Skočiť na obsah

Akty


arwiel

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 75
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    22

  • arwiel

    15

  • Polaris

    6

  • pralinka

    3

Top prispievatelia v tejto téme

zistila som, že akty sa nemusia len fotiť, ale i kresliť...

pár ich aj mám, ale ešte som sa neodhodlala zverejniť... :lol:

aj keď ich už videlo celkom dosť ľudí...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naživo som teda nekreslila ani ja... nemám model a okrem toho ja kresliť z modelu neviem... alebo sa mi nechce, patrím k tým, čo chcú mať rýchlo všetko hotové.. :lol:

k zverejneniu sa musím ešte odhodlať... a tiež sa mi musí chcieť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

kedze som par takych steklivych, na druhej strane decentnych foteciek uz nafotila, ale asistoval ujo samospust, nejako sa to s tym mojim drahym zvrhlo, a fotografom bol tentoraz on...

zatial take "neumelecke", bez zatisia, na postielke, pri dveroch a podobne...ale pacilo sa mi to.... a nieco poriesime :lol:

 

nie ako so samospustou....moje zlati mi povie samo ako sa mam ulozit, zatvarit, kam dat nozku, a podobne...

 

uz len cakam, kedy zapneme do rezimu "video" :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my sme pred dakym casom skusali dake tie fotecky, ze jedinym zahalenim boli lupienky ruzi :-)

 

ja rada fotim, ale nerada som fotena, cize asi sa budem musiet vzdy podnapit, aby som to fotenie prezila :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

akty sú fajn, rada si kuknem pekné umelecké fotky, to je jedno, či chlapa, či ženskej... ja osobne mám bohaté skúsenosti, ale len súkromného rázu, nič iné ma ani neláka :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

minulý týždeň som spravila prvé fotky aktov mňa a drahého spolu... celkom pekné, ale rada by som to posadila na umeleckejšiu úroveň... ako som tak nad tým premýšľala, že ako to uskutočniť, zišlo by sa mi pri tom zrkadlo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dolphinka, tiež máme chatu na Podbanskom. A tiež som tam porobila fotky, čo popisom presne zodpovedajú tým tvojim, lol, dosť by ma pobavilo, kebyže to je na tom istom mieste :lol: Podbanské nei je až také veľké. To prostredie si také fotky priam žiada. Hlavne tie perfektné veľké biele kamene, čo vytŕčajú z Belej....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

my sme pred dakym casom skusali dake tie fotecky, ze jedinym zahalenim boli lupienky ruzi :-)

 

ja rada fotim, ale nerada som fotena, cize asi sa budem musiet vzdy podnapit, aby som to fotenie prezila :lol:

 

To fotenie sa ti musí s tým alkaholom pekne predražiť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov