Skočiť na obsah

Snooker


game

Odporúčané príspevky

No Ronnie sa po ťažkom začiatku nejak rozbehol...prehrával 1:3,teraz už vedie 4:3...ale ktovie ako to bude ďalej s jeho psychikou

 

No a môj môj oblúbenec Maguire včera vyhral 9:3 nad Swailom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 62
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tiborco

    18

  • game

    13

  • 3sis

    8

  • tomba

    6

Top prispievatelia v tejto téme

juj, no tak teda Ronnie ma poteši s tým víťazstvom, aj keď si myslím, že hral veľmi biedne.....včera tiež nehral zle, ale dnes to bolo príšerné a až ku koncu sa vzchopil....

ale velmi zaujímavé je, že vačšina favoritov už vypadla alebo má problémy: Higgins, Hendry, Robertson atď....už všetci sú out....ale to je akási diagnoza tejto sezóny... :lol:

 

Ale čo sa týka Ronnieho,tak nepatrí nejak medzi mojich obľúbencov...

hm, no tak na túto tému sme už vela debatili, ale asi sa nikdy nedohodneme...síce ani som nezistila, že čo proti nemu máš... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Super Maguire vyhral včera 9-5 nad Williamsom a ide do semifinále :) ,som rád,že sa mu opäť takto darí...aj to víťazstvo na minulom turnaji mu určite pridalo na sebavedomí :) ale stretne sa s Murphym ;) toho teda vôbec nemusím,včera porazil Dinga 9-7 :lol:

 

Go Stephen!! ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no teda Ronnie ide ako parný valec....hral akoby ani nešlo o postup...radost pozerat...

rysuje sa nam pekný boj o titul :lol:

 

linkman, to ani nie je zlý nápad, len ja som skor teoretik ako praktik v snookri zatial :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Výborne,Stephen Maguire vyhral aj v semifinále nad tučkom Murphym 9-5 a je vo finále!! :lol: Paráda...už len čaká na súpera,ktorým bude buď Ronnie alebo Mark Selby

 

Ideš Stephen!! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu OFF TOPIC... neviem preco, ale vzdy ked prepnem na Eurosport a je tam Snooker, tak vzdy hraje O´Sullivan... mam z toho taky pocit ako keby hraval stale len on, a minule som na ten snooker hru kukal asi hodinu, ale ani zaboha som nepochopil o co tam ide... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak aljak,teraz ti vysvetlim,preco je tam stale Ronnie...Pred malou chvilkou skoncilo aj druhe semifinale, po priebeznych stavoch 0:3 a 3:6 dokazal Ronnie dotiahnut na 6:6 a za stavu 8:8 so Selbym hrali rozhodujuci frame - v ktorom dal Ronnie maximalny nabeh 147, len siedmy v historii UK Championship...este teraz mam husiu kozu...Zajtrajsie finale slubuje fajnovucky snooker :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Verím,že to bude kvalitné finále,navyše Ronnie aj Stephen patria medzi rýchlych hráčov...celkovo ináč Ronnieho psychika bola zas miestami na bode mrazu...ale tá 147-ka ma prekvapila na záver,lenže ja som už videl iba posledné strky,lebo som už zaspal skoro :lol: ,ale sestra ma zobudila....

 

Ale ja fandím Stephenovi(popri Higginsovi,Hendrym...čiže Škótom prevažne fandím :) ),tak dúfam,že vyhrá on a naviaže na svoju konečne skvelú formu,na víťazstvo z minulého turnaja a na víťazstvo z UK Champ.z roku 2004 ;)

Takže Go Stephen Maguire! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jaj,tak to dopadlo 10-2 pre Ronnieho :) Toto skutočne bol "Rocket" Ronnie...Stephen urobil pár vážnejších chýb...a potom to už len tak šlo :lol:

No čo už,Ronnie,keď psychicky okay,tak nie je väčšinou proti nemu šanca...

 

Ale riadna ma nahneval Eurosport....majú zmätok v programe,nič nedávali z toho zápasu Live a ešte aj Race of Champions,na ktorý som sa tešil dávali krátko... ;) A to je aj Eurosport 2...lenže teraz ide lyžovanie,plávanie atď... :)

 

No čo už na takýchto kanáloch je často zmätok ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

juj, aka som len rada, ze Ronnie konecne vyhral....trvalo to dva pol roka, kym sa mu to podarilo...samozrejme, co sa tyka bodovanych turnajov...a priebezne je znova prvy a aj premia za 147 :lol:

ale na druhej strane musim povedat, ze to bolo mierne nudne, cakala som vacsiu dramu medzi nimi dvoma, pretoze vzdy spolu zohrali kvalitny a az do konca dramaticky zapas...

ale tiez ma nepotesil ten zaznam, tak si to clovek velmi nevie vychutnat..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Tak včera sa začal prestížný,ale nebodovaný Masters :lol: ...

A hneď som mal radosť - Maguire vyhral 6-5 nad Ronniem,Stephen vyhrával aj 4-1,potom bolo 5-5 a vyzeralo,že už Ronnie vyhrá,ale nakoniec to pokazil a Stephen vyhral a z nova tak dokázal,že je vo forme :) ...no videl som to v zázname a ani to nie poriadne,lebo nám Eurosport vypadával a nejak som to príliš nesledoval,ale to je už teraz jedno...Len fakt škoda,že je to nebodovaný turnaj  :) ...a že Stephen vo finále UK Champ. hral tiež s Ronniem,ale prehral...ale to už je nedávna minulosť

 

!!Go Stephen!!  ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nejak sa tu počas turnaja nediskutovalo a mojej sestre sa neuráčilo písať do tejto témy :lol: :)

A tak sa medzitým aj Masters skončilo(nebodovaný turnaj) :) Vo finále hrali Selby a Lee,vyhral Selby 10-3 a celý turnaj hral skvelo...a taksito celkom aj Lee odohral veľmi slušný turnaj...len to finále bohvieako dramatické nebolo a ani som to veľmi nepozeral...a mrzí ma,že vo 1/4 finále Stephen Maguire vypadol  ;) ...ktorého porazil práve Selby...ale myslím si,že Selby už ukazuje svôj obrovský p

otenciál,hlavne od minulého WCH,kde bol vo finále...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Medzičasom prebehol Malta Cup,ktorého víťazom sa bohužiaľ stal tučko Murphy :)

Ešte šťastie,že tento rok to bol nebodovaný turnaj... :lol:

Teraz tento týždeň sa rozbieha Welsh Open... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A skončil sa ďalší turnaj...spomínaný Welsh Open...vo finále sa stretli Ronnie a Selby a vyhral Mark Selby 9 - 8 :) ...porazil v rade štyroch majstrov(Doherty,Higgins,Hendry,O´Sullivan) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Takže teraz beží China Open...a Ronnie už vypadol v prvom kole, potom na interview sa správal vulgárne...ale fakt má tú psychiku často v riti...

No práve sa skončilo dranatické semifinále medzi Maguire-om a Day-om, pozaral som to iba trochu, ale rozhodovalo sa až v záveročnom frame a ten našťastie vyhral Stephen a postupuje do finále!! :lol:  Už tretie finále túto sezónu! :)

Druhý semifinalista výjde zo zápasu Selby s tučkom Murphym...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže opäť píšem ja, ale snáď sa už 3sis objaví :lol:

Finále bolo Maguire a arogant Murphy...a to bola teda dráma...samozrejme, celé to nedávali, osobne by som to ani celé nekukal, ale aj podľa niektorých frame-ov sa dalo usúdiť, že to bol veľmi kvalitný zápas - a nakonie vyhral môj favorit, čiže STEPHEN MAGUIRE a to výsledkom 10 - 9  :)  Paráda - tretie finále pre Maguire-ho túto sezónu a z toho dve víťazstvá  :)

 

19.4. je MS!!...takže nezabudnite, bodovo je to medzi Murphym, O´Sullivanom a Maguireom veľmi tesné a šancu má aj(i keď má väčšiu stratu) Selby...takže napínavý boj o NO1, verím, že sa ním stane Maguire ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov