Skočiť na obsah

Drogues


cizy

Odporúčané príspevky

Listy KOKA (z coho sa vyraba kokain) uz indiani pouzivali pred lovom byzonov. Dodavalo im to silu a bolo to LIECIVE zaroven! Nemam si brat z nich priklad??? Ved im nic nebolo......to len Amici ich vyhubili.

Nechcem trepnúť nejakú blbosť ale zdá sa mi že medzi samotnou kokou a derivátom z nej (kokain) je jeden menší rozdiel. Kokain ťa spraví závislým, koka nie.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne som chcel, aby si takto odpovedal, pretoze marihuana je tiez len z konope, ktora sa nijako neupravuje :) !

 

a preco si neberes priklad z obetovania panny kvoli dobrej urode?

co tak obetovat pravidelne nejaku pannu?

Teba by som obetoval :lol: Lebo stale len chces prekrucat veci :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto prekruca?

ty tu obhajujes drogy ako by to bola spasonosna vec pre cely svet

sak trava je dobra, kazdy si dajme v praci na obed dva tri jointy

sak hasis je dobra vec, a za chvilu bude aj pervitin a kokain dobra vec

 

marihuana ma niekolko pozitivnych ucinkov, ale nejak zabudas ze aj velmi vela negativnych (napr znizenie koncentracie, problem s videnim, udrzanim rovnovahy atd... je to psychotropna latka co ty nejak nechces vidiet)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alkohol a cigerety za drogy nepovazujem, skor za spestrenie

Zaujímavé, že štátne drogy sa za drogy nepovažujú...

Keď som trčal svojho času na psychiatrii, viac než 90% ľudí, ktorí tam boli hospitalizovaní, boli alkoholici. Neskutočné trosky, ktoré prišli o rodinu, prácu, zdravie, prípadne sa vláčili po súdoch alebo si posedeli v lochu kvôli tomu, že pod vplyvom alkoholu urobili nejakú hovadinu... Niektorí tam už boli hospitalizovaní po sedemnástykrát (!) a zažil som aj prípady, keď ten istý človek bol prepustený a po dvoch dňoch ho prijali do nemocnice opäť.

Považujem za neskutočne hlúpe, že štát tu vynakladá peniaze na liečbu alkoholizmu a pritom je predaj alkoholu povolený. Nezmyselným krokom bolo zrušenie záchytiek. Ako náhrada za to teraz slúžia psychiatrické oddelenia, kde pravidelne privádzajú agresívnych opilcov na pár dní, čo je zbytočný luxus, keď niekoho umiestnia do nemocnice, len aby vytriezvel. Bolo to občas bizarné, keď som sestrám pomáhal viazať takých nešťastníkov do remeňov.

Zaoberať sa liečbou závislých ľudí, ktorí poväčšine nie sú ochotní spolupracovať, je veľmi nevďačná práca.

cizy, keď raz nedajbože zažiješ niečo také ako je alkoholická psychóza alebo delírium tremens, to sa za spestrenie asi nebude dať považovať... :lol: Dúfam, že máš pitie pod kontrolou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

definuj pravidelne pitie.

 

su ludia na vyske, ktori chlascu (doslova) priemerne 3x do tyzdna. su to alkaci? ee

ja pijem pivko 2-3x do tyzdna, z toho vacsinou v piatok trochu viac. som alkac? ee

tak co je to pravidelne pit?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak klikni tu a potom tu a hádam budeš vedieť, čo som tým mal na mysli.

Podľa Jellinkovej stupnice štádií alkoholizmu ide o prvé štádium. To je také bežné popíjanie:

 

I. štádium: Alkohol je (tu) drogou, ktorú si pijan buď sám ordinuje, aby potlačil nepríjemné psychické stavy, alebo aby (čo je najčastejšie) dosiahol v spoločnosti príjemný stav, náladu priblížil sa ľuďom alebo lepšie povedané svojím spolupijanom. Frekvencia abúzu alkoholu a dávky alkoholických nápojov behom času stúpajú (zvýšená tolerancia), zatiaľ však nedochádza k alkoholickej intoxikácii, len k subintoxikácii ( „špičke“).

 

Nechcem týmto urobiť niekoho pijanom, len chcem povedať, že sa treba mať na pozore.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne som chcel, aby si takto odpovedal, pretoze marihuana je tiez len z konope, ktora sa nijako neupravuje :lol: !

|

|

|

V

Este sem-tam Hasis dam :)

Sak to je pozostatok z marihuany :) Takze je to to iste, akurat tepelne upravene a tvrde jak kamen potom. Ale....len to dost hrozivo znie.

Naprv marihuana, potom hašiš, ktorý je takmer 8x účinnejší ako marihuana. Čo príde po hašiši? Heroín? Kokain? LSD?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto su presne take reci, jak od nejake starej rasple s popolnikmi co cely svoj pracovny zivot ziej vo svojich iluziach a zavreta v kancli s komancskym nabytkom a ide tu ostatnych poucovat o com je zivot.

 

btw ja nic nehulim pre informaciu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ide tu ostatnych poucovat o com je zivot.

mňa zase nikto nebude poučovať o drogách aký je to super "vynález".

 

Štatistiky hovoria za všetko. Drogy ešte nikomu nič nepriniesli dobré do života. Samozrejme pokým nie si díler, ktorý má zisk z transferu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ALKOHOL....dva roky, a rok dozadu uplne brutalne rozbijacky tyzden co tyzden...Uz ma to v takom mnozstve preslo...len ked sa slo v anglicku na party, padlo "trochu"alkoholu a bolo...

najviac sa mi rataju tie moje vyroky po kazdej rozbijacke typu "uz nebudem pit" :lol:

ale je pravda, ze tvrde ako slivku a spol uz nemusim...zla skusenost :)

 

CIGARETY...smrdi mi to, nechuti...Spoločnosť fajciarov strpim,ale neznasam ten pocit v ustach

 

TRAVA...hmm,tak to sem tam mozem...Ale iba v decentnom stave...Nevyhladavam to, ale ked ma niekto ponukne, preco si nedat...Celeho jointa nedam,iba par potiahnuti...

 

tot vsjo...myslim, ze vcelku zdravy sposob zivota :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak klikni tu a potom tu a hádam budeš vedieť, čo som tým mal na mysli.

Podľa Jellinkovej stupnice štádií alkoholizmu ide o prvé štádium. To je také bežné popíjanie:

 

I. štádium: Alkohol je (tu) drogou, ktorú si pijan buď sám ordinuje, aby potlačil nepríjemné psychické stavy, alebo aby (čo je najčastejšie) dosiahol v spoločnosti príjemný stav, náladu priblížil sa ľuďom alebo lepšie povedané svojím spolupijanom. Frekvencia abúzu alkoholu a dávky alkoholických nápojov behom času stúpajú (zvýšená tolerancia), zatiaľ však nedochádza k alkoholickej intoxikácii, len k subintoxikácii ( „špičke“).

 

Nechcem týmto urobiť niekoho pijanom, len chcem povedať, že sa treba mať na pozore.

jezis, k vysokej to proste patri, tak ako ucenie. kopa ludi tu zacala chlastat, predtym to boli barankovia. moj oco mi doteraz nechce povedat o tom, co robili na intraku, ked pili. teraz vypiju s mamou jedno vino za tyzden. to ja len ako priklad.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto prekruca?

ty tu obhajujes drogy ako by to bola spasonosna vec pre cely svet

sak trava je dobra, kazdy si dajme v praci na obed dva tri jointy

sak hasis je dobra vec, a za chvilu bude aj pervitin a kokain dobra vec

 

marihuana ma niekolko pozitivnych ucinkov, ale nejak zabudas ze aj velmi vela negativnych (napr znizenie koncentracie, problem s videnim, udrzanim rovnovahy atd... je to psychotropna latka co ty nejak nechces vidiet)

Ty si uuuuplne mimo chlape, ale s tebou sa uz o tom bavit nebudem.......si sucastou "spolocnosti" :lol:

 

|

|

|

V

Naprv marihuana, potom hašiš, ktorý je takmer 8x účinnejší ako marihuana. Čo príde po hašiši? Heroín? Kokain? LSD?

Potom pridu ludia ako ty a pisu presne toto iste co ty :) Mas svoj nazor...ok, ja mam svoj.

Tak zoberme si tento priklad.......alkohol....a co potom....cigy.....potom mariska...potom herak atd......neni to naaaahodou to ISTE???

 

Az na to, ze viem, kde prestat, ty mas jednoducho vsugerovane a automatcke, ze alkohol a cigy su ok. Tak o com??? Tuto musim jednoznacne napisat.....ze nevies o com pisem.

 

 

 

BTW: Nehulim pravidelne :) Mozno tak 2-3krat za mesiac

Hasis bola len nahoda. Je to tepelne upravovane...nie chemicky!!! Este toto maj na mysli! Cize berem prirodu, nie chemiu!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mňa zase nikto nebude poučovať o drogách aký je to super "vynález".

 

Štatistiky hovoria za všetko. Drogy ešte nikomu nič nepriniesli dobré do života. Samozrejme pokým nie si díler, ktorý má zisk z transferu.

Trava sa pouziva aj ako medicina :lol: Statistiky ukazuju trosky......ja medzi nich nepatrim a viem sa ovladat a kontrolovat....a viem, ze aj ty sa vies ovladat a kontrolovat, kedze pijes, ale s mierou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ach ty dillinger, kde ja píšem že alkohol a cigy sú OK? Alkohol prakticky nepijem, naposledy som bol naliaty v máji Čachticiach a cigarety 2-3 denne, ako kedy.

 

Az na to, ze viem, kde prestat

to si každý hovorí čo začína s drogami, nesnaž sa mi tu niečo nahovoriť, lebo si len na smiech. Ale ako som písal vyššie, mne je to úprimne jedno, len som ťa chcel vyviesť z tvojho omylu, ale aj to mi jedno, v podstate.

 

Inak tvoje obhajovanie marihuany a hašišu môžem považovať sa propagáciu drog a to je myslím v SR trestná činnosť. Zároveň som si spomenul čo som zabudol napísať do pravidiel Fóra. Takže si zrelý na ďalší warn.

 

Trava sa pouziva aj ako medicina :lol: Statistiky ukazuju trosky......ja medzi nich nepatrim a viem sa ovladat a kontrolovat....a viem, ze aj ty sa vies ovladat a kontrolovat, kedze pijes, ale s mierou :)

Tráva sa používa ako medicína pre chorých (obyčajne ťažko chorých) pacientov. Ak si pacient aj ty tak beriem moje slová späť.

 

Čo tu trepeš za žvásty že ja pijem? Synak ty si tu fakt začínaš koledovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo tu trepeš za žvásty že ja pijem?

To si mal brat vseobecne a nie mierene na teba!!! Mal si to brat ako priklad....sorry za neuvedenie tejto poznamky!!! Berem spat.

 

Uz sa na danu temu bavit teda nemienim. Chcel som iba, aby ste to brali ako nazor....nic viac....nic menej. OFF TOPIC.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov