Skočiť na obsah

Uhádnite postavu a film


Sniper

Odporúčané príspevky

Wasabi

2001, hlavnu postavu hra Jean Reno

 

Katarina Wittova - olympijska vitazka v krasokorculovani ako ruska krasokorculiarka vystupuje na jednej ladovej show. A je zastrelena. Vo filme je nejaka strielacka, nahananie na autach, niekolko podrazov. A to vsetko koli jednemu kufriku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim ze to bola smrtonosna pasca 3. die hard seria. brus vilis.

 

moja hadanka:

lutujem Dave. obavam sa ze to nemozem spravit.

 

 

sumeru: evan hunter alias ed mcbain. :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V žiari noci

 

Sidney Poitier - Virgil Tibbs

 

kolik toho chcete? fajn beru to vsechno. eee asi sme si neromeli seber si a vyskousej to a potom rekni kolik toho chces. ja potrebuji vsechno. to ne, to nejde. spravi to 50000 dolaru? okey

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mechanický pomaranč (A Clockwork Orange), režisér Stanley Kubrick, autor Anthony Burgess.

hlavnou postavou je teenager, prisťahovalec Alex.

 

 

ďalší film opisuje jednu divokú noc. zažije ju hlavná postava, ktorú stvárnil Tim Roth. chlapík sa rozhodol pomôcť kamarátke a počas silvestrovských osláv za ňu vezme službu v práci, kde sa zapletie postupne do štyroch podivných udalostí. : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

oukej :lol:

tak teda doplnujem meno postavy - McMurphy (Jack Nicholson).

 

a ide sa dalej:

Chlapec zabijal kvoli tomu, ze ma rozpoltenu osobnost, a obhajil si to na sude aj vdaka svojmu prominentnemu pravnikovi. Nakoniec sa vsak ukaze, ze vsetko je uplne inak ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov