrdé jadro je tvrdé jadro

;) :lol: :)

 

A nie je na tom druhom náhodou náš tomba? :)

 

Ináč strašne sa mi páči zadumaný Golonkov pohľad, to je slovanista do špiku kostí ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov