Skočiť na obsah

Cigarety, fajčenie


nutrinka

Odporúčané príspevky

keď tak rozmýšlam... nestalo sa mi ešte, že by sa mi dáke cigarety zhnusili... už som fajčila celkom dosť druhov na to že fajčím len pár mesiacov, ale nezanevrela som na žiadne...

ale čo mi fakt býva zle, tak to zo starých cigariet... oo to je cítiť, keď ich majú dlho v stánku.... majú inú chuť... takú... zlú... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa tiez ucil na mentolkach vtedy sa volali viki a boli cele biele ale cil uz asi vela rokov fajcim marlborky cervene kazdy den desinu krabicku. a fajcim len v praci a na rybach a doma uz 10 rokov nefajcim neznasam ten cigaretovy smrad. aj ked dojde dieta z mesta tak veci na balkon to je neskutocny puch . fajcit treba len vonku . nechce sa mi skoncit ked uz som do toho tolko inmvestoval. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No já jsem přestávál x-krát.Ale vždy to dopadlo tak že jsem to vlastně jenom omezil.Raz na jeden rok, potom na tři měsíce, potom na pět let, a ted kouřím jak zavalený horník.Takže dokud nedostanu doporučení od doktora, tak budu kouřit asi až do smrti

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak zacal som niekedy +/- ked som mal 14 a to boli tusim modre LM-ky, ono to nebolo z frajeriny, ale to bola stale moja predstava akejsi pohody...sediet niekde s dobrymi priatelmi alebo sa prechadzat lesom s cigaretou, už som ho raz skoro podpalil :lol: ...a ktomu mam strasne rad dym....

Nevyfajsim ich vela, z toho dovodu, že peniaze mi vydržia tak dlho ako ciganovi socialka a aj na to musi byt priležitost...fajsim obcas ked vencim psa a v piatky v meste pravidelne.

 

Oblubena znacka je Malboro ,Camel a LM ...sice vacsina spolužiakov už prechadza na Klei, ale ja si este stale doprajem kvalitnejsie.

toť vsjo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ale to bola stale moja predstava akejsi pohody...sediet niekde s dobrymi priatelmi alebo sa prechadzat lesom s cigaretou

uhm... ja ale najradšej pri fajčení sedím... sadnem si v lese na lúku alebo na pník a pofajčievam, počúvam štebotanie vtáčikov, bzučanie hmyzu...

 

môj priemer pomaly ale isto stúpa, pretože v teple mi viac chutí... peňazí síce niet, ale ujo v stánku si už zvykol na moje drobáčiky...

 

a kupujem stále modré L&Mky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak by som fajcil tak asi len marlboro ci davidoff, ale nastastie sa tomu svinstvu vyhybam, akurat neznasam ako su niektore podniky zafajcene a ja odtial vyjdem ako fajciar

 

inac, zaujimave ako clovek ide do prirody, trosku na zdravy vzduch a tam bum ho, "zdrava" cigaretka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neznasam ako su niektore podniky zafajcene a ja odtial vyjdem ako fajciar

áno, za toto sa doma skrývam... :lol: ale raz ku mne došla spolužiačka a smrdela ako starý fajčiar a to bola len na kávu, ona stopro nefajčí...

také zasmradené priestory nemám rada ani ja... chodiem do fajčiarskych miestností aj keď nefajčím pretože mi to poväčšine nevadí... no zväšča v lete je to na nevydržanie... v našom Kaféčku nemajú okná, a otvorené dvere veľmi nepomáhajú...

 

clovek ide do prirody, trosku na zdravy vzduch a tam bum ho, "zdrava" cigaretka

do prírody sa chodievam upokojiť a cigaretka je pre mňa tiež upokojujúca...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prešla som na davidoff, fascinujúci obal, ešte lepšie vnútro :lol:

a ešte viac minutých prachov- edit by Arséne Wenger

vyjde ma to asi o tri koruny viac ako marlboro - edit by nut

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Ked som na intraku, tak takych 5 denne. V meste v piatok velmi vela.

Ale dokazem byt kludne aj cely tyzden bez jedinej cigy.

Moje su Kamelky lajtky.

No pokusala asi 2 krat a prisla som na to, ze prestanem iba ak mi prestane chutit.

PS. niet nad kombinaciu: kava&cigaretka :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

v poslednej dobe strasne vela fajcim, jak taky trilobit

keď mám dostatok peňazí, tak aj ja... vonku je dusno, na 100 metrov cítim fajčiara... robí mi to také chute, že si musím zapáliť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, ze ma bonznete! Dnes som dal skoro celu dalsiu, kamos mal haluz, ze ma ponukne. No odmietni! Nervy v kybli, alkohol davno zabudnuta vec, nejaku nerest clovek mat musi. SKoda, ze to vyslo na cigu, ale na ine pozitky nebol bud cas, alebo ich odmietam....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som si kúpila krabičku a keď som šla o necelé tri hodiny domov, bola tam len jedna...

včera na prímačkách som takmer zgegla... bez cigy... chodila som za fajčiarmi a fetovala... alebo som si v cukrármi na terase sadla pri fajčiarov, no vietor fúkal inam... :lol: a keď už konečne si prisadli aj z druhej strany fajčiari, tak sme sa zdvihli na odchod... :)

tak som si to musela večer vynahradiť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes mi napadlo: A co tak si pofajcit - a okamzie som sa zhnusil! Fakt to je len nieco extra vynimocne, to uz mi musi dobre preskakovat a ani vtedy to nie je zarucene, ze si zapalim. Nie. Skratka sa mi to hnusi a aj tak su lepsie pozitky, ako napriklad hudba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bóžinku! ako som si ja pred rokom hovorila, že budem len na ľahkých Mallborkách...

dnes to boli Petry, Clea, včera Goldeny a také niečo, čo absolútne nepoznám...

moje pľúca budú čochvíľa čierne ako ebenové drevo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred asi pol hodinou som si chcel zapalit a takmer som si zlomil nohu. Vysiel som von, vsade tma a namiesto zelezneho poklopu velka diera. Tak so mnou zhucalo :lol: , som odraty z koze ako zajac.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fajčím ako dúha.... a už asi úplne všetko... sa mi zdá, že už som mala v sebe väčšinu značiek....

 

dnes som si šla kúpiť do Tesca, musela som si tam niečo zariadiť, a doma si len tak vravím: vezmi si občiansky, možno sa ti zíde...

ten chalan ho tam fakt pýtal... ale zo srandy... a tak mi dal zadara zapaľovač.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov