Skočiť na obsah

Čo ma naučil život...


arwiel

Odporúčané príspevky

dnes som si uvedomila, že ma môj chalan naučil to, o čo sa snažili dve ženy v mojom živote... neľutovať sa... a neľutovať... možno je to prehnane povedané, ale ľútosť je vlastne potupná a sebaľútosť nie je k ničomu...

 

čo vás naučil život? alebo ľudia vo vašom okolí?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa život naučil brať veľa vecí vážnejšie. Dôverovať iba veľmi úzkemu okruhu ľudí, ktorých dobre poznám. Spoliehať sa najmä sám na seba, aj keď poznám niekoľko ľudí na ktorých sa môžm spoľahnúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Zivot sa opakovane snazi naucit ma, ze sa treba vyhybat veciam, ktore vnutri povazujem za nespravne a predsa sa s nimi stretavam kazdy den. Uci ma, ze hodnoty ktore casto povazuje clovek za dolezite, sa mozu ukazat ako bezvyznamne prave v porovnani s clovekom. Naucil ma, ze ak chcem najst oporu v inych ludoch, musim sa najprv stat ich oporou ja. Ukazal mi, ze je dolezite dat viac ako vezmem. Poucil ma o vyzname slusnosti, tolerancie a lasky.

 

A konecne sa mu podarilo naucit ma, ze neobsahuje funkcie LOAD a SAVE, zato vsak ma viac sposobov na RESET :-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm no mna zivot este stale uci. Ale naucil ma trpezlivosti, spoliehat sa na seba sameho, pomohol mi najst si par priatelov na ktorych sa da obcas spolahnut :lol:, uci ma, ze ako pisal valcik zivot sa neda resetovat alebo LOAD a SAVE neexistuje, a hlavne ma stale uci, ze musim uz prestat s tou sebalutostou. A ako som pisal stale ma este uci nove a nove veci, ktore by boli asi na dlhe pisanie... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Mňa naučil toto :

 

- láska je strašne komplikovaná

- ľúbiť niekoho sa nedá naučiť ani prinútiť

- nie všetko nové a moderné je pozitívne a nie všetko staré je negatívne

...

 

Väčšinou vás život naučí to, čo vám nikto nepovie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov