Skočiť na obsah

Dobýjanie


Jovzin

Odporúčané príspevky

milý choze

 

- tie dvanástky neodporúčam, bol by si pokladaný za pedofila

 

- tie osemnástky neodporúčam - iba ak máš plnú buksu, lebo také kočendy aj niečo stoja a ty ako postarší sa im budeš zdať atraktívny len s plnou peňaženkou

 

- tá tvoja 36- tka sa zdá byť primeranou vekovo, intelektuálne, ale pozor, ženy okolo tridsiatky vraj chytajú druhý dych a niektorí chlapi v tom veku už len vydychujú :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ostavam pri starom osvedcenom systeme nic sa nebude menit bola by to chyba ked som uz do prevychovy vlozil tolko casu a majetku. a koniec koncov ono to uz je cas venovat sa oddychu a nie zas a znova cosi kohosi ucit, :)

ale ak nieco neviete kludne sa opytajte . tu vam poradia. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

hm, odporucate si dat pred rande 1-2 poldecaky? :lol: (za predpokladu ze si dam balik zuvaciek potom).... lebo na tom rande pojde o velmi vela a tazke byt prirodzene triezvy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No myslím že nastal ten správny čas Ajkovi poradiť :lol:

 

1-2 poldecáky je málo. Na prvé rande by si mal ísť poriadne zodratý, na baby to má veľký vplyv. Ona vidí že sa môže pri tebe odviazať keď vidí aký si a lupne si aj ona. No a alkohol rozväzuje okrem jazyka aj kopu iných vecí, takže smelo dotoho :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby som mala ísť na rande s podťatým chalanom, tak mu strelím, otočím sa na päte a pomôž si sám, chlapče! :lol:

nevadilo by mi, keby si ten pohárik, dva dal aja by som nepila, no keby to bolo na ňom vidieť, pápá, chlapče!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov