Skočiť na obsah

Uhádnite postavu a film


Sniper

Odporúčané príspevky

tomassi, to prvé nie je dobre :lol: film je z r. 1990, hrá tam jeden mohutný francúz

 

 

 

južan, oné :) ...

problém je, že za svet som si nemohla zasa spomenúť, ako sa ten film volá ... je to jeden z mojich obľúbených, a raz sme ho už hľadali, a totálne mi vypadol názov ... tak som to skúsila na odborníkovi :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to zelená karta :lol:

 

 

 

dám sem ešte jeden, ktorý som videla už vlastne dosť dávno ...

 

počíta sa dnes medzi kultové vojnové filmy, hoci od známych vojen je trochu ďaleko

nie práve najmladší žoldnieri, podrazy a veľmi známe herecké mená

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niekde sa uvádza stredná, niekde južná afrika, ale je to čierna africká krajina

miesto nie je podstatné

 

 

edit. včera keď som hľadala ten film, som si prešla túto tému, a kopu stránok s mnohými filmami, na ktoré som už takmer zabudla, len sa mi pripomenuli ... bolo to príjemné

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je to Zulu.

film je z roku 1978 a vyžiadal si voľné pokračovanie r.1985, ale jeden z hlavných predstaviteľov sa ho už nedožil.

druhý hlavný predstaviteľ je známy zo siedmych filmov jednej slávnej série

film je o plánovanom obabraní starých žoldnierov pre politické hry, ktoré sa otočí

film je anglický

 

nedávajú ho veľmi časo, kedysi som ho prvý krát videla na orf pred mnohými rokmi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neee, nič také mierumilovné, tá je už zostrelená a porciovaná / a možno je to len maskovaný potkan :lol: / ... tieto vtáky sú slobodné a voľné ... ako vták, kým ich nepreriedia :)

 

 

ryan, myslím, že ideš dobrým smerom, a vlastne to už máš ... ešte jedna pomôcka : ten druhý hlavný hrdina bol Richard Burton

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov