Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate?

1. Je mi to skoro jedno (aj sladké), len nech dlho vydržia. Nepáčil sa mi iba 1 parfém ktorý mala kamarátka. "Voňal" ako mydlová voda so saponátom - FÚJ. Ešte mi vonia D&G light blue, ružová Puma

2. jemne korenisté, drevnaté, vanilka, škorica, citruskové, jemne kvetinkové

3. veľmi sa mi páči keď chlap vonia

4. asi hej

5. Teraz mám nejaký DKNY (veľká úzka krivá fľaštička, vonia ako Limetka) a predtým Yves Rocher ale bol až príliž sladký

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mojim momentálnym parfumom č.1 je COCO od Chanelu...je to ťažká vôňa,ale natoľko ma už charakterizuje,že sa jej neviem vzdať....

Mám tiež rada svieže vône,nie ovocné,skôr kvetinové a potom tzv."morské" vône..

Mám veľmi rada,keď chlap vonia,za pekne voňajúcim chlapom sa dokážem aj otočiť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Ja vám poviem niečo z iného hľadiska.

Stravujem sa v podnikovej jedálni.Chodím tam,lebo tam varia zdravo,chutne,mohutne a lacno (1€/menu).

Toto všetko by bolo OK,len tam chodí aj jeden pánko a ten používa hodne nechutnú kolínsku.Dámy a páni,keď píšem hodne nechutnú,tak to sa silno krotím vo výrazoch :lol:.A používa ju v hojnom množstve....a každý deň.

Poznáte ten pocit,keď sa nemôžte niejakého vtieravého smradu zbaviť,hoc už ste mimo jeho dosah?Proste sú už napadnuté a zdevastované čuchové senzory a musíte niejaký čas "s tým" žiť :) .Tak tento pocit mávam pri onom manekýnovi.

Včera sme mali zrovna vynikajúci obedík a tu ho máš..........zrovna jak som prišiel do našej veľkovýkrmne,tak som sa akurát zaradil za tohto pánka.

Niektoré veci proste v živote nepochopím :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

treba mu odporučiť zmenu parfému, on sa už necíti

 

mali sme občas také klientky, po ktorých bolo treba urobiť krížový prievan, ani ten nepomohol .... a zo sladkých vôní mi je nevoľno, rovnako ako z zo smradu

teraz premýšľam, čo je horšie ... príliš navoňaní ľudia a nepríjemne páchnuci ľudia, pach neumytosti či nevypranosti / aj ženy / sa vyskytujú v rovnakom pomere

nie pričasto, ale sú

z istého hľadiska je ten parfém lepší ... po odchode páchnuceho klienta si ten ďalší klient myslí, že smrdíme my

a niekedy je to teda sila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odporučiť zmenu perfému :lol: .

Vieš ako to je.Niekto používa určitý parfém,lebo jemu vonia.Že inému doslova smrdí,tak to nie každý pochopí.Ja sa s tým človekom osobne nepoznám a veru sa mi ani nežiada sa s ním zoznamovať.Hlavne pre to,že si myslím,že ak niekto používa nevkusný parfém,v nevkusnom množstve,tak to asi nebude moja krvná skupina.Okrem tohto,musím ešte dodať,že tento pánko chodieva vo vyšmajdaných topánkach,vyťahanom manchestrovom saku a celý je taký zašlý,neupravený.

Nechcem sa tu príliš rozpisovať o jednom týpkovy,keď takých je okolo nás - tisíce.

Ale na základe toho ma napadli iné súvislosti s používaním parfémov.Podľa mňa používať parfémy by mali len ľudia primerane odetý.Navoňavkovaný šupák nemôže nikoho ohromiť.Leda tak nalomiť.Hovorím len o mužskej populácii,lebo ženy to je iná kategória.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

matka si rozkázala, že jej mám kúpiť voňavku, ta sme nabehli do drogérie a vyšla som von akoby som sama bola chodiaca drogéria, ale našli sme jednu peknú, jemnú... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

.. obal je u mna asi hned druhy aspekt vyberu,. pacia sa mi parfemy,ktore cloveka nutia zistit ze "kua,co to tu,alebo kto to tu tak pekne vonia"...

 

 

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

..lahke, kvetinove... ale nesmu hned rychlo vyprchat

 

 

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

...pozitivne, pokial to nie je o nadmernom pouziti, ked vona uz je skor smrad

 

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

...jasne, hlavne ked ma moj chlap na sebe Davidoff Cool Water Man, alebo Bvlgari AQVA Marine Pour Homme.

 

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate? :lol:

...sa mi minula moja DKNY be delicius a mam zalusk na Bvlgari Omnia Green Jade, alebo Hugo Boss- Boss Orange

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

 

tak hlavne si kupujem značku čiže bud Hogo Boss, Mexx, či Bruno Banani

 

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

korenisté

 

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

 

no veľmi pozitívne

 

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

 

skoro vždy ale samozrejme sa mi musí páčiť aj tá dievčina :)

 

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate

 

teraz momentálne Hugo Boss - Dark Blu / i keď to by som skôr zaradil medzi toaletné vody :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Ahoj, no ja mám novú lásku v podobe parfému Light Blue Dolce Gabana, je to úžasne svieža vôňa, vydrží celý deň. predtým som mala parfém Nina Ricci Nina, čo tiež nebolo zlé, ale chcela som už zmenu.

Každopádne chválim tému o parfémoch, je to na chlapa nezvyčajné, no o to cennejšie. Aké sú tvoje obľúbené ženské vône?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

- nemam konkretnu znacku, resp. nieco co by sa mi najviac pacilo

 

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

- mam rada sladke vone, na muzoch koreniste

 

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

- velmi pozitivne, paci sa mi ked si muz dava zalezat aj na tom ako vonia, samozrejme v decentnom mnozstve :blush:

 

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

- ano, neuveritelne :) pokial ide o partnera, tak do nepricetnosti, juj :)

 

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate?

- momentalne mam krasnu sexi flasticku - Jean Paul Gaultier - Classique (darcek od tatina)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve som zistila, že pred dvomi rokmi som tu trochu niečo písala, a že sa nič nezmenilo :blush:

 

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

ľahké jemné svieže, značky nemám

 

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

ľahké svieže nenápadné

 

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

pozitívne, keď je to nežná jemná svieža vôňa

 

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

neviem, zaujať aj ano, ale vzrušiť, to sa mi nezdá : )

 

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate

stále neznášam ťažké, korenisté, sladké vône , skôr svieže, mierne citrusové, zelené a ľahké

 

moje pokusy s parfémami zvyčajne končia pri jednom, dvoch použitiach a uložení do šuflíka, takže parfémy samotné dokonale minimálne, a momentálne nemám žiadny, používam veľmi dávno sviežu rexonu, striedam vône, ale stále musia byť svieže, prípadne citrusové a ľahké ... silnejšiu vôňu neveľmi znesiem ani na sebe. nj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

zbožňujem Dolce Gabbana Light Blue, ale už je toho asi veľa, hľadám niečo podobné, ale predsa iné.

Mám teraz doma aj Lanvin Eclat D'Arpege ten má trošička iný nádych, ale je to čosi podobné. Ešta sa mi páčil aj Christian Dior Addict 2 , ale ten je taký slabučký, že ho naozaj cítiť, iba chvíľu.

Celkovo sa mi páčia vône veľmi svieže a také ľahučké, skôr ovocné. Keď sme už pri tom ovocí, tak som ešte zabudla Moschino I Love Love. Pre mňa je to taká letná vôňa, čisté mandarinky.

Bolo mi raz povedané, že to čo sa mi z parfémov páči je štýl ako vôňa do sviežovačov vzduchu na wc. Možno tak, ale páči sa mi ak z parfému tak z diaľky cítiť vôňu ovocia.

 

A čo sa týka parfémov pre mužov, tam sa mi páčia skoro všetky. Páčia sa mi svieže voňavky, ale aj s nádychom tabaku, proste mužké vône sú super a účinkuju na mňa dokonale.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

- veľmi sa mi páčia parfémy s jemnou zmyselnou vôňou, ktoré symbolizujú prirodzenú eleganciu, štýl

jednou z mojich obľúbených značiek je Salvatore Ferragamo ATTIMO

 

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

- kvetinovo - drevité vône, na mužoch sa mi páčia korenisté, drevité (GUCCI GUILTY)

 

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

veľmi pozitívne, príjemne charizmaticky až provokatívne

 

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

- priťahovať áno, vzrušiť nie

 

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate?

- momentálne spomínaný ATTIMO, Salvatore Ferragamo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate?

 

 

1. vonave :D

2. raz take, raz take

3. pozitivne

4. ano

5. mam ich asi 12 momentalne, od sviezich cez kremove az po orientalky

 

ja som bez vone ako naha..ak sa rano nahodou zabudne navonat. citim sa veeelmi zle

 

momentalne pouzivam Charriol EDT ale s postupnym ochladenim prechadzam na MaxMara a v zime ukrutnej to bude Mistero di Roma od Laury Biagiotti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...
  • Pred 7 mesiacmi...

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?
2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?
3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?
4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?
5. no a samozrejme - ake parfemiky mate?

 

1. a 2. skôr svieže,  u chlapov môžu byť aj korenisté

3. v pohode, ale zas všeho s mierou

4.  neviem. Buď mi chlap vonia, alebo nie, ale že by som chcela po pekne voňavom chlapíkovi vyštartovať, to som na sebe nespozorovala.

5. Lady in red (LR), Muse, Giordani White Gold, Volary Magnolia a Moon (Oriflame), Rare Pearl (Avon) a Bulgary. Ráno sa napatlám tou, ktorá mi prvá napadne. Mala som aj z tých ťažších, ale necítila som sa komfortne, keď som sa tým napatlala.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

jednoznacne Fahrenheit :thumbsup:

  pekná vôňa, manžel ju mal http://parfumy.heureka.sk/christian-dior-fahrenheit-toaletna-voda-50-ml/

 

teraz už dlhšiu dobu používa

Gucci Guilty Pour Homme

http://parfumy.heureka.sk/gucci-guilty-pour-homme-toaletna-voda-90-ml/specifikace/#section  veľmi sa mi páči, nádherná vôňa

 

syn  používa  Bruno Banani Absolute Man http://www.pricemania.sk/katalog/panske-toaletne-vody/bruno-banani/ nie veľmi rád sa voňavkuje, len naozaj striedmo

 

u mňa sa to strieda .. momentálne

The One Desire Dolce&Gabbana for women

http://www.fragrantica.com/perfume/Dolce-Gabbana/The-One-Desire-17124.html

darček od manžela

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máme doma takú veľkú fľašku nejakého parfému ani neviem, čo za značku to je, Flinstone to používa na šibačku, za tým účelom to aj bolo od nejakého pouličného predavača zakúpené, aby mi potom Flinstone nebral moje parfémy, čo používam normálne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov