Skočiť na obsah

Mobilní operátori


Sniper

Mobiln  

30 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorého mobilného operátora uprednostňujete?

    • Orange
    • T-mobile
    • O2
    • Ani jedného, iného, príp. je mi to jedno
  2. 2. Paušál alebo dobíjacia karta?

    • Mám paušál aj dobíjaciu kartu a používam oboje
    • Mám paušál aj dobíjaciu kartu ale tú mám len pre srandu
    • Mám paušál aj dobíjaciu kartu ale paušál iba pre srandu
    • Iba paušál
    • Iba dobíjaciu kartu
  3. 3. Ako často používate mobil?

    • Mám ho prilepený na uchu
      0
    • Veľmi často (pár hodín denne)
      0
    • Bežne komunikujem (asi hodinu denne)
    • Pomenej (priemerne menej ako polhodinu)
    • Kde mám mobil?
  4. 4. Koľko máte mobilov?



Odporúčané príspevky

Cactales, diky. Uz som to tam nasiel:

 

Vo vybraných značkových predajniach Orange Slovensko si môžete obnoviť svoj kredit, prípadne navýšiť kredit inému Prima telefónnemu číslu. Týmto spôsobom môžete zvýšiť kredit o základnú sumu 6.64, 16.27, 22.90, 33.19, 49.79 a 66.39 € , alebo o vami zvolenú čiastku, ktorá nesmie byť nižšia ako 6,64 € a musí byť zaokrúhlená na desiatky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Odpovedí 123
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    19

  • Sniper

    17

  • weirdo

    15

  • Tomáš

    15

Top prispievatelia v tejto téme

Momentálny stav u mňa:

 

- Mám 2 mobily a dvoch operátorov

- Orange na paušál a O2 na kredit

- Aj ja častejšie SMS-kujem už tak na to mám O2

- Ináč mobil využívam väčšinou na javahry teda keď porovnám hrací čas a volací čas tak sú tam veľkérozdiely :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Niee, myslel som T-Mobile. Furt si to pletiem, tiež musia furt vymýšľať s tými názvami. Týka sa to aj zvonenia. Keď volám na Orange tak počujem zvonenie v mobile jednotvárne a čsté, ale keď volám na T-Mobile tak je to akési roztrasené.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co mam zadat, ked nepouzivam ziadneho z menovanych operatorov, ale nejakeho predsa mam a nie je mi to jedno?

 

a čo vybrať si teraz z možnosti - Ani jedného, iného, príp. je mi to jedno.

 

myslím, že to už vystihuje situáciu, a do príspevku môžeš napísať, ako to je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dlho sa Orange považoval za najväčšieho mobilného operátora na Slovensku. Ale keď si zoberiem do úvahy že úplne prvým bol EuroTel (dnešný T-Mobile), a vo viacerých anketách má najviac hlasov nielen tu, či je to naozaj tak. Nechcem sa pýtať takým štýlom že či aj podľa vás lebo každý usúdi podľa seba ale či ste čítali nejakú novšiu štatistiku o tom ktorý operátor je teda naozaj najväčší... Síce aj tie sa robia na základe zakúpených simkariet a veľa ľudí je zákazníkom všetkých mobilných operátorov (to sa presne zistiť nikdy nedá) ale aby som teda mal predstavu kto má prevahu. Ja to vidím tak narovnako.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

MOMENTÁLNE:

Ktorého mobilného operátora uprednostňujete?

- Orange - po vyprsani pausalu planujem zmenit na O2, este sa uvidi

 

Paušál alebo dobíjacia karta?

- Iba paušál - vyhovuje mi, ked mi na konci mesiaca pride fakturka, ktoru len uhradim

 

Ako často používate mobil?

- Bežne komunikujem (asi hodinu denne)- ked potrebujem, neobmedzujem sa

 

Koľko máte mobilov?

- 1 - jeden pouzivam, doma sa ich vsak najde niekolko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď si spomeniem aký som bol kedysi maniak do mobilovania a teraz mobil mám vlastne len kvôli tomu aby som vedel koľko je hodín ... :lol: Mobil je technológia od ktorej som sa najviac vzdialil, na telefonovanie dokonca nevyužívam ani Skype... uprednostňujem emaily, tam mám všetko pokope, aj to čo sa písalo pred 3 rokmi. Mobil mám len na to aby som sa s niekým dohodol na niečom, vykecávať sa dá inak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...
  • Pred 2 rokmi...

v O2 asi niekomu tiež začalo riadne vyhrávať :lol:  včera mi od nich prišla SMS že mám doniesť do hociktorej predajne svoj starý mobil a oni že mi dajú nový telefón... no povedzme že displej v rámčeku len za 61€, vtip je v tom že ponúkaný model je na Heureke už od 59€ :smile2:

tak teraz neviem či v O2 len nemajú prehľad o cenách na trhu, alebo defaultne považujú každého zákazníka za blbca.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akurat ze nemozes brat ceny na heureke ako smerodajne. Ono je totiz rozdiel ked tie "pochybne" eshopy ponukaju tovar zo sedeho dovozu a ked niekto iny z oficialnej slovenskej distribucie. Samozrejme pre zakaznika to nemusi hrat rolu, ale porovnavat tie ceny takto jednoducho nemozes.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Toto je dynamická téma keďže sa tieto veci menia neustále... Už máme aj SWAN operátora ale neviem do akej miery funguje (či je to len taký sub-operátor ako tesco a funfón alebo normálny s vlastnou sieťou). Odvtedy sa hodne začali používať aj dáta cez mobilnú sieť a kvôli praktickosti to je čoraz populárnejšie a bude to konkurovať pevným internetom na počítačoch... Ja som prešiel z PC na mobil už úplne.

 

Takže ako primárneho mám O2 ktorý ponúka momentálne najlacnejší internet... K tomu mám smartfón a väčšinou ho používam na dátové služby, na druhe miesto by som dal volanie a nakoniec písanie SMS. Veci ako SMS/MMS už nahradí akákolvek IM aplikácia.

 

Mám dva mobily keďže mobil DUAL SIM sa mi neosvečil lebo ak ho stratíte prídete o všetko. Takže druhý mobil čo slúži skôr ako záložný je FunFón teda suboperátor Orangeu.

 

Obe sim su na dobijenie kreditu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže upgradneme troška: Momentálne najlacnejším sub-operátorom je FunFón ale iba čo sa hovorov týka teda 7 centov za minutu a sekundová tarifikácia od začiatku! Ale SMS je stále 7 centov pričom niektorí ostatní operátori to dávajú za 6 centov ale ak to prepočítame všeobecne že tam je len cent rozdiel v esemeskách ale hovory skoro polovica ako majú odbodné služby od bežných operátorov tak je to momentálne najlacnejšie na trhu. Je to však sueť Orange.

 

Orange používam od samého začiatku, odkedy mám mobil, a to je pekne dávno, a drahí sú, hnusoby.

a človek by myslel, že po toľkých rokoch vedia prísť dobrému zákazníkovi s nejakým dobrými cenami, ale kdeže ... to vždy ponúkajú donekonečna tablety a ostružlikajú maximálne odrobinky z ceny. babráci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zdá sa mi že orange mal istú dobu akcie že verní zákazníci budú ecenení ,,čím dlhšie ste u nás, o to menej platíte..." takže ako šité pre game, nevieš o tom niečo, nenúkali ti to? Ja mám každý rok iného operátora ale už som sa zhruba tretí rok ustálil pri svojom čísle ale aj to len preto že umožnili prenos celého čísla... Už môžete prejsť ku konkurencii tak že aj predvoľba zostane...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

otazka je, co je privela

my sme u Orange tiez od zaciatku, aktualne mame pausaly Sova 10 a ?volaco 30. Mne ta 10-ka v pohode staci, navyse s rodicmi mame bezplatne (za tu sluzbu sa cosi doplacalo) + data 2 GB za nejakych 6 ci 8 EUr, ktore nikdy cele nevyuzijem. Manzelka ma na 30-ke neobmedzene volania do vsetkych sieti + nejaky balik SMS, v pohode jej to postacuje na podnikanie. Takze dohromady to mame za nieco vyse 50 EUR mesacne pokryte potreby dvoch ludi, vratane podnikania.

je to vela ?

 

niekolko manzelkinych klientov v minulosti preslo od Orange alebo T-comu k O2 - vsetkym bez vynimky to zdvihlo naklady, vidno to pekne na fakturach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov