Skočiť na obsah

Cigarety, fajčenie


nutrinka

Odporúčané príspevky

proti stresu su protistresove gulicky ktore sa pekne maglaju v rukach a uvolnis sa alebo ine veci

 

cigarety su obycajna vyhovorka

 

a niektori nemate 18 tak fajcit nemate a basta :lol:

 

nemam rad mladych ludi s cigaretami, resp ziadnych ludi s cigaretami, hlavne ked fajcia kvoli sprostostiam typu machrovania pred kamaratmi atd :) ruky by som lamal a to som velmi tolerantny clovek ale v tomto nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja viem, toto je téma fajčiarov :lol:

 

ale spomenula som si na svoje začiatky, keď stačila jedna cigareta na týždeň ... a pomaly sa to stupňovalo až do hodne vysokých čísel denne ...

 

pred pár rokmi som bola na preventívnej prehliadke, a jedna z otázok tam bola od jednej nepríjemnej lekárky, či fajčím, koľko denne a odkedy ... povedala som jej počet menší, než bola skutočnosť ...

 

ale aj tak : oznámila mi, koľko kusov cigariet som dovtedy v živote vyfajčila ...

 

môžem vám povedať, že som išla do kolien ... neskutočné číslo

 

samozrejme som fajčila ďaľšie roky, a stále viac ... a teraz z tejto témy ma napadlo, že to skúsim nejako spriemerovať ...

taakže fobos a deimos ... strach a hrôza ... :)

 

kočky, to je na zamyslenie

 

koniec protifajčiarskej agitácie :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fajčím len od 17. mája a aj tak by to veru bolo veľké číslo... :lol: ja viem, mala by som sa hanbiť, ale...

 

inak som si dnes vyhrabala 40sk, že si za 35 kúpil L&Mky ale nemali... tak že dajte Mallborky červené... a on mi ich pekne rozbalil, dala som mu 40 sk a on že 41sk!!!! :) páni, až mi zle prišlo! /tú korunu som vyhrabala, ale mohla som si kúpiť aj ľahké.../

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved marlborky 10 stoja 41 uz niekolko mesiacov.

 

proti stresu su protistresove gulicky ktore sa pekne maglaju v rukach a uvolnis sa alebo ine veci

 

cigarety su obycajna vyhovorka

kazdy sa uvolni ako on chce, ked ti robi dobre maglat v ruke daku gulicku,tak nech sa paci

 

niekomu lepsie padne ciga.

 

to mam najradsej, ked niekto ide poucovat, co nikdy nefajcil.

 

nemam rad mladych ludi s cigaretami, resp ziadnych ludi s cigaretami

tvoj problem.

 

hlavne ked fajcia kvoli sprostostiam typu machrovania pred kamaratmi atd

kvoli takymto dovodom fajcia mozno 15 rocni blbeckovia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fajcim od 19-tich.

Teraz je to tak 20-30 denne, kedy ako. Pohoda, havaj, len keby mi tie prsty tak nesmrdeli.

Najviac mi chutia hadam Lucky Strike, ale ja sa so znackou nebabrem, len nech to dymi.

 

Momentalne mam na vyber - bude anglicke za 5.15 libry alebo polske za 2.50 :lol: Skuste si tipnut, pre ktore som sa rozhodol.

 

Este chvilku posedim, potom si zapalim, urobim nakup, zapalim si, sadnem na bus, vystupim, zapalim si, nastupim na dalsi, vystupim, zapalim si, dojdem domov, zapalim si, vyzleciem sa, napijem sa, zapalim si, pojdem varit, medzitym si zapalim (asi tri), najem sa, zapalim si (este ze kupujem cigy po kartonoch :) )

atd, atd.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

/tú korunu som vyhrabala, ale mohla som si kúpiť aj ľahké.../

no však tam nie je cenový rozdiel, nie?

 

Este chvilku posedim, potom si zapalim, urobim nakup, zapalim si, sadnem na bus, vystupim, zapalim si, nastupim na dalsi, vystupim, zapalim si, dojdem domov, zapalim si, vyzleciem sa, napijem sa, zapalim si, pojdem varit, medzitym si zapalim (asi tri), najem sa, zapalim si (este ze kupujem cigy po kartonoch

:lol:

to mi pripomenulo keď jeden kamarát dávno nahlas uvažoval: autobusom sa odveziem na stanicu, tam si j*****m dve pivečká, potom sa jednotkou odveziem hore na Juh do krčmy, tam si j*****m ďalšie dve pivečká, potom prídem domov, tam si j*****m ďalšie dve pivečká...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zase som prešla na Marlborky lightky desiny. Ale rýchlo sa to míňa, tak potom zdieram iných fajčiarov (že cizy :lol: ale s poslednou som sa rozdelila, ehm).

Ale napr. včera a dnes som nefajčila a ani som si na cigy nespomenula...

Teraz by som dala... s nejakým fajn človekom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak som si dnes vyhrabala 40sk, že si za 35 kúpil L&Mky ale nemali... tak že dajte Mallborky červené... a on mi ich pekne rozbalil, dala som mu 40 sk a on že 41sk!!!!

ty trto, za tridsať korún si mohla mať veľkú krabičku :lol:

 

nemam rad mladych ludi s cigaretami, resp ziadnych ludi s cigaretami, hlavne ked fajcia kvoli sprostostiam typu machrovania pred kamaratmi atd angry.gif ruky by som lamal a to som velmi tolerantny clovek ale v tomto nie

to je dosť moja vec, prečo fajčím a nie som povinná to nikomu vysvetľovať, to nefajčiar nikdy nepochopí. nemávam ti pod nosom cigaretou a neotravujem ťa dymom, takže kľud a peace

aj keby som fajčila pre machrovanie /čo nerobím/, je to moja vec a moja sprostosť...svet je plný sprostostí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kvoli takymto dovodom fajcia mozno 15 rocni blbeckovia

... tí starší už preto, že si na to v tom veku zvykli...

 

kazdy sa uvolni ako on chce, ked ti robi dobre maglat v ruke daku gulicku,tak nech sa paci

niekomu lepsie padne ciga.

Pohoda, havaj, len keby mi tie prsty tak nesmrdeli.

Áno, od tej guličky aspoň prsty nesmrdia...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zaujimave ako kazdy mlady (do 18 rokov) fajciar vravi ze to je jeho vec

 

je to droga, ktoru nemate pravo uzivat... zaujimave ako kopec ludi je zhrozenych ked vidi 16rocnych opitych ale ked ich vidi fajcit nikomu to nevadi... oboje nemate povolene do 18ky...

 

zaviedol by som na slovensku take obmedzenia fajciarov ako to spravili konecne v niektorych krajinach na zapade

 

mali by zaviest to co som uz videl par krat na americkych krabickach... miesto varovania tam zobrazovat ludske organy po rokoch fajcenia, viac ludi by to mozno odradilo

 

 

a k tomu kto sa vie ako odreagovat... to ze si niekto vsugeruje ze len s cigaretou sa dobre odreaguje je normalne tak isto ako s alkoholom, kedze to je navykova droga

 

sa mi paci ako vravia fajciari ze nie, ale aby niekto len tak na pol roka prestal... nehrozi :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobre, do osemnástky nefajčím, keď to tak vadí, že je to protizákonné

 

potom však nechcem čítať jediný príspevok od teba v tejto téme ohľadom toho, že nemám osemnásť a že nemám právo hovoriť, že je to moja vec...

 

/btw, dvakrát som prestala na pol roka, žiadne absťáky...ale jednoducho mi s cigaretou bolo lepšie...láskavo negeneralizuj/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zaujimave ako kazdy mlady (do 18 rokov) fajciar vravi ze to je jeho vec

ja mam davno po osemnastke fesacik. budem brat ze toto sa ma netyka

 

je to droga, ktoru nemate pravo uzivat... zaujimave ako kopec ludi je zhrozenych ked vidi 16rocnych opitych ale ked ich vidi fajcit nikomu to nevadi... oboje nemate povolene do 18ky...

co nemame jake pravo? a ty si kto ze mi tu budes hovorit naco mam ja pravo? sa zobud z toho sna. nieco ine je byt opity a vyfajcit krabicku cigariet, z coho sa ti nezhorsuje motorika, reakcie ani usudok, tek netrep mi tu *****iny

 

zaviedol by som na slovensku take obmedzenia fajciarov ako to spravili konecne v niektorych krajinach na zapade

ty mozes zaviest akorat tak velko hovno dole potrubim

 

mali by zaviest to co som uz videl par krat na americkych krabickach... miesto varovania tam zobrazovat ludske organy po rokoch fajcenia, viac ludi by to mozno odradilo

haha, vazne? zobud sa

 

sa mi paci ako vravia fajciari ze nie, ale aby niekto len tak na pol roka prestal... nehrozi smile.gif

v 15 som zacal fajcit a fajcil som rok a pol vkuse. potom som dva roky nemal cigaretu v ustach. Tak tu nevypravaj ****INY ze nehorzi, lebo vies o tom konsky *****. Samozvanych mudrcov mam najradsej.

Nekritizujem nieco s cim nemam skusenost. A uz v PRVOM prispevku je napisane, ze ked je niekto nefajciar a ma v umysle pisat sem poucne ******koviny, tak tam ma druhu temu.

 

TAK SA LASKAVO OD****** TAM!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mno, myslim ze by sa malo davat bacha na to, komu sa predavaju cigarety a pod 18 davat mastne pokuty. fizli by konecne mohli davat bacha aj na to, ze ked idu popri zastavke a niekto tam sedi a vykuruje, tak pokuta ako svet. a nemal by som nic ani proti zakazu fajcenia v podnikoch (minimalne v case od 11 do 15, ale zvykol by som si aj na take nieco ako je v irsku alebo francuzsku. proste ozeliem cigu a na oplatku ma nebude obchadzat este aj pes, ked pridem z krcmy).

 

ale co sa tyka fajcenia, od 18 je to kazdeho osobna vec. dovtedy nie. taky je zakon. zialbohu, kazdy na to sere.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zaujimalo by ma preco fajciari tak agresivne reaguju ked niekto nieco negativne prehlasi na ich drogu (ze nut a hlavne cizy) :lol:

 

cizy na tvoje reakcie skoda reagovat, velmi dobre viem ze nemas pod 18 takze zbytocne si reagoval, tie veci neboli myslene na teba

 

nutrinka niesom tvoj rodic aby si mi musela dokazovat ze prestavas fajcit alebo nie, mne vadi to ze berete ako uplnu samozrejmost takuto povedal by som vysoko navykovu drogu

 

 

inac len pre info, fajcit sa ma par ludi snazilo naucit ale nechutilo mi to tak som sa na to vykaslal, dostal som rozum... a co som sa bavil s vela ludmi, nepoznam nikoho komu by prvy sluk chutil... ako moze niekto dalej pokracovat v niecom co je na prvy pokus nechutne a skoro sa z toho clovek zadrhne??

 

a zaujimalo by ma teda, kolkym z vas fajciarov vas uplne prvy sluk chutil a kolkym z toho akurat tak zabehlo...

a nemusite klamat...

 

a nerozculujte sa, nik vam nejde vasu drogu od vasej papule odtrhnut tak nebudte ako zvierata utrhnute z retaze ked vam niekto nepochvali vasu zavislost

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia no my ti to povieme a začneš fajčiť aj ty! :)

 

 

 

Ja keď som si prvý krát šlukol, to si nepamätám aké to bolo, ale viem že sa z toho tak točila hlava že to bolo pomaly tak dobré ako orgazmus :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

za jednu stužkovú, necelú jednu noc, som mala cigariet a cigariet... a to som nemala ani jednu svoju!!! padli Malborky ľahké od nut, od jedného profesora, Goldeny od otca jednej spolužiačky a od jej matky dokonca Petry!!! a Malborky ťažké od plne spitého otca ďalšej spolužiačky, ktorému som aj jednu cigaretu ukradla keď stál na chodbe a mal ju zastrčenú za uchom... ja viem, som zlá.. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov