Skočiť na obsah

Prečo ľudia plačú?


arwiel

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

keď vyhodili z domu mne blízku osobu, ja som neplakala....

keď vyhodili z domu mňa, ja som neplakala....

ale teraz....

teraz, keď si v hlave premietnem celý minulý týždeň, už plačem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mal by som konecne zacat plakat od zlosti, fakt ma niektori ludia tak irituju, ze nic ine nezostava, lebo povedat im daco nezabera! Martin, ty si beznadejny pripad! Kua....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

prečo ľudia plačú, to neviem

prečo človek plače, ani to neviem

niekedy na človeka všetko padne ... a plače

niekedy padne ešte viac a plakať už ani nejde

a načo ?

život ide ďalej, minulosť to nezmení, dobre je tak, trochu popremýšľame a zhlboka sa nadýchneme a zistíme, že je všetko ok ...

zdvihnime hlavu a poďme ďalej ... vlastne je všetko v poriadku ... čo už :)

nič sa nedeje, vyplačeme sa najbližšie :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa rozplakala lebo som sa strasne zlakla ovada ktory na mna vyletel ked som otvorila dvere na auta, tak som sa ohnala a klucami som sa par krat riadne svacla po prstoch kde som potom mala modriny :lol: ale strasne som sa zlakla a to v kombinacii s bolestou od buchnutia s klucami sposobili ze som sa rozplakala :) a plus este to ze si na mna vela ludi od ktorych som to cakala nespomenulo na moje narodeniny, alebo si spomenuli vecer o 23....mozno to je detinske ale dotklo sa ma to, lebo ja tym ludom volam vzdy rano medzi prvymi....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

moja matka ma má za kur*u

môj otec ma obvinil z krádeže u nás doma

môj brat ma zradil matke

 

a včera som sa škaredo zrúbala z bicykla, bolia ma hrozne kolená, schody sú pre mňa zabiják...

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som sa rozbucala kvoli uplnej blbosti...

ako som tak vykonavala jednu cinnost s mojim milym, nestastne som nieco silnejsie chytila .... bolo mi nieco povedane...ale praveze normalne...no a ja som sa rozplakala :lol:

 

akoze uz som asi divna :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nad tým videom som slzila koľkokrát som ho prvé dni videla ...

 

 

 

dnes bol divný deň, nečakaná skúška ohňom, z nečakanej strany, včera nie práve príjemný icq rozhovor a viac menej výhražná sms, zrazu som bola na dne, emocionálne vyprahnutá ... nemohla som to zastaviť .. tiekli a tiekli a nemalo to konca :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som tiež plakala pri tom videu, keď otvoril ústa a začal spievať, a potom zakaždým, keď som to videla

ešte aj mame keď som to pustila, vysvetlila, o čo tam šlo, tak tu plakala pri tom

 

inak, vo finále to zaspieval ešte krajšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

mne plac pomaha dostat sa z najhorsieho, teda problemy to nevyriesi, ale aspon sa mi ulavi... nie vzdy sa dokazem niekomu vyrozpravat a tak jednoducho, ked je toho na mna uz vela, tak placem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 5 týždňami...

včera som sa rozplakala keď sa mi prestalo dariť... prišiel mi účet za mobil opäť vysoký a ani som mobil nemala /nebola to moja vina/, mala som ísť vybaviť reklamáciu a zabudla som si bločik, keď so m sa s niekým mala stretnuť, tak hrozne meškal, keď som ja mala za niekým prísť, tak som nestíhala...

sadla som doma na gauč, zložila si okuliare a plakala a nechala dole pred domom čakať drahého...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja už vlastne ani neviem

tento týždeň je nenormálny, posledný mesiac je celý nenormálny, posledný rok bol nenormálny, celý život je nenormálny

ja si pripadám občas ako nenormálna, aspoň je mi vytýkané, že som vadná, kazový kus ... tak mi tečú slzy, len tak, asi len tak z ľútosti nad tým, že som nanič ... alebo že som nenormálna

ja už vlastne ani neviem

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Placem preto aby som mal lepsi pocit neviem preco to je tak ale asi si myslim ze aj ostatny ludia placu preto takychto myslienok je velmi vela preco ludia placu ale naozaj to vie iba ten ktory prave place :lol: ale ak by som mal definovat je to urcite udalost alebo vec alebo slova moze to byt hocico co je zamienkou ktora je v danej situacii taka ktora zatazuje myslenie natolko ze na to ani nemozeme pomysliet :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jaaj včera ma chytila dosť zlá nálada a moje kamarátky to zdá sa aj trošku chápali i keď sa ma stále pýtali čo mi je a prečo mi to je a ja som proste nemala náladu im to vysvetlovať, som skoro až plakala. A potom som sa necítila dobre lebo ony sa bavili a ja som len tak sedela ako mumák.

 

A žeby plač pomáhal mať lepší pocit? Niečo také som čítala že to tie hormóny sa vyplavujú vtedy, ale keď sa tak obzerám mne to zatial nikdy nepomohlo lebo som nemala možnosť sa vyplakať do sýtosti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...i keď sa ma stále pýtali čo mi je a prečo mi to je a ja som proste nemala náladu im to vysvetlovať, som skoro až plakala. A potom som sa necítila dobre lebo ony sa bavili a ja som len tak sedela ako mumák.

Presne to isté, presne včera! :lol: :) Najhoršie na tom bolo, že najviac sa mi chcelo plakať (a aj som) hlavne vtedy, keď odo mňa odišli a išli sa zase baviť (čo som ich sama posielala, veď predsa nebudú pri mne sedieť ako hríby, kvôli tomu sme tam neprišli :) ) Tak som sa musela premáhať, aby som tam neplakala sama, lebo by si tí ľudia pomysleli, že som nejaká troska.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

placem teraz...v tomto momente...a dost intenzivne...

v piatok som dostala nejaky citovy skrat a napisala som mojmu ex ze nanho myslim, nasledne som mu zavolala ze sa chcem s nim porozpravat v nedelu /dnes/ ... a teraz sme si pisali, a to, ze uz asi nebude dobre dat tomu druhu sancu som si tentokrat vypocula z jeho ust....a strasne to boli :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov