Skočiť na obsah

Uhádnite film z obrázku


Sniper

Odporúčané príspevky

Obrázok

 

Schválne som dal scénu mimo lode Enterprise lebo inak by to bolo príliš ľahké.

Neviem čo to je za film ale uvítal by som kebu ste dávali obrázky z nejakých kultových scén...

:lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrázok s Enterprise na pozadí by bolo až moc kultové :lol:

 

Zle som sa vyjadril. Ak tu postujete filmy, ktoré dokopy videlo milión ľudí tak dávajte známe scény.

Ak postujete obrázky z filmov, ktoré videl snáď celý svet tak netreba dávať naznámejšie scény.

Skromne si myslím že pojem Star Trek je taký fenomén, že nepozná ho iba ten čo sa po rokoch vrátil z kozmu alebo basy (pravdepodobnejšia varianta).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Closer

 

btw zabudol som znova na pravidlo, ze spravny nazov musi potvrdit ten predtym, ale tymto jednym filmom som si bol 100%ne isty.

 

Skromne si myslím že pojem Star Trek je taký fenomén, že nepozná ho iba ten čo sa po rokoch vrátil z kozmu alebo basy (pravdepodobnejšia varianta).

Skromne si myslim, ze nazov kazdemu nieco povie, ale nie kazdy to videl. boli tu 4 kultove filmy (Leon, American Beauty, American History X, American Psycho), ale ST tam nepatri.

 

 

 

 

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsimli ste si, ze do tejto temy napise vzdy bud weirdo, phersu, axel, nutrinka alebo sem-tam aj havarka??? Co takto spravit daco, aby sa stihli vyjadrit aj ostatni....napriklad aj ja :)

Ale ak to takto nevadi, tak ok, beriem na vedomie ;) Ja len, ze konecne aj nejaky film spoznam a potom skrolujem nizsie a za ten den uz to zodpovedalo 5 tych istych ludi :) Chcelo by to nejaku reklamu spravit, aby sa aj ostatni zapojili ;) Ja mam velmi rad filmesky :lol:

 

 

A teraz k obrazku: NEVIEM ;) Kua......fakt neviem....ani tie herecky nepoznam...ale raz uhadnem film a konecne tam vycapim jeden obrastek ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tato tema je dost na ociach, ved sa tu za vcera napisalo najviac zo vsetkych. vzdy je v kulture navrchu ... vie o tom dost ludi, chce to viac takych, ktori uz co-to maju odpozerane a chce sa im trosku rozmyslat nad tym

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov