Skočiť na obsah

Ako sa priblížiť ?


game

Odporúčané príspevky

Takze vlastne tvarit sa ako keby sa nic nedialo lebo tieto veci ze komunikovanie to robim stale. Len ked sa s niekym rozpravam tak to beriem ako osobu s ktorou sa rozpravam, nevedel som ze to uz je vlastne uvod do flirtu kde ju neskor mozem pozvat. Inac som aj pozval ale odmietla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dúfam, že sa tomu, že odmietla cudzieho chlapa, nečuduješ.

 

to, že komunikuješ, je dobré pre obchodného cestujúceho alebo predajcu poistiek.

 

keď len nie si výnimočne šarmantný, inteligentný, vtipný ... musíš mať to "niečo", čo ženu zaujme ... prepáč, ale opakujem sa: prvá otázka, či je zadaná, druhá, či jej môžeš dvoriť, keď ťa vidí prvýkrát v živote, je priama cesta na spiatočku.

 

usmej sa, pozri. párkrát zopakuj nakupovanie v tom obchode, ale prestaň kecať. to, či má žena záujem, zistíš, veľmi ľahko. len treba dávať pozor aj na signály od tej ženy, nie len prevalcovať ju svojím komunikovaním  nemiestnymi otázkami. pomaly.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game ty si romanticka :),   ale u tomasa ktory ma nadvahu, vysoky tlak, nizke sebavedomie a nizky plat  ani toto zrejme nezaberie :)

Jeho sanca je nejaka internetova zoznamka, kde moze na zaciatku klamat, kedze v pisani je dobry.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze vlastne tvarit sa ako keby sa nic nedialo lebo tieto veci ze komunikovanie to robim stale.

A ako inak sa chces tvarit? Komunikovat komunikujes, podstatne je ale ako a o com.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso, tak z tohto ma ešte vážne nikto neupodozrieval  :D

 

 

mno ... napísal si Tomášovi to, čo som ja takto na rovinu nechcela napísať ... možno som trochu viac empatická, než romantická, na škodu veci :)

Tomáš by po tých rokoch mohol poznať svoje prednosti a limity ... aspoň teda myslím, že kopa z nás ich pozná ... iste, kdekto nie, alebo to neberie na vedomie, aj to je pravda.

 

zmeniť povahu asi nemôžeme ... ale ... ale keď Tomáš toľké roky prevádza svoj frontálny útok na ženy spustením prívalu veľmi osobitej komunikácie, a zjavne to veľmi nefunguje, zjavne treba hľadať iné riešenie :)
lenže aké?

po toľkých rokoch, a po toľkých tisícoch rád na túto tému, na niekoľkých fórach, bude Tomáš počúvať? je tu niekde niečo, náznak, že počúva?  :)

dobre ... začnime teda ináč: Tomáš má vyberaný vkus, čo sa týka žien - to vieme z mnohých predchádzajúcich príspevkov.
pozerá výlučne na pekné ženy ... menej atraktívne a možno príjemné a dobré a možno pracovité a možno tiež očakávajúce partnera, ženy s nižšími nárokmi, nie sú jeho prípad ... pokiaľ si dobre pamätám, Tomáš, je tak? či je to tak stále?

 

tak naopak:

Tomáš, čo máš, čo môžeš ponúknuť ženám, aby si vybrali teba, aby sa dali tie ženy "priblížiť" Tomášovi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto nieje moja osobná téma tak píšte tak všeobecne, konkrétne Tomáš a ženy na to je samostatná téma, takže píšte tam.

 

Takže zistili sme:

 

Príklad č.1 obchod, chodiť tam častejšie, nepozývať ju na rande hneď, ale potom kedy? Pri koľkátom stretnutí v pbchode?

 

Príklad č.2 spolucestujúca. Ak cestujete pravidelným spojom v rovnakom čase (napríklad jedna ide do práce ranným spojom ktorým sa ja vraciam domov z nočnej, a chodí domov keď ja idem do nočnej) platí to isté čo v obchode, takže sa opäť dostávame k otázke kedy ju pozvať? Čo však v prípade ak idem idem ako turista rýchlykom jednorázovo a aj keď si pokecáme, vidím ju prvý a posledný raz, tak tam to musí byť tlačenie na pílu preformulované na teraz alebo nikdy. Len zase kto by dal kontakt na seba cudziemu človeku náhodne z vlaku?

 

Príklad č.3 na ulici, ste vonku, posedávate na námestí ide okolo ženská a na zlej situácii pridáva aj to že možno niekam ide že sa ponáhla k lekárovi, ide z práce na spoj, že proste ide rýchlym a svižným krokom... Keby som zrazu vstal z lavičky a bežal za ňou nepochopila by to v dobrom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1.

až sa to tak vyvrbí. až keď si na človeka zvykne, bude javiť nejaký záujem, usmeješ sa, ona sa usmeje. prehodíš: niečo o počasí, a ona to vezme v dobrom.

aj keď to znie možno romanticky, ale nemôže na ňu zaútočiť osobne v prvý deň.

 

2.

spolucestujúca ... uvedom si, že 99,9 % spolucestujúcich na neznámych spojoch je náhodná známosť, ktorú nikdy viac nestretneme.

to je buď - alebo.
ale platí aj tak to, čo v prvom bode. musíš ju zaujať, a ona musí chcieť sa zoznamovať. keď nechce, nechce. musíš poznať, kedy môžeš poprosiť o kontakt.

ja by som to nerobila, raz som to kedysi v praveku spravila, a vypomstilo sa mi to. bola som blbá, ale nikdy viac.

 

3.

tak toto nemyslíš vážne, že nie?  :nienie:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:),  tomas to je hra  kde hraju dvaja,   bud dokazes citat emocie a vies kedy mozes ist dalej alebo nevies a mozes to skusat ako v tom vtipe.

 

A game sa myli,  sto zien, sto chuti.  Niektore vyslovene hladaju darebaka ako si ty,  je ich malo ale su.   Staci hladat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chorý nápad, ale hlavne že keď som povedal že to nejde, hneď začali isté osoby útičiť že sa len vyhováram že to nejde tak isto ako pri zamestnaní atd. Proste osloviť na ulici cudzieho človeka je extrém kde to 97% ľudí zoberie v zlom. To nie kvôli mne sa nedá ale kvôli ľuďom. Ja by som bol veľmi rád keby som sa postavil pred obchodný dom a doradu sa mohol pýtať od žien ktorá má o mňa záujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale Tomáš ... toto zoberie vždy každý nedobre ... či to napíšeš, či to urobíš.

predstav si, že sa niekde pred teba postaví ktosi ... vieš si predstaviť, že si žena? dnes je kdejakých úchylákov a kdejakých žobrákov plno, ľudia sa im vyhýbajú, nielen ženy.

 

to skutočne nemôžeš myslieť vážne, tak zúfalo sa zoznamovať, že sa na ulici postavíš pred ženu ... najbližšie ťa niektorá ovalí kabelkou, a ani sa nemôžeš čudovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nerobím to ale sama vidíš že niektorí tu prítomní tvrdia že to sa dá atď. A ja im vysvetlujem presne toto.

 

Just in time príklad: Prihlásila sa na chat mirka a píše ,,ahoj čo robíš" a ja som opisoval svoj reálny pocit ,,vytešujem sa z teba" a ona na to ,,nemáš vypité že?" vidíš úprimne jej vyznám city a ona si myslí že niesom triezvy ked také píšem...

 

Príklad z minulého roka: Mal som reálnu známosť zo samsungu (sme sa spoznali vo fabrike) a chodili sme von boli sme kamaráti v dvoriacom štádiu... Ja som si akurát doma honil čuráka a prišla práve vtedy od nej SMS že čo práve robím, tak som napísal že čo a mesiac sa so mnou nerozprávala...

 

A potom že ženy majú rady úprimnosť. Ja som vždy úprimný ale pozitívum mi to nikdy neprinieslo... Ale klamať ja zase neviem, ani chodiť okolo horúcej kaše, ja som zvyknutý hovoriť narovinu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jessus ... :doh:

 

keby mne niekto povedal toto v štádiu prechádzok a prvých zoznamovaní toto

 

Príklad z minulého roka: Mal som reálnu známosť zo samsungu (sme sa spoznali vo fabrike) a chodili sme von boli sme kamaráti v dvoriacom štádiu... Ja som si akurát doma honil čuráka a prišla práve vtedy od nej SMS že čo práve robím, tak som napísal že čo a mesiac sa so mnou nerozprávala...

 

nerozprávam sa s ním už nikdy, nie že mesiac.

ale ja som asi moc romantická ... :innocent:


A potom že ženy majú rady úprimnosť. Ja som vždy úprimný ale pozitívum mi to nikdy neprinieslo... Ale klamať ja zase neviem, ani chodiť okolo horúcej kaše, ja som zvyknutý hovoriť narovinu...

 

tak je celkom iste načase začať sa konečne krotiť a poučiť sa konečne a trochu "úprimnosti" ubrať ... nehovorím klamať.

ale aj úprimnosť má svoje medze.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto je perla :D To aj kamaratom pises, ze si lestis vtaka? :D

 

"Len tak sa doma flakam." Ona by ti napisala, ze sa tiez doma flaka a mohol by si jej navrhnut, ze si ci radsej nejdete niedke von sadnut. Hotovo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game,   ked dokazu anketari zastavit kohokolvek, tak je mozne zastavit aj zenu na ulici :),  Ale je to samozrejme ovela tazsia disciplina :),    pre tomasa uplne nevhodna.

tak to skusim v poradi  narocnosti :

Internetove zoznamky, napriklad azet

vecierky, spolocenske akcie

Bary

kupaliska, verejne akcie

obchody,  vlaky

ulica

susedky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dedinský futbal ...
hasičský deň
jarmok
hodová zábava
šport
knižnica
reštika
obchod
čakáreň u lekára
čakanie na bus
aj cesta vlakom

práca
.....

ale to všetko je podmienené prístupom. neprevalcovať hneď každú ÚPRIMNOSŤOU.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto je perla :D To aj kamaratom pises, ze si lestis vtaka? :D

 

"Len tak sa doma flakam." Ona by ti napisala, ze sa tiez doma flaka a mohol by si jej navrhnut, ze si ci radsej nejdete niedke von sadnut. Hotovo.

Ďakujem za nápad v budúcnosti ho využijem... To s tým otočením odpovede na vytiahnutie von. Taktika, si dobrý taktik.

 

Kolegovia sa pýtajú sami. Na pracovných pozíviách kde pracujem je to väčšina denných rozhovorov. Preto sa aj používa pojem ,,slovník dlaždiča" a ja sa medzi takým ľuďmi pohybujem.

 

Aj na chodenie do bordelu ma nahovorili kamaráti, a kolegovia vo fabrike sa mi chceli skladať na prostitútku akp narodinový darček... To sú presne tí ľudia ktorí sa posmievajú niekomu keď je panic a nevie si nájsť babu, to sú tí čo sa chvália v krčme trofejami že kolké pretiahli atď. V tejto spoločnosti je to nevyhnutné nezaostávať v tomto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nerobím to ale sama vidíš že niektorí tu prítomní tvrdia že to sa dá atď. A ja im vysvetlujem presne toto.

Jasne že sa to da. Nevidim v tom absolutne žiaden problem. Urobil som to nie raz i keď nikdy v ramci bočnych umyslov. A žiadna ešte nereagovala vyslovene negativne. Ale nesmieš to robiť takou retorikou akou to robiš ty. Problem nie je v tom že by sa to nedalo, problem je v tom ako to urobiš. Slovnik dlaždiča nemôžeš aplikovať na každeho.

 

Ak nejaku žensku pohorši keď jej napišeš že si to robiš, tak taka za to nestoji. Keď to nevie zobrať ako vtip. Ty natrafiš vždy na nejaku divnu žensku. Možno to ani nie je nakoniec tvoja vina.

 

Ja mam z teba pocit že pozeraš priveľa filmov a že keď to funguje tam, bude aj naozaj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kolegovia sa pýtajú sami. Na pracovných pozíviách kde pracujem je to väčšina denných rozhovorov. Preto sa aj používa pojem ,,slovník dlaždiča" a ja sa medzi takým ľuďmi pohybujem.

 

tomuto neverím.

ty skutočne slovník dlaždiča prevzatý od tvojich debilných kolegov používaš ako "úprimnosť" vo vzťahu k ženám, nádejným priateľkám?  prepáč. nenachádzam slov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nie ale tak to bolo myslené že sa pohybujem v spoločnosti takých ľudí že len krčma chlast, sex, ženy, a to je celý ich život...

 

Príklad pre game citujem: mit nemtudó nőt taláni mi bamba vagy? jó lefekteted itet es jómekúrod... A tak ako sa mám cítiť keď toto musím počúvať celý deň?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pošli ho do teplých krajín.
a vôbec. prečo o všetkom musia vedieť tvoji debilní kolegovia? ako to, že vedia o tebe intímnosti?

uťahujú si z teba, a ty sa necháš.

nemáš ani šajn, akí maličkí sú doma, a či oni prevádzajú to, čo tebe radia. to sú primitívne dedinské hovadá, nie kolegovia.

 

teraz je už neskoro, všetko si im vykecal a majú ťa na pranieri každý deň. si vďačný objekt ich obhrublých vtípkov. 

robíš si sám zle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kľudne by som dal aj skrytú webkameru pod čiapku aby ste videli tie reakcie že neklamem... Ja keď oslovím babu, ale nepoužívam vulgarizmy, nesmrdím a predsa utekajú odomňa, alebo keď sa vo vlaku uvolňí iná sedačka tak presadne... Tak potom?

 

áno game zo mňa si všade uťahovali či šikanovali... A ja som nevedel čo mám robiť. Nech som sa akokoľvek bránil pridali na intenzite... A dievčatám sa vždy páčili takýto ,,bad boys" ale o tomto pokračujme v mojej téme...

 

Takže pokračujeme pôvodný topicom že ja keď sa priblížim vždy sa dajú na útek ako nacisti pred červenou armádou ale pritom ja som z vnútra krehký, citlivý, bez zlých úmyslov...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov