Skočiť na obsah

Ako sa priblížiť ?


game

Odporúčané príspevky

A co cakas? Ze osud Ti ju mozno znova pripletie do cesty aby si jej znova pochvalil usmev?

 

Vies co znamena pozvat niekoho na kafe? Ok, tak dajme tomu este na drink, caj, sodu....ach

Vsak chval usmev aj nadalej, niekto sikovnejsi ju pozve na kafe

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo tak nerobím? Pochválil som jej úsmev. Čo iné sa tam dalo spraviť?

 

Tomas...zapamataj si raz a navzdy!Cim bohatsi budes tym viac zien mat budes :zubiska:  Ani usmev ti nebude treba ona sama sa na teba usmeje ked zaciti tvoje eura neboj nic.Vsetky su rovnake!Eura, eura, eura adt...oni v tych hlavach uz nic ine nemaju -_-  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsetky su rovnake!Eura, eura, eura adt...oni v tych hlavach uz nic ine nemaju -_-  

 

Tebe musela niektorá riadne ublížiť.

... alebo si sa kvôli niektorej z miliardára stal milionár?! :smile2:

 

Toto ale bola iba taká malá odbočka, pokračujme prosím v radách Tomášovi ...

... ako SA má čo najjednoduchšie a najrýchlejšie priblížiť k dáme svojho srdca.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas...zapamataj si raz a navzdy!Cim bohatsi budes tym viac zien mat budes :zubiska: Ani usmev ti nebude treba ona sama sa na teba usmeje ked zaciti tvoje eura neboj nic.Vsetky su rovnake!Eura, eura, eura adt...oni v tych hlavach uz nic ine nemaju -_-

Ale toto sa zial Tomasa netyka :)

 

Mimochodom, chlapi, vyberate si sliepky, co od takych cakate? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tebe musela niektorá riadne ublížiť.

... alebo si sa kvôli niektorej z miliardára stal milionár?! :smile2:

 

 

Mne ziadna neublizila ale viem ako to v dnesnej dobe chodi...vsak to si tu nemusime hadam oci smirglovat a hrat divadlo ze to tak nie.Secretka to mi hadam chces povedat ze si vynimka? :zubiska: Uz aj volam novinara nech stebou spravi male interview a da to do novin s napisom "jedina na Slovensku ktora miluje chlapa z lasky". Mi pripadas ako keby si upadla do komy za cias socializmu teda este pred neznou revoluciov a zobudila sa az dnes.Sa zobud zenska nevidis aka je dnes doba?  <_< Vsak uz 18 rocne dievcata su vypocitave obycajne tinedzerske soplane :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A co ak su zeny nezavisle od muzov, hm?

Take, ktore maju fajn job, vlastne byvanie. Ktorym chyba uz len niekto rovnako naladeny? Takuto kategoriu zien nevnimas?

 

A ano, vidim to okolo seba ako mlade zaby pachtia po chlapoch s bytom, autom a dobrou pracou. Taka je doba.

 

A co tie o generaciu starsie? Tie su take iste?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll nepoznam ta osobne ale netvar sa ako neviniatko...dobre?Ruku do ohna by som za teba nedal aj keby som ta poznal xxx rokov.A kolko je takych zien co maju fajn job a vlastne byvanie?Ha?Co nie su odkazane na muzov.No napis!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co ja viem? Moja zena ma dnes taky asi isty prijem ako ja. Ano a uz to dava na vedomie- Bola odkazana na moj prijem poslednych 8 rokov mozno 9-10 rokov- lebo chodila do skoly(ked mala 23-28) - potom ked bola tehotna a starala sa celodenne o deti. A potom prve dva roky ked zacala ucit, Maly plat, ktory cez prazdniny ani nemala.

 

Ale dnes odomna nieje zavisla - keby sa rozviedla by na tom mozno bola aj financne lepsie. 

 

Ono realne sa to inak neda spravit - mat zmysluplny vztah - rodinu a deti ako spolu dvoch zavislych ludi. Na sebe.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll nepoznam ta osobne ale netvar sa ako neviniatko...dobre?Ruku do ohna by som za teba nedal aj keby som ta poznal xxx rokov.A kolko je takych zien co maju fajn job a vlastne byvanie?Ha?Co nie su odkazane na muzov.No napis!

 

Ano, ono sa asi lahko pausalizuje :) A naozaj to vyzera, ze mas nejake konkretne skusenosti, na zaklade ktorych nas potom hadzes do jedneho vreca :)

 

Tvarim? Ja jedine co tuzim je, aby moj potencionalny partner miloval rovnako hory. V horach ludia stravia dlhe hodiny, takze to musia byt debaty, ktore budu mat pre mna zmysel. Ja som extrovert, rada sa vela rozpravam. To znamena, ze si urcite nevezmem ako partaka ticheho introverta, ktory nebude mat prehlad o com hovorim, a chcem hovorit. Takze ono to asi vsetko spolu suvisi.

Keby som prefarbena blondina, s umelymi nechtami, traviac volny cas po obchodakoch (ospravedlnujem sa ak som sa dotkla nejak tu pritomnej), tak OK, ani len nereagujem na Tvoj prispevok.

 

Dalsia vec, samozrejme, ja ako zena, ktora ma byt a dobru pracu asi nebudem mat moc spolocnych tem s dlhodobo nezamestnanym, ktory nema zaujem na sebe makat a cely zivot sa len poflakoval.

Nehladam intenzivne partnera, pretoze ho nepotrebujem k svojmu prezitiu. Chyba mi len niekto blizky, s kym budem mat spolocny konicek a s ktorym si vecer mozem podebatit, co sa deje v praci, v meste, vo svete.

Ano, su zeny, ktore su urcite zavisle od muzovho prijmu, ale to je zase dalsia kategoria zien, a nie ta, ktoru spominas vyssie. A ano, existuje aj taka, o ktorej pises.

 

A nejde tu o ziadnu obhajobu, len mi to nejak nedalo... :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Potom som pochválil susede vlasy aj poďakovala ale čo z toho keď je šťastne zadaná. Lebo ešte ženy čo sú nešťastne zadané tam sa s tým dá hýbať ale tam je zase riziko aby som nedostal výprask od jej muža.

 

No a tu je jadro problému, načo chváliš vlasy zadanej baby? Na také ani nepozeraj. Nepoznáš nezadanú s peknými vlasmi?

 

Dvakrát som mal taký prípad že som sa zoznámil v práci alebo cez internet so ženou čo nebola šťastná v manželstve a tak hladala utešenie v okolitom svete. Jedna mi rovno povedala že jej bývalý stále robí problémy a pri druhej sme si zase tajne volávali že sa ona zavrela do komory alebo bola u susedy a tak. Raz jej na to muž prišiel, počas hovoru jej vytrhol mobil a začal sa mi vyhrážať že ju mám nechať na pokoji a podobne. Viac som nezavolal lebo konflikt nepotrebujem a potom ešte jej suseda s ktorou som sa popri ich kamarátstve dosť zblížil mi vynadala že som zbabelec mal som o ženu bojovať čo som to za chlapa že sa hneď zlaknem. Ale poviem vám ďalšiu vec aj keď to tak z písania nevypadá ale ja niesom bitkársky typ, ja keď vidím bitku tak utekám.

 

Zameriavaj sa na slobodné a nezadané, načo sa dávaš do reči so zadanými či vydatými, to si fakt už taký zúfalec alebo neskúsený? A susedu nepočúvaj, asi príliš často pozeráva telenovely. Zameriavaj sa výlučne na slobodné, nezadané a hlavne bezdetné, 'slobodné mamičky' to je tiež jedna kapitola :unudeny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano, ono sa asi lahko pausalizuje :) A naozaj to vyzera, ze mas nejake konkretne skusenosti, na zaklade ktorych nas potom hadzes do jedneho vreca :)

 

Tvarim? Ja jedine co tuzim je, aby moj potencionalny partner miloval rovnako hory. V horach ludia stravia dlhe hodiny, takze to musia byt debaty, ktore budu mat pre mna zmysel. Ja som extrovert, rada sa vela rozpravam. To znamena, ze si urcite nevezmem ako partaka ticheho introverta, ktory nebude mat prehlad o com hovorim, a chcem hovorit. Takze ono to asi vsetko spolu suvisi.

Keby som prefarbena blondina, s umelymi nechtami, traviac volny cas po obchodakoch (ospravedlnujem sa ak som sa dotkla nejak tu pritomnej), tak OK, ani len nereagujem na Tvoj prispevok.

 

Dalsia vec, samozrejme, ja ako zena, ktora ma byt a dobru pracu asi nebudem mat moc spolocnych tem s dlhodobo nezamestnanym, ktory nema zaujem na sebe makat a cely zivot sa len poflakoval.

Nehladam intenzivne partnera, pretoze ho nepotrebujem k svojmu prezitiu. Chyba mi len niekto blizky, s kym budem mat spolocny konicek a s ktorym si vecer mozem podebatit, co sa deje v praci, v meste, vo svete.

Ano, su zeny, ktore su urcite zavisle od muzovho prijmu, ale to je zase dalsia kategoria zien, a nie ta, ktoru spominas vyssie. A ano, existuje aj taka, o ktorej pises.

 

A nejde tu o ziadnu obhajobu, len mi to nejak nedalo... :)

Doll ja neviem ci si naozaj taka nechapava alebo sa robis...fakt neviem.A ktora zena sa rada nerozprava?Vsak vsetky klebetite ako bosorky :hufi: Tak ked je to tak ako pises tak vravim ti zavolam do redakcie nech spravia s tebou interview a nadpis da autor že:Zije este aj nenarocna zena :hufi: A text bude asi taktyto.Je nenarocna,peniaze ju nezaujimaju je extrovert rada ma hory a svojho priatela "miluje z cistej lasky"Ano citate dobre tato zena pochadza z toho krasneho slovenskeho kraja.Nuz muzi ruku na srdce kto by nechcel takuto zenu? :hufi: A to vam staci len minimalna FiLckova mzda.Zabudnite na drahe znacky aut,luxusne prstene,nehnutelnost,peniaze proste tato zena to nevyzaduje. Staci ked ju zoberete do hor prirody a ona vas bude milovat celym srdieckom :srdiecko:  :srdiecko2:  :zubiska: Obcas odbehne aj na nejaku tu klebetu k susedke na kavu ale to nie je prekazka vo vasom vztahu. Doll s tebou je zabava to ti teda poviem :hufi: Toto by mal byt prispevok oceneny ako prispevok za rok 2015.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Funebrak. Chlap, ktory skysol doma s nudnou skaredou zenskou. Alebo chudak, ktoreho ziadna nechce, lebo ved zeny su iba na prachatych ;) Alebo oboje, lebo zistil ze ked chce milenku, vo veku 20 rokov, tak ta si aj potrpi aby niecim disponoval ;)

O ake zeny sa zaujimas, take mas :D

 

Teraz neviem kto je vacsi chudak :)

Ale asi ja, ked neviem pochopit Tvoj jednostranny nazor. A dakujem, ze si mi otvoril oci, konecne viem kto som :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

klud, doll..dychaj..

 

mne sa to pausalizovanie nepaci ani zamak..na bohatych hocijako skaredych zeny letia a na chudacikov krasnych chudobnych s dobrym srdieckom kaslu /vsak chudoba cti netrati/

 

a niektorych ziadne zeny nechcu , lebo su proste kreteni..slepa vetva rodokmena.. :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa na nic nehram...... mam doma pritazliveho, vzdelaneho a podla Tomasa aj bohateho chlapa :zubiska:  a z osobnej skusenosti mozem povedat, ze spomienky na vikend v Parizi su lepsie ako 150-ta repriza Posty pre teba...

 

a slimak to napisal dobre...

 

  Ono realne sa to inak neda spravit - mat zmysluplny vztah - rodinu a deti ako spolu dvoch zavislych ludi. Na sebe.

 no a podme nazad k Tomasovi..a mozno aj funebrak by nejake rady potreboval..minimalne k jeho gentlemanskemu spravaniu sa...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel  :thumbsup: + reputacny bod.

Ale doll ty nase neviniatko :zubiska:  :smilieee: Tu je par videí.Len aby si niektore zeny nemysleli ze ide o lasku na prvy pohlad :zubiska: Zlatokopky prichytene priamo pri cine :zubiska:  :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsetci muzi maju plno penazi a vsetky zeny ziju s nimi. A teda nikto nezivori. Ty si chlapce nasiel liek na chudobu. Aj tvoj otec musi byt milionar ked si s nim tvoja matka vobec zacala.

 

A pouzivat ako dokaz videa z ktorych je vacsina hrana je nanajvys usmevne.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov