Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

starej pikcuru nemozem postnut, lebo mi ziadnu nedala a nedovoli mi fotit ju ... hehe, a ty si tiez nepostol, kym si mal staru :lol:

 

tato tu nevie, ze ju hadzem na forum, ale mali sme dohodu, ze vytvory su moje a ze jej fotky nezneuzijem nezneuzijem (co nerobim) :) ona dostane co chcela, moze byt spoko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

to prvé sa mi moc nepáči, ale toto druhé je úplne krásne - to sa ti nesmierne podarilo - krásne kontrastné farby, do toho tie čierne tvary s pekným bielym výrazným obrysom - to je vážne skvelé. Len tak ďalej, a ak ešte niečo vytvoríš, tak sa pochvál. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobré, weirdo!

 

mne sa páčia obidva obrázky, no rovnako ako povedal aljak, druhý sa mi zdá oveľa lepší. hlavne kvôli farbám, možno ak by bol prvý obrázok tmavší, nevedel by som sa rozhodnúť, ktorý ma zaujal viac.

 

v poslednom obrázku sa mi páči priestorový dojem, ktorý zvýraznili tie čierne prvky a dobre sa pozerá na ten farebný prechod. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

oo, dakujem :) rady si vezmem k srdcu a budem sa snazit .. PSDcka mam odlozene, takze nik nevravi, ze prvy art nepride vo vylepsenej verzii :)

 

pre dnesne rano posledny kus .. samozrejme sa potesim, ak ho niekto okomentuje .. a uz naozaj idem spat :lol:

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa páči aj ten posledný, pokrstil som si ho na "polárne sklené dvere". :lol:

 

tá žltá krivka trocha z celého obrázku vystupuje, osobne by som ho prijal aj bez nej. je mi však jasné, že to je len môj subjektívny dojem.

 

weirdo, ak zverejníš ďalšie obrázky, hoď ku každému aspoň pracovný názov, aby sme ho vedeli pri kritizovaní pomenovať. : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dvojka sa mi paci najviac...napriklad jednotka ma neuputala vobec nicim, nad trojkou som sa aspon pozastavil a pozeral sa na u, predsa len cervena farba s modrou vyzera celkom prijemne

a a dvojka, ta mi pride taka najzvisia :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to tak, súťažiaci s číslom dva suverénne prevalcoval svojich súperov. :-)

od začiatku ho volám "Les" a pripomenul mi ilustrácie, ktoré sú v mojej knihe Alica v krajine zázrakov.

podobným štýlom sú animované počítačové hry, ktorých autorom je švéd Nicklas Nygren (Nifflas).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 je podla mna jednoznacne najlepsia, v tej 1 a 3 tie svetle ciary moc tahaju oci. Najhorsie je to podla mna v tej 3, ked ma clovek naozaj problem sa zamerat na napisy. Keby ta krivka tak nevystupovala, ale bola viac sucastou 'atmosfery', tak by to bolo imho lepsie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dakujem za komentare, som rad, ze sa vyjadrilo tolko ludi..

 

dvojka sa aj mne velmi paci, ale v skutocnosti to nie je smer, ktorym sa chcem uberat (aj ked raz za cas by som podobny obrazok urcite rad spravil). rad by som sa naucil robit veci ako toto

 

Obrázok

 

alebo

 

Obrázok

 

zial zatial sa nedokazem dopracovat k nejakemu podobnemu vysledku, a ani par hodin googlenia po navode, ako nieco podobne zbuchat, nepomohlo ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a mam tu dalsi kusok. skusal som vytvorit nieco podobne ako 'Les', ale komplexnejsie.. nuz ale nakoniec mi nedalo nepohrat sa s filtrami, no a sami vidite, co z toho nakoniec vzislo :lol:

 

na prosbu valcika davam pracovny nazov - chains.

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto nové je zatiaľ druhé najlepšie, čo si vytvoril. A naozaj sa mi to celkom pozdáva :lol: Taký design by som bral napr. pri výrobe skateboardov alebo snowboardov - myslím tú spodnú stranu. Veľmi mi to práve taký design pripomína. Ale pekné, musím uznať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm, fakt dobre diela, niektore sa mi lubia viac, niektore menej, ale to je tiez dost o osobnych preferenciach :lol: ale mam dost linkov na mnohych ludi, ktori spravila vela tutorials ohladom tychto veci a robia fakt skvele vecicky s tym programom.... tym chcem naznacit - vole, nechavas to tu prazdnym, makaj, makaj, potes publikum :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov