Skočiť na obsah

Autoškola, vodičské oprávnenie


Ajk

Vodičské oprávnenie  

7 členovia hlasovali

  1. 1. Aké máte vodičské oprávnenie?



Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 158
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    29

  • Nokia

    20

  • Sniper

    11

  • game

    10

Top prispievatelia v tejto téme

som vozickar!!! konecne po POL ROKU na stvrty krat!!! :) :) :lol: to si dovolte

preboha, len ty nikdy nejazdi, zaloz ten vodicak na najvyssiu policku a nikdy ho nechci pouzit.... lebo to skonci takto ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

došla som na to, že ak sa pred šoférovaním trošku vytočím (najúčinnejšie je to, ak poriadne) ide mi všetko automaticky, žiadna hrôza za volantom, stres, žiadne chyby, normálne zaparkujem dokonca... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bijou ono vtedy vacsinou myslis na to co ta nasralo a nejak zabudas ze ti vobec nieco nejde :) a bum ho vsetko ide zrazu :lol:

ja ked sa naserem a potom soferujem, tak to nieje dobre, vtedy jazdim jak ti, na ktorych bezne nadavam, zlava doprava mysicky, vyblikavam, tlacim sa na niekoho a podobne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže, aké máte vodičské oprávnenie?

A, B, C, T

Kedy ste nadobudli vodičák?

2000

V akej autoškole (+mesto) ste si ho robili?

-

Na akých autách ste jazdili? Robili skusku?

Felicia, Ifa, PV3S a stara 350-tka

Naburali ste?

tuk asi v 20km/h do fary ked som sa ucil drift na 4x4, take nic ale tukol som :)

Kiksovali ste?

nie

Ako prebiehali skusky?

v pohode

Jazdite?

teraz aj na zachod aftom ;)

Kedy ste boli prvykrat v aute uplne sam?

v 14, bo nasi mali vtedy bar a cez vikend chodievali vypomahat, takze som kradol aftko a ucil sa sam jazdit :lol: nastastie v pohode, po nejakom case ma natrel sused, aj ked mu to nemam za zle, takze som dostal kombinaciu od otca kop do riti zaucho :) ale naucil som sa dovtedy ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

darkman a weirdo, drzte sa temy a neodbocujte. a ked nemate co napisat k teme, radsej nepiste nic.

 

Ano, ano, je to tak, bravoo, budeme sa teraz vyvazat po Bratislave ako najvacsiii, ze :lol:

jj. vozitkovat. pomalicky ako v autoskole. rychlo jazda, tlacenie sa, mysicky a podobne, to je nic, to je pre luzerov. skutocni sefkovia sa vyvazaju pekne pomaliccCCky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jazdi pomalicky, kym nenaseres tym blokovanim premavky policajtov a dostanes pokutu za brzdenie premavky :lol:

ako vidim, to ze si spravil na 4ty krat ma svoje opodstatnenie kedze ani nepoznas pravidla....

aj ked lepsie by bolo ak by si blokoval nejaku holu hlavu a chlapca by si nasral :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaaaj horuci vodicak, rychlostnu paku drzis ako panna ****, stres v ociach na krizovatke ale si sef

takychto mam najradsej, hlavne ked sposobia nehodu, co je u nich najcastejsie....

nevedia sa zaradit z pruhu do pruhu, pri rozbiehani na semaforoch im to tri krat zdechne, a Zko na zadnom okne neznamena vodic zaciatocnik ale vodic zabijak

len tak dalej, pri prvej nehode sa uvedomis

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som upozornila na znacny rozdiel medzi autoskolou a uz beznym soferom, pri autoskole ocakavas, ze jej to zdochne, ze ide 20nou, a tym brzdi celu premavku, a to uz nie je o opatrnosti, ty sam totiz zacinas ohrozovat a byt nebezpecny....

uz hotovy sofer by si taketo nieco nemal dovolit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ale to, ze ty si tak jazdil, neznamena, ze tak jazdim aj ja :lol:

Keby si tak nejazdil, tak vodicak mas na prvy a nie na stvrty pokus.

 

Ja mam cerstvy vodicak (2 mesiace), ale to posledne po com tuzim je byt prekazka v mestkej premavke. Preto nahanam km a zvykam si na auto pekne cez vikendy vecer.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dark tomuto sa hovori zodpovedny pristup :lol:

ked si clovek neveri hned do rannej premavky, nech jazdi vecer, zoznami sa s autom, s cestami a neskor si zvykne aj na hustu premavku v spicke

drzim palce nech sa dari a vela stastnych kilometrov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trochu sa ukludnite, to že niekto má vodičák pár dní neznamená že bude pirátom na cestách. Keď som ja získal vodičák, hneď prvú jazdu som išiel na na našom 8 rokov starom Favorite sám, v zime počas prvého snehu a námrazy. A v pohode, bez problémov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Až tak odveci nepíše. Radšej pomalšie ako rýchlejšie. Zhodou okolností som predvčerom v TN videl nejakého super šoféra čo sa neobťažoval spomaliť ani keď na prechode boli chodci. Až keď zbadal policajné auto prichádzajúce z vedľajšej cesty tak začal zúfalo brzdiť a tým ľuďom na prechode nebolo všetko jedno :lol:

Tým nechcem povedať, že by mal niekto jazdiť 60 kde sa jazdí 90.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nokia, ja som sem prisiel napisat, ze som spravil vodicak, a ty si sa ma zacal chytat ako inokedy a pisat svoje pripomienky na citaty z mojich prispevkov. to aj ja mozem povedat, ze "klasika" a "uvedom sa".

 

to ta tak zerie, ze som napisal, ze som sef? alebo to, ze som spravil vodicak? co ta je tak do toho, ze musis kvoli tomu vyvolavat konflikt? musis na mna stale vsade reagovat? no asi musis. no mne je to naopak ukradnute, co pises, pokial to netreba editovat, premiestnit alebo inak upravovat. ale, ako som uz davnejsie povedal, dni, ked som tvoje pindy a podobne poznamky na mna nechaval bez povsimnutia, su prec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel netvrdim ze je zle jazdit pomaly ked treba, ale zbytocne zdrzovat premavku, tak to nie

 

leg obul som sa do toho ked som videl ze len debil sa dokaze chvalit tym ze je neschopny spravit vodicak normalne, ale spravi ho az na 4ty krat...

a budem sa do toho obuvat kedze denne jazdim v bratislave, a takym soferom by som bral papiere, kedze sposobuju najviac kolizii a problemov na cestach

takze sa ma to tyka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a tak je to vzdy a vsade. ty si vzdy hladas dovod, aby si mohol pindat a reagovat na mna, cokolvek kamkolvek napisem. namyslas si, ze vsetko, co napisem, sa ta tyka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov