Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

Axel som fanusik trencina a nie slovanu

Vidíš, bob? z Nokiu si ber príklad! :lol:

 

vadi ti ze slovan skupuje hracov, ked ale hraci z trencina idu do NHL kde ich vlastne tiez len skupuju, to uz je samozrejme dobre

Čoooo? Však ja na to nadávam jak pohan!! Na čo ich tu vychovávame keď potom idú preč?! :) V NHL je kopa odchovnacov Dukly, ktorý za Áčko Dukly snáď ani raz nehrali.

 

klasicky komplex slovenska z bratislavy, vzdy sa musi najst nieco kvoli comu si do BA kopnem, to iste je v cechach proti prazakom...komplexy okolia voci hlavnemu mestu....

To je všade tak.

 

zober si takych NY rangers, je to jeden z najbohatsich klubov a v podstate nic extra nedosiahol...aj ked mal tim poskladany z najvacsich hviezd...nieje to len o peniazoch

NHL a SHL je diametrálny rozdiel. Je pravda že NYR mali tím poskladaný z najväčších hviezd ale aký bol ich vekový priemer?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

Na Duklu môžem nadávať že sme dosrali 6. zápas. Ale nie 7. Tam už rozhodovali iné veci.

:) Už je to tu

Aké veci?

 

Nedalo ti nepripomenúť aká je to liaheň talentov ten Trenčín. Super hráči sú odtiaľ, ale aj tak neverím, že by s hráčmi, ktorý sa neuchytili v NHL dokázali dominovať v lige. Teda, ak si myslel pritiahnutím týchto hráčov.

 

Spočítaj si čo hral Slovan a čo hrala Dukla v play-off

AHA. vôbec to nie je tým že neboli schopný si vybojovať v základnej časti vyššie postavenie, resp. poraziť Martin za menej zápasov, resp. poraziť Slovan pri vedení 3:1. Ved to je play-off, teraz to chceš tým ospravedlniť, že boli unavení? Po náročnej sérii dokázali odpočínutý Slovan poraziť 3x po sebe! Vtedy neboli unavení? a mimochodom, o AKOM šťastí si to hovoril?

Stojím si za tým. Slovan spravodlivo postúpil pretože boli lepší. Ale aj pri niejakej konštalácii hviezd môže postúpiť slabší tím, ak vedie 3:1 v sérii. :) Neschopnosť vojačikov to však nedovolila

 

Pre Duklu bol klúčový ich posledný domáci zápas. Ťažko očakávať, že belsí dva krát doma zaváhajú. Preto som prsvedčený, že sa určite viac sústredili na svoj domáci zápas ako na ten v BA.

 

k tomu fanúsikovaniu.

Náhodou, ja som celkom aj prial Dukle ked otočila na 3:3 s Martinom ;) Aj keď, ich prehra 4:0 by tiež nebola odveci :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved to je play-off, teraz to chceš tým ospravedlniť, že boli unavení? Po náročnej sérii dokázali odpočínutý Slovan poraziť 3x po sebe! Vtedy neboli unavení?

4 zápasy možno ešte zahrali ako chceli, ale na ďalšie už nebolo zrejme síl. 14 zápasov v play-off je dosť a to sa ešte nehralo finále. To je odpoveď aj na tie "iné veci". Na slopane sme mohli vyhrať aj ten siedmy zápas, ale sú situácie keď sa nedá ísť úplne na doraz.

 

Belasé sliepky budú hrať finále, bez toho by asi nezaspali. Keby ich vytrepali Košice alebo Skalica, len pre tú srandu by som to chcel vidieť, potom by všetci čušali jak vši.

 

Inak vysvetli mi, ty si z Piešťan či odkiaľ si to, prečo fandíš Slovanu? Vy tam nemáte nejaký klub? :lol: Zo západného Slovenska väčšina fandí Dukle, slopan má fanúšikov skoro len v Blave (a z nich 80% ide na víkend domov na východ).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel hlavne ze sa tu chvalis ze duklu poznaju ako liahen talentov ale nadavas tu ze ich skupuju...vies co chces? :lol:

 

k tomu komplexu si krasne nic nedodal takze len ho potvrdil...vidno to na pomenovaniu slovana slopan napr

 

NY rangers - tim postavany z hviezd, ale aj starsich co mali skusenosti aj mladych...ak by sa ten tim vedel rozbehnut, tak s tymi hracmi zbiera jeden titul za druhym, ale nikdy to nedokazali...mali na to idelane moznosti

 

a dnes som sa dopocul ze vraj slovan zaplatil pardavemu a kollarovi, neviem co je na tom pravdy ale na jednej strane hanba slovana ze to takto riesi, na druhej strane hanba tych hracov ak tie peniaze zobrali....je to len informacia JPP...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel hlavne ze sa tu chvalis ze duklu poznaju ako liahen talentov ale nadavas tu ze ich skupuju...vies co chces?

Myslel som že iba v Piešťanoch nechápu. Je pekné že Dukla je liahneň talentov a poznajú ju v NHL, ale čo má z toho Dukla?

 

k tomu komplexu si krasne nic nedodal takze len ho potvrdil...vidno to na pomenovaniu slovana slopan napr

Už o tom písal tomassi, treba znovu?

 

NY rangers - tim postavany z hviezd, ale aj starsich co mali skusenosti aj mladych...

V priemere to bola geriatria ako na Kramároch, koľko mal Fleury rokov keď tam hrával? 40?

 

a dnes som sa dopocul ze vraj slovan zaplatil pardavemu a kollarovi, neviem co je na tom pravdy ale na jednej strane hanba slovana ze to takto riesi, na druhej strane hanba tych hracov ak tie peniaze zobrali....je to len informacia JPP...

Tomu neverím, však Slovan si všetky tituly poctivo vybojoval.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

má fanúšikov skoro len v Blave (a z nich 80% ide na víkend domov na východ).

:)

 

Hej z PN. Máme tu aj tím, teraz vypadol v štvrťfinále zo Spišiakmi 4:0. Aj keď, počas základnej časti sme boli jedným z dvoch tímov ktorý tam vyhrali v riadnom čase (2:5) :)

A tiež si pamätám, že keď sme ešte boli farmov Dukly a Dukla vyhrávala suverénne svoje zápasy, tak si z našich hráčov u Vás Nikto neškrtol. Iba Ručkay, ktorý počas tejto sezóny hrával v prvej formácii Nitry, sedel na striedačke v pár zápasoch.

Iba čo ste sem posielali rozohrávať svoje "hviezdy". Aj keď Olvecký či Lelkeš hrali dobre. Aj Hála, ale Ondrejka bol lepší ;)

To že som z okolia a okolie fandí dukle.....nerád idem zo stádom :lol:

 

Už sa hrá Košice 1-0 Skalica 3.minúta

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chuck Norris

:lol:

 

---

mal som tušenie, že to dnes pre záhorákov nedopadne dobre, no za to čo predviedli pred chvíľou v Košiciach si ani postup nezaslúžili. obrana spala a vlastne celé mužstvo, hlavne v tretej tretine. neviem prečo tam postávali a kazili prihrávky, veď stav bol tesný a stačilo poriadne zabrať.

 

Košice hrali lepšie, som zvedavý ako obstoja v nasledujúcich zápasoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Košice vyprášia Slovan a Cíger pôjde loviť ryby na svoj * hauzbót.

 

Hokej som nesledoval, čosi som inštaloval na notebooku, takže len na hokejportali som videl, že Skalica stratila vedenie 4:2. Za to by si postup nezaslúžili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi som to s tým Žigom uriekol :lol:

Skalica to pekne domrvila, ale to tak býva,

keď obraná činnosť mužstva sa s tou útočnou nedá ani porovnať

 

som zvedavý na finále

vypätú atmosféru si iste bude pochvalovať aj pán Lažo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skalica stratila vedenie 4:2. Za to by si postup nezaslúžili.

Ale Trenčín za stratu 3:1 iste hej. Škoda, že mal Slovan Toľko Toho Šťastia. :lol:

 

Pozeral som do 4:2 a že, to už udržia :)

? Košice si týmto zabezpečili miestenku v LM? či predkole?

Už vidím ako bude Trištvrte Slovenska po tejto sérii opäť raz plakať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale Trenčín za stratu 3:1 iste hej.

Tak ako Blava prehrala 3 zápasy tak Trenčín prehral tiež. Ale porovnávať tie dve série nie je na mieste.

 

bobsapp keď čítam tie tvoje večne uštipačné poznámky tak myslím že by bolo lepšie sa presunúť na nejaký slovanistický fan-chat, myslím že to bude vhodnejšie miesto pre tvoje pseudopríspevky. Tam s "kamarátmi" môžete onanovať nad "belasými majstrami". Keď sa slovanu darí tak si macher, ale keď nie, tak si ani nespomenieš na link tohoto Fóra. Zamysli sa nad sebou. Silne pripomínaš Polarisa. Ten tiež sem chodil len provokovať po víťazstvách Slovana.

Po zápase si zanadávame, ale večne sa točiť okolo toho istého hovorí už len o provokácii. Semifinále skončilo, teraz bude finále tak nerozumiem načo sem zase ťaháš Trenčín. Uvidíme ako budeš písať keď Slovan prehrá. Naloguješ sa sem vôbec v ten deň?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozeral som do 4:2 a že, to už udržia

ja som tiež prekvapený, že to nakoniec prehrali, i keď som s tým pred zápasom trocha rátal. začali dobre, ale v tretej tretine už nehral okrem Rybára žiaden skalický hráč, ako keby dostali pokyn stáť na ľade ako snehuliaci. je to škoda, hlavne po tom ako sa im podarilo obrátiť stav hry po úvodnom góle Košíc. bolo vidno, že na ľade chýbal Miro Zálešák, je to predsa len jeden z trojice najlepších skalických útočníkov. a nezabudnem na Rybárov zákrok, keď ležal na ľade, a hokejkou vyrazil puk, ktorý ponad neho letel do bránky, taký kúsok sa často nevidí. Skalica má nedostatok skúsených obrancov, v tomto zápase to bolo vidno.

 

v každom prípade - pri tejto sérii boli štadióny vypredané, či už sa hralo v Skalici, alebo Košiciach. (v Bratislave to vyzeralo inak, tuším sa viac fandí cez internet a pri TV ako naživo : )

ľudia teda dostali za svoje peniaze tú správnu protihodnotu a mám pocit, že ak by sa hral posledný zápas v Skalici, záhoráci by ukázali i niečo viac.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AXEL

 

bobsapp keď čítam tie tvoje večne uštipačné poznámky tak myslím že by bolo lepšie sa presunúť na nejaký slovanistický fan-chat, myslím že to bude vhodnejšie miesto pre tvoje pseudopríspevky. Tam s "kamarátmi" môžete onanovať nad "belasými majstrami". Keď sa slovanu darí tak si macher, ale keď nie, tak si ani nespomenieš na link tohoto Fóra. Zamysli sa nad sebou. Silne pripomínaš Polarisa. Ten tiež sem chodil len provokovať po víťazstvách Slovana.

axel :) namiesto bobsapp daj svoje meno a namiesto slovan daj duklu a presne si popisal seba :)

dukla prehrala, slabsi prehravaju silnejsi postupuju... to je princip play-off.

mimochodom ako dobre vidim si jediny co tu nadava na BA, nikto si posmesky nerobi... :lol:

 

Inak vysvetli mi, ty si z Piešťan či odkiaľ si to, prečo fandíš Slovanu? Vy tam nemáte nejaký klub?

je zakazene fandit slovanu? ;)

 

Belasé sliepky budú hrať finále, bez toho by asi nezaspali

mal si im napisat list, mozno ze by si kvoli tebe davali vlastne goly ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trocha sa mýliš. Ja nie som vôbec taký Slovanista ako si asi myslíš. Jediné čo vidím po porážke od Slovana sú tie výlevy od ostatných. Ak Slovan prehrá tlak sa mi zvýši tak odhadom o 1%. Takže pri obyčajnej prehre, nemám potrebu konštatovať aké to bolo biedne. Pri výhre Slovana tu tiež nepíšem ódy. Len troška obhajujem belasú farbu :lol:

Tak isto môžem ja napísať aby si išiel na niejaké anti-slovanistické fórum.(akékoľvek slovenské hokejové fórum :) ) Pretože ak vo svojich príspevkoch nevidíš žiadnu uštipačnosť tak neviem.

Nemusím sa stále vracať, aj keď, históriu tu určite viac rozoberajú iný, ale tak Stavjaňa povie že Dukla viedla najmä preto že Slovan ich podcenil a ideš tu písať o belasom šťastí. na smiech.

Ak vyhrajú Košice, tak rešpekt. Ak Slovan, už vidím tie príspevky aká to nespravodlivosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Počkaj Polaris nájdem ten príspevok kde Dukla ešte v základnej časti porazila Slovan doma 3:1. Tuším si sa na Fóre 2 týždne neukázal...

 

 

je zakazene fandit slovanu? :)

Nie je, len ma zaujíma tá psychológia fanúšika. Ako môžem niekomu fandiť keď k nemu nemám žiadny vzťah? To je niečo ako keby Popradčan fandil Žiline. Alebo keď mám zájsť do extrému tak Nitran Trnave.

 

Len troška obhajujem belasú farbu :lol:

A čo ťa k tomu vedie? Ajka by som pochopil, pretože keby Slovan nehral hokej tak ten ani nevie že na Slovensku sa hrá nejaký hokej :)

 

Ak vyhrajú Košice, tak rešpekt. Ak Slovan, už vidím tie príspevky aká to nespravodlivosť.

Ja radšej budem vidieť tie príspevky keď Slovan prehrá. Polarisa tu uvidíme až v auguste, teba možno až keď začne liga a Ajka znovu o rok ;) ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je, len ma zaujíma tá psychológia fanúšika. Ako môžem niekomu fandiť keď k nemu nemám žiadny vzťah? To je niečo ako keby Popradčan fandil Žiline. Alebo keď mám zájsť do extrému tak Nitran Trnave.

je to rovnaka psychlogia ako to ked ludia zo Smolenic drzia Dukle, alebo clovek co sa pohybuje medzi TT a PD Kosiciam (tom182)... uplne rovnaka psychologia :lol: a tak ako 60% obyvatelov mimo BL kraja drzi z principu KE :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to rovnaka psychlogia ako to ked ludia zo Smolenic drzia Dukle, alebo clovek co sa pohybuje medzi TT a PD Kosiciam (tom182)... uplne rovnaka psychologia :lol: a tak ako 60% obyvatelov mimo BL kraja drzi z principu KE :)

To by sa dalo pochopiť, Smolenice sú Trnava a Trnavčania skôr inklinujú k hokejovej Dukle (podobne ako Trenčania inklinovali k futbalovému Spartaku). Ja si neviem predstaviť že by Trnavák fandil Slovanu, Ajk dúfam že takéto sprostosti ti nebehajú po rozume :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov