Skočiť na obsah

Náhradné diely, údržba, oprava porúch ...


chorche

Odporúčané príspevky

  • Pred 8 rokmi...
  • Odpovedí 5
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    2

  • Tomáš

    2

  • game

    1

  • chorche

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Poznam fiat brava to je taky sportovy typ. Kamosovo otec to ma. Keby niekto zhanal diely na zapadnom slovenku tak su velke vrakoviska pri Dunajskej Strede (Male Dvorniky) a v Trnave (Nitrianska cesta) ja som uz dvakrat daval starter do Daewa lebo odisla klucova skrinka ze kluc neskoci naspat zo startovacej polohy na druhy stupen a tak sa starter stale toci az zhori. Ako manualne treba vzdy vracat kluc po startovani hned ale pri zabudlivosti sa to skor ci neskor stane. To je problem s tymi autani ze zvlast ta vec co sa zlomila sa zohnat neda len menit celu klucovu skrinku. Na favorite sa mi raz rozsypali spojkove lamely ale nastastie tam pasovali z feliciie. Potom sa pokazil motor a dalej som neriesil co lutujem lebo najlacnejsie na udrzbu su stare skodovky. Na to je vsade vela dielov a hocijaky fuser to opravi vzhladom na jednoduchu konstrukciu. Na niektore typy ktorych bolo malo v nasich zemepisnych sirkach sa extratazko zhanaju diely a su za to aj drahe. Takze pri kupe auta netreba pozerat len na auto ze take sa mi paci ale hlavne na to aky to ma support vo vasom okoli.

 

Pri starych skodovkach je velka kompatibilita dielov ze napriklad z favorata na feliciu alebo medzi embeckami 100, 105, 120, 135 rapid, garde pasovali nejake veci. Z novsich embeckovitych uz nieco pasovalo aj na favority.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Keď sa Bravou začalo, ja to zaklincujem:

 

Fiat Brava 1,9 TD 75, rok výroby 1997, najazdených kilometrov niečo cez 180 000.

Technický stav zodpovedá zhruba vozidlu v tomto veku a počtu najazdených kilometrov :zubiska:

Chcel by som ho dať do servisu, ale nemám šajnu koľko ma vyjdú opravy, vy by ste do tohto auta koľko boli ochotní zhruba investovať?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu som nakukla do predaja obdobných áut, nedalo mi to :)

tohtoročné ponuky sú s podobným rokom výroby a najazdenými kilometrami od 200 eur a kúsok vyššie, cca 400 - 600 ...

takže to vyzerá tak, keď bude investícia viac než tristo, človek zostane pri predaji tak ...  na nule, alebo v mínuse? :)

 

brava 2016

 

je tam brava s 270 000 km, za 800 ... to je tuším optimista.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja počítam s 500€, ale zatiaľ nemám v pláne to predávať. Len neviem koľko do toho investovať. A motor je tam vo veľmi dobrom stave. Ak mi v servise zapotia, že 1000€, tak to asi nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov