Skočiť na obsah

Boľavé hrdlo, priedušky...


Sniper

Odporúčané príspevky

Pridavam sa do klubu..boli ma hrdlo a usi ako este nikdy, kazde prehltnutie ma boli..

V robote mam zimu...ach jo

Kloktam nejakym hnusom, co obsahuje diklofenak..trocha pomaha.

A to zajtra by som mala daco nahlas povedat vela ludom..to bude sranda toto. Fuj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne nepomohli žiadne vyskúšané a inokedy celkom úspešné prostriedky, pridal sa neproduktívny kašeľ, bežné a inokedy úspešné lieky tiež nepomohli, ťažoba na hrudníku a ťažké dýchanie, no fuj,  hlas ako keby som mala hlasivky priškripnuté medzi dvomi kefami...sypem k doktorke, a dnes ako na potvoru je tam až poobede, ak teda vôbec, môžem dúfať, že nie je chorá aj ona alebo že nie je na nejakej konferencii či dakde inde. Či sa mi to páči, a či nie, ostala som pekne doma a pár dní aj ostanem...radšej som aj baby upozornila, nech ku mne nejdú. A dúfam, že Flinstone sa nenakazí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

celé roky som nebola chorá... sem tam trochu krk, nádcha na striedačku, nakoľko v rodine máme geneticky čosi porúchané a chronická nádcha je u nás bežná... ale nič

 

ale už včera krk nebol to čo býval, dnes v noci ma dusilo, budilo som sa na to, že neviem, dýchať a rozprávať už vôbec nie, škriabe ma v krku, dusí, núti dusivo kašľať, hlavu mi ide rozdrapiť odvčera, bolí každý kĺb ešte navyše toho, čo už bolelo, ...

a je to vôbec hnus... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chripka to nebude, niekto doniesol domov nejaku pliagu, iny virus, bacil, cosi... dostali sme to vsetci, po mestecku sa to vraj potuluje, spusta ludi ochorela, dokonca mama volala z 90 km, ze tiez ochorela, a zrazu zo dna na den choreju ludia...

 

proti chripke sme tradicne ockovani vsetci, cele roky, doma chripka uz nejakych 15 rokov nebola, a kedze je to taketo masove, nieco je v lufte...

Ovsem ja mam najviac zoslabenu imunitu, a je to vazne hnus, teplozu len tak tak, 37, co ani nie je zvysene, ale nadcha len voda, skrabanie a dusenie v krku, skriekam a idem sa udusit...

Vsetci sa liecime cim sa da, co kto ma odskusane, ale nepomaha to nikomu : (

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už len sa zakutrať do perín a spať, k sa dá. A veľa piť. my zvykneme uvariť kuraciu polievku a nahovárame si, že to pomáha :)

u nás včera zaľahol Flinstone, takže cez sviatky to pravdepodobne čaká aj mňa. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak dlho to nečakalo, už škriabe v hrdle aj mňa a hrdlo mám samý hlien. Zatiaľ sa kurírujem zázvorom, medom a citrónom, a dala som si aj kyslej kapusty. mala som v úmysle zajtra zobrať otca na pivo, ale budem okrem navarenia obedu celý deň v posteli, aby som mohla v pondelok do roboty, budeme mať toho veľa, nemôžem teraz ostať doma. 

len aby sme obaja do sviatkov boli ok, aby mohol otec byť na sviatky u nás, potom by mali dojsť Žilinčania, takže to by som ho nemala kam uložiť. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celú noc som nespala, snáď každých 20 sekúnd som si musela utierať nos, a to robím doteraz, len hádam tak každú minútu...varím si šalviový čas na striedačku s čajom zázvorovým+škorica+klinček, med a citrón sú mojimi celodennými spoločníkmi. A dnes som sa napchávala aj kyslou kapustou. Náramne som zvedavá, či to aspoň trocha pomôže. Dávam si aj Coldrex, kloktám tantum verde...robím všetko čo viem, a aj tak viem, že sa darmo pechorím, ak mám zaľahnúť, neminie ma to. Nos jak papuča, koža pod nosom zodretá napriek masteniu...potešenie :( čím som staršia, tým to horšie znášam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov