Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

No to si zas nemyslím... :lol: ...ale ináč Slovenskú Extraligu nesledujem, iba občas začujem výsledky :)

No ale keďže som západniar, tak nech vyhrá Slovan, i keď nefandím žiadnemu klubu, ale proste radšej Blava :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

Markíza dala na záver športového spravodajstva pravidelného FRAJERA na záver. Bol o zákrokoch brankárov z NHL a zakoncipovali do toho aj ten zákrok Pavla Rybára... a vraj OOOOuh YES, BIG SAVE, Pavol Rybar. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ale keďže som západniar, tak nech vyhrá Slovan

Píšem si ťa...

 

 

wysky, zákroky som nevidel, ale za najlepší budem považovať ten, ktorý predviedol Lašák na MS 2002 keď chytil Švédom tutovku, vďaka ktorej sme neskončili v predĺžení a neskôr sme postúpili do finále proti Rusom. Ťažko sa o tom píše, na to treba video.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano, ten zakrok Lasaka si pamatam. Vela nechybalo a majstri by sme neboli. Ale po nom bolo jasne, ze s takym stastim sa tymi majstrami asi staneme.

 

Tento Rybarov zakrok bol asi taky, ze puk letel vo vzduchu, pomaly zacal padat do branky a Rybar sa instiktivne hokejkou po nom ohnal a odpalil ho. Treba to vidiet, tazko sa to pise.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rybárov zákrok, keď ležal na ľade, a hokejkou vyrazil puk, ktorý ponad neho letel do bránky

:lol: áno, toto bol fakt parádny kúsok. a predviedol ich viac, Skalica sa dostala tak ďaleko aj vďaka svojmu brankárovi.

 

Lašák na MS 2002 keď chytil Švédom tutovku

tento zákrok si tuším pamätám, zdá sa mi že Lašák po nejakej skrumáži už ležal na ľade pri pravej tyčke a švédsky útočník išiel doraziť puk do prázdnej ľavej polovice brány. keď vystrelil, Lašák natiahol ruku a chytil ten puk do lapačky, i keď stále ležal na druhej strane brány.

tuším to bolo takto akosi, ale istý si nie som, už je to pár rokov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Posledny siedmy zapas Kosice - Skalica som pocuval v praci cez radio. Bolo to neskutocne napinave, viac ako v telke. Ked komentovali zaverecny tlak skalicanov, tak to bolo riadne o nervy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten Lašák mal v predĺžení dva výnimočné zákroky. Tento rok si už, ale asi nezachytá.

 

Axel. Zrejme ani keď začne liga. Ani cez túto sezónu som nepísal. Ja som si dokonca myslel, že finále začína už dnes :lol:

A k fandeniu. Napríklad Spartak, ten tiež nemusím :)

Napríklad fandím Madridu a to som v španielsku tiež nikdy nebol a mám od neho daleko. A niejaký ten rodinný vzťah k BA tam je. :) Ale vyššie to už bolo povysvetlované.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: a tak.... 3:1

 

Neviem či sa to len mne zdá. Ale to čo predvádza Špilár v tomto play-off. Také zásadné chyby.

Už som sa síce pýtal, ale. Kto teda ide do tej LM?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do LM

 

a) ak vyhraju Kosice, tak idu do LM, a Slovan ako vitaz zakladnej casti ide do kvalifikacie spolu s vitazmi zakladnych casti SUI a GER ligy (alebo 2. ak je vitaz zakladnej casti aj majster). Z tychto troch timov potom postupuje jeden do LM

 

:lol: ak vyhra Slovan, tak ide do LM ale kedze je aj vitazom zakladnej casti, tak do kvalifikacie ide druhy tim v poradi zakl.casti - Kosice, kde si to rozda s vitazmi zakl. casti SUI a GER ligy. Z tychto troch timov potom postupuje jeden do LM

 

Vyzera to tak, ze Slovan si podplatil aj Lipovskeho a kosicku obranu :-P

 

edit 3:2 : a Kosice Hoviho :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: :) ;) Uz je to az take ftipne s tym uplacanim, podplacanim a podobne blbosti.

Ja vidim proste, ze SLOVAN je lepsi :)

 

Akurat ma dokazu vytocit take goly ako ten na 3:2 Ale tak co uz ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Koki...Kosice su zrele nieze na uterak, ale na 1. Ligu :lol:

Nejak sa im nedari...no som zvedavy, ako zahraju u nich doma.

Ale kraaaaaaaaaasa inac jak ich mastiiiiiiiime :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechcem to porovnávať, ale ako je možné že mal Demitra v 99/00 za 71 zápasov 8 trestných minút. Nechápem keď práve vidím aké je to jednoduché nazbierať prakticky za nič, 3 vylúčenia za 13 min., aj keď v Lažovom podaní :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechcem to porovnávať, ale ako je možné že mal Demitra v 99/00 za 71 zápasov 8 trestných minút. Nechápem keď práve vidím aké je to jednoduché nazbierať prakticky za nič, 3 vylúčenia za 13 min., aj keď v Lažovom podaní

ja sa tomu ani nečudujem, šak tento pán získal v sezóne 99/00

Lady Byng Memorial Trophy

ktorú mohol získať už rok predtým,

no GreatOne sa lúčil, tak aspom niečo mu museli dať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov