Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

Ale opäť pekný zápas (aspoň čo som videl - druhá tretina a kúsok tretej mi ušli... práve tie časti, kde nám strieľali góly :lol: ) Uvidíme, v Košiciach to bude husté, už sa neviem dočkať... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

Slovan a Zvolen by mali povinne sledovať duely TN s KE, lebo v porovnaní s nimi, zápasy medzi SBA a ZV vyzerajú akoby sa hrali na rybníku

Sak to je praveze dobre :) Len nech pekne oddychuju :) Potom ked pride Trencin, tak by sme ich mohli rozstrielat ;)

Nejde o hru, ale o vysledok :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Polaris mňa by neprekvapilo keby Slovan sa stal majstrom. Už sme si zvykli že počas sezóny Slovan môže hrať len priemer, ale v play-off zrazu z ničoho nič zázračne chytí famóznu formu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Polaris mňa by neprekvapilo keby Slovan sa stal majstrom. Už sme si zvykli že počas sezóny Slovan môže hrať len priemer, ale v play-off zrazu z ničoho nič zázračne chytí famóznu formu.

Presne s tebou suhlasim....naco sa trapit a nicit, ked aj tak zalezi na play-off :) Takze Paradicka :lol: Chlapci konaju svoju povinnost velmi dobre :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel, oni chcú ďalši desiatku, jedna im cez sezónu nestačila :) Snáď ich nesklameme a už zajtra sa k nim poponáhľame, nech sa Zdenko nemusí vyhovárať, že mal málo času prispôsobiť taktiku súperovi :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

;) :) :) Srandisti...nejako si verite...a to reci predtym, ze nic a nehraju dobre...a pozrime...akonahle capaju Kosice po zadku hned sa im otvorili ustocka na spacir :lol: A nebojte sa...leva hned zbadate ;) Len co zacne Finale ;) Je pravda, ze ked sa nehraje, tak zatial tam lev neni ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No hecujeme to trošku :) Navyše keby si si zapol tie naše dva posledné zápasy, tak aspoň vidíš, ako sa hrá hokej a nie tam nejaké to verejné korčuľovanie :) A ohľadom toho leva - aby to nakoniec nebolo nejaké krotké mačiatko... ;) Ale škoda, že vo Fínsku nemajú populárne meno Miroslav - Sasu kazil semifinále a bude aj finále... Mohla byť 100%-ná účasť Miroslavov v bránke ;)

 

Akurát som sa ale dočítal, že dnes sme bez Hanzala a Poljačka, navyše v Košiciach, kde je to ťažké aj tak, takže... ;) ako povedal Miro Hála, sám som zvedavý, čo uhráme... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem prečo, ale mám ciťáka, že ten kto dá dnes prvý gól zápas prehrá

- aj keby to dnes nevyšlo, čomu veľmi neverím, doma im ukážeme což je toho loket

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No hecujeme to trošku Navyše keby si si zapol tie naše dva posledné zápasy, tak aspoň vidíš, ako sa hrá hokej a nie tam nejaké to verejné korčuľovanie A ohľadom toho leva - aby to nakoniec nebolo nejaké krotké mačiatko... Ale škoda, že vo Fínsku nemajú populárne meno Miroslav - Sasu kazil semifinále a bude aj finále... Mohla byť 100%-ná účasť Miroslavov v bránke

 

Akurát som sa ale dočítal, že dnes sme bez Hanzala a Poljačka, navyše v Košiciach, kde je to ťažké aj tak, takže... ako povedal Miro Hála, sám som zvedavý, čo uhráme...

Pozeral som ich...:lol: No ked vam hori pod zadkom, tak kto by nehral ze? :) Hra sa podla toho, ze ako je super silny ;) Takze je to na poriadku ;) Som zvedavy teraz na vase krasko...uvidi sa, ze ci zatancujete ;)

Ohladom maciatka...nebojte sa...pekne skrotnete a budete pradiet ako sa patri ;) Sklonite sa pred Levom :)

A neboj sa ani o Sasiho...len nech vas pekne znici ;) Treba kazit hru...inac sa nevyhra...teraz uz ide o vela ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Polaris kde si bol keď sme vám doma naložili desinu?

 

 

Inak myslím že dnes prehráme, veľmi by ma prekvapilo keby víťaz základnej časti prehral 3 zápasy po sebe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hra sa podla toho, ze ako je super silny :) Takze je to na poriadku :)

Presne tak, ide o kvalitu súpera, čím sám priznávaš, že ste to mali oveľa ľahšie ;) A neviem odkiaľ máš, že nám horelo pod zadkom, keď okrem druhého zápasu to vždy doťahovali Košice a aj na zápasy je to 3-1 pre Duklu... (a ak si myslel Košice, tak tie hrajú celú sériu dobre, či vyhrávali či prehrávali) Tak klídek ;)

 

Snáď to Tomassimu výde, vyrovnaním sme na to dali základné predpoklady... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak po nervydrásajúcom predĺžení a nájazdoch sa rozholo, že v sobotu ideme ešte hrať doma :) :) ;) ;) :lol: ;) ;) ;) Ale nikto nemôže hovoriť, že to bolo nezaujímavé... A rovnako zaujímavé (ak nie viac) to bude v sobotu, Dukla doma rozhodne to bude chcieť už ukončiť, keď sa to dnes tesne nepodarilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Boooooze.....nalozili ste nam desinu a uz sa idete posierkat z toho :) A co teraz? Mame padnut na kolena? ;) Sak aj vy ste v minulosti chytili desinu.....zapas s nami myslim...ak sa mylim sorry, ale daco sa mi mari :) To bol ale rocnik myslim ze pred Zilinou co bola majstrom neviem...ale o to nejde ;) Zatancovali ste a teda este jeden zapas a konecne finale :lol: No a potom sa uvidi, ze ako sa vci maj....takze kliiiidek....sak podla toho co tu pisete ste vlastne majstri ;) Staci vyhrat nad Kosicami...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kua, take nervy z hokeja som este v zivote nemal. Fakt, uz som bol pripraveny na to, ze vybuchnem od radosti a ten pankhart Huna dal gol! Hormony v tele narobili bordel a predavkoval som sa nimi zvnutra, bol som uplne psychycky v prdeli, uz sa to stabilizovalo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte som chcel napísať, že bude remíza, ale sám som tomu neveril a vida

 

- škoda, že v sobotu tí čo nebudú na štadióne neuvidia koniec stretnutia, pretože sa to bude byť s kvalifikačným zápasom

a kvôli podpísaným zmluvám z reklamy uprednostia kvaldu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov