Skočiť na obsah

Uhádnite film z obrázku


Sniper

Odporúčané príspevky

Dosť filmov čo tu bolo ľudia videli a nevedia si spomenúť alebo poznajú herca tak treba aj hladať. Myslím, že to nie je podvádzanie keď niekedy hľadajú všetci.

 

Si pamätám keď dal weirdo Requiem for Dream, vedel som že som ten film videl ale ani za nič som si nevedel spomenúť čo to je. 2 dni som s tým zabil ale podarilo sa nakoiec som si spomenul.

Aby sa nehľadalo na nete tak to musia byť hodne pozerateľné filmy a človek musí mať toho dosť napozeraného aby to z brucha hádal, niekedy treba pomoc. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dosť filmov čo tu bolo ľudia videli a nevedia si spomenúť alebo poznajú herca tak treba aj hladať. Myslím, že to nie je podvádzanie keď niekedy hľadajú všetci.

Si pamätám keď dal weirdo Requiem for Dream, vedel som že som ten film videl ale ani za nič som si nevedel spomenúť čo to je. 2 dni som s tým zabil ale podarilo sa nakoiec som si spomenul.

Aby sa nehľadalo na nete tak to musia byť hodne pozerateľné filmy a človek musí mať toho dosť napozeraného aby to z brucha hádal, niekedy treba pomoc. :lol:

Iste, ale je trochu rozdiel, ak si film videl a nevieš si spomenuť, a ine, ak si ho nevidel a hľadaš na zaklade istych detailov. Alebo nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

je to správne daj ďalší

 

Ryan

 

tak, ale potom keď tu nie sú vážne filmový machri ktorí majú veľa toho napozeraného tak téma nemá zmysel podľa teba tak tu prestaň mudrovať a radšej sa pripoj :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

môžem hádať, aj keď mi film povedal otec? zbadal, že si ho tu prezerám...

 

no jeden moderátor mi povedal, že mám hádať, tak hádam Hombre? /game na icq potvrdila, že je to správne :lol:/

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov