Skočiť na obsah

Autoškola, vodičské oprávnenie


Ajk

Vodičské oprávnenie  

7 členovia hlasovali

  1. 1. Aké máte vodičské oprávnenie?



Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 158
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    29

  • Nokia

    20

  • Sniper

    11

  • game

    10

Top prispievatelia v tejto téme

Takže, aké máte vodičské oprávnenie?

A+B

Kedy ste nadobudli vodičák?

2003

V akej autoškole (+mesto) ste si ho robili?

BA sukr

Na akých autách ste jazdili? Robili skusku?

felda

Naburali ste?

ee

Kiksovali ste?

nie ale zato som dost smykoval v zime

Ako prebiehali skusky?

test+jazda+technicky kviz

Jazdite?

ee radsej sa neham vozit

Kedy ste boli prvykrat v aute uplne sam?

par razy, je zbytocne okupovat cele auto sam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Takže, aké máte vodičské oprávnenie? b, b1, am

Kedy ste nadobudli vodičák? pred 2,5rokmi

V akej autoškole (+mesto) ste si ho robili? v ziline

Na akých autách ste jazdili? Robili skusku? v autoskole? felicia a fiat punto tusim to boli

Naburali ste? jj naburala, ale iba pri cuvani som zvalila par krat smetiak, alebo oskrela dvere o branu, to boli take moje buracky... nic ineho som nespravila...

Kiksovali ste? jj a obcas aj teraz, ale uz iba v minime...

Ako prebiehali skusky? test v pohode, cuvanie katastrofa, ale zvladla som to, a v meste to bolo v pohode...

Jazdite? jazdim, bavi ma to, ale obcas ma chyti taky stav, ze si do auta za volant radsej nesadnem...

Kedy ste boli prvykrat v aute uplne sam? trvalo mi to dlho,neviem ako, ale viem ze dlho... a sadla som si tam len preto, ze som bola prinutena okolnostami... teraz nemam problem jazdit aj sama...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

v noci sa jazdi najlepsie, ked idem domov o nejakej tretej stvrtej tak to je uplne super, prazdne cesty, prazdne mesto, uplna balada a este v lete :lol:

Zhodou okolností som včera okolo pol tretej v noci bol autom na opustenom parkovisku ďaleko za mestom a áut sa tam premávalo jak na prvního máje, človek ani súkromie nemá :) :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

u nas sa tiez malokde jazdi, ja hned prva jazda, opytal sa ma instruktor ci som jazdil, povedal som ze ano, tak ma zobral na parkovisko natrenovat rozbehy a sup ho v spicke do stareho mesta, to bola fun :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnes som mal posledny simulator s nasou vecne nespokojnou mierne protimuzsky orientovanou instructorkou. stale musela pocas hodiny vytahovat nejake vyroky o muzoch a vzapati ich spochybnovat, ze "no prosim, a to sa vravi, ze muzi blablaX - no uurcite" alebo "a vraj muzi blablaY - no to isto" atd :lol: ale uz mam simulatory absolvovane. zajtra prva jazda :)

nastastie jazdy normalne v premavke instruuju uz len muzi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: :) :) ;) ;)

 

(dal by som sem aj nejake slova, aby som nepocuval ze pisem zbytocny prispevok, ale nic ine nato povedat neviem, ak osom uz napisal, tak sem aspon teraz napisem toto ,nech to na prvy pohlad vyzera akoze som napisal aj nejaky zmysluplny prispevok ;))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak prva jazda za mnou. najprv chvilu parkovisko, potom krizovatky v premavke a napokon sidliska. islo mi to dobre, som prijemne prekvapeny jazdnymi vlastnostami skutocneho auta, ktore sa od modernej simulacie, co som mal, prilis neodlisovali. len s tym rozdielom, pochopitelne, ze v aute vsetku fyziku a mechaniku citim este aj na vlastnej osobe.

 

dokonca som jazdil este plynulejsie ako na trenazeri. tam za kazdu najmensiu chybicku hned zdochol motor, pripadne sa pretocil cez 5000rpm. naozajstne auto sa mi videlo akosi viac user-friendly. ked clovek nespravi blbost, nemoze nic pokazit. okrem brzdy, ktora je v skutocnosti ovela silnejsia. len som prilozil nohu na pedal a uz to instructora hodilo na dosku :lol: iba to mi chvilu trvalo, kym som privykol.

 

druha vec je riesenie dopravnych situacii. zatial co v trenazeri sa ukazuje iba relevantne znacenie, v skutocnej premavke treba v celej tej panorame signalizaciu hladat ako ihlu v sene.

 

a zistil som, ze bratislavski vodici na maximalnu povolenu rychlost zrejme prilis nedbaju, kedze kazdu chvilu ma niekto ozihal, hoci som jazdil presne na hranici. ved kto by uz strpel take ponizenie - ist ZA autoskolou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to nieje ponizenie ist za autoskolou ale vacsinou skusenosti nabrate tym ze jazda za autoskolou sa nevyplaca, kedze autoskola moze spravit hocijaky kix.. a na vine je ten za nou samozrejme ak do nej nabura

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som jazdil od parkoviska pred svojou facultou do Race a naspat. zle sa mi brzdi s brzdou. je to blbost. to nebudem pouzivat. :lol:

a este jedna vec mi robi starosti, a to volant - nikdy neviem, ci je v polohe -36o, o alebo 36odez.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zle sa mi brzdi s brzdou. je to blbost. to nebudem pouzivat. :)

soferi s touto teoriou si zasluzia zapikovat to do prveho betonoveho stlpa a nikdy viac nejazdit :lol: nieje to moc funny, hlavne zistis ked si niekto naozaj povie ze ju nebude pouzivat, zaparkuje ti v kufri a ty prinajlepsom skoncis tyzden dva s "golierom" v tom horsom pripade si polezis v nemocnici...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak uz mam tretiu jazdu. motal som sa stale po sidliskach a jednosmerkach a vo vilovej stvrti mi stale vybiehali macky pred auto. a zhasol mi motor, to sa mi este nestalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže, aké máte vodičské oprávnenie?

B

 

Kedy ste nadobudli vodičák?

19.8.2005

 

V akej autoškole (+mesto) ste si ho robili?

OMEGA, BA

 

Na akých autách ste jazdili? Robili skusku?

Skoda Fabia

 

Naburali ste?

nie, len som oskrela susedovho Touarega pri parkovani :lol:

 

Kiksovali ste?

dodnes sa mi stava...

 

Ako prebiehali skusky?

v poho na prvy krat

 

Jazdite?

ano

 

Kedy ste boli prvykrat v aute uplne sam?

september 2005

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže, aké máte vodičské oprávnenie?

B, B1, AM

Kedy ste nadobudli vodičák?

október 2005

V akej autoškole (+mesto) ste si ho robili?

autoškola Favorit, Nové Zámky

Na akých autách ste jazdili? Robili skusku?

fábia

Naburali ste?

nie

Kiksovali ste?

dosť často

Ako prebiehali skusky?

písomný test na 100%, jazda s odretými ušami

Jazdite?

málo, tak 1-2 krát do mesiaca

Kedy ste boli prvykrat v aute uplne sam?

zatiaľ nikdy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes 28.IX. 17:44 tu niekto hlasoval a nenechal zaznam o hlasovani. ktory forumak tu este nevie hlasovat

 

inac srandovne su take tie rozdiely v pristupe instruktorov (najma starsich panov) k muzom a k zenam. k (mladym) zenam : "zlaticko, srdiecko, ..", k chalanom "VY IDIOT!" :lol: :)

 

ale dnes ma pochvalil, ze mam z celeho kurzu najlepsie rozjazdy a zaobchadzanie s prevodovkou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov