Skočiť na obsah

World Rally Championship (po sezónu 2007)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 29
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    15

  • aljak63

    6

  • tiborco

    6

  • phersu

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Noooo, zazrak sa teda nekonal :lol: Loeb je opat majster sveta... :)

 

Veril som v maly zazrak az dokonca, ale WRC neni F1 ... takze nepodarilo sa Marcusovi to co Kimimu!

Napriek vsetkemu som stastny aspon za Ford ze vyhrali pohar konstrukterov! Vyborne Marcus & Mikko!

 

 

a na zaver sa lucim s Marcusom vo WRC :)

vela stastia v osobnom aj profesionalnom zivote

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veru,aj ja prajem naďalej Marcusovi všetko dobré do života :lol: ,je to skvelý pilot,ktorý bude chýbať v Rally :)

Ale dúfam,že aj napriek Marcusovmu odchodu bude ďalšia sezóna dramatická a verím Mikkovi Hirvonenovi,že by mohol bojovať o titul...myslím si,že rozhodne na to má :) i keď Seb je ozaj neskutočný...

A ešte vyriešiť,kto teda usadne do druhého auta BP Ford....najväčšie šance má Latvala,jeho by som bral,má v sebe obrovský potenciál,síce často ešte chybuje a búra,ale je rozhodne veľmi rýchly ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Infošky z WRC:

 

Tak ako sa dalo čakať - Latvala prestupuje do BP Ford,čiže namiesto Marcusa....a zas to bude fínska dvojica - Hirvonen a Latvala :)

Nech sa im darí,Latvala mal hlavne v druhej polke sezóny pozoruhodné výkony :)

Nech Ford opäť porazí Citroen... a prial by som si aj titul pre Hirvonena...ale Loeb je hrozne ťažký kaliber... :lol:

Suzuki tiež oznámilo dvojicu:Gardemeister, Andersson,ktorí budú pilotovať SX4 WRC

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Jedna dobrá správa! :)

 

Markko Märtin potvrdený pre Subaru pre rok 2008 ako testovací jazdec ;)

Po necelých troch rokoch sa vracia,po tom,čo pri Britské Rally 2005 havaroval a jeho navigátor Michael Park zomrel pri tej nehode :lol:

I keď bude "iba" testovacím pilotom,je to dobrá správa a snáď sa ešte v budúcnosti aj v nejakej samotnej Rally sa objaví :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov