Skočiť na obsah

Ako sa priblížiť ?


game

Odporúčané príspevky

vzdy som si robil **** z ludi, ktori sa zoznamili (zoznamovali) a dali dokopy cez net, lebo zoznamovanie cez net som povazoval za donebavolajuce luzerstvo, hodne najnespolocenskejsich najzacompexovanejsich najskaredsich podivinskych nerdickych mrokarov rysavych pehavych uslintanych tucnych prasiat uchylnych knihomoloidnych mizantropickych zebrakov zamastenych s kutmi. ale odvtedy uz som sa stal trochu tolerantnejsim, lebo cesty pana su vskutku nevyspytatelne.

LEG mam kamosku, ktora sa zoznamila s chlapom cez net. keby si ju videl, tak ti asi nieco biele vybehne do slipov. toz taketo reci by som si odpustil, byt tebou.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som si priatela cez net nehladala....moj terajsi priatel tiez nie...

hladali sme niekoho s kym sa fajn keca...narazili sme na seba a asi po dvoch pisaniach sme sa stretli...

a sme spolu :lol:

 

a ako sa priblizit?

nebyt hanblivy, nebat sa...ale na druhej strane nebyt moc sebavedomy a frajer...

good luck vsetkym

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby si ju videl, tak ti asi nieco biele vybehne do slipov.

:lol: :) ;) :)

 

 

 

Doll dnes z recesie som trochu sledoval AZet. Okrem 13-15 žiab tam človek nič normálne nestretne. Takže čo sa týka zoznamovania cez net, mám tiež k tomu svoj postoj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

aká je vaša taktika pri zoznámení - taktika nieje ziadna, proste sa otvorene bavim s dievcatom, ak si s nou mam samozrejme co povedat

nakoľko máte trému, viete vždy, čo povedať dievčaťu, ktoré sa vám páči - trema vzdy nejaka je, ale nejak pribudajucim vekom zacinam mat veci viac na salame a viac som uvolneni, takze trema odchadza :lol:

a co povedat, zalezi od toho ako sa dievca chyta.. ked je ticho ako vos pod chrastou, tazko vediet co chce pocut

páči sa vám, keď prvý kontak nadviaže dievča ? - velmi :)

je to pre vás ľahšie? - lahsie ci tazsie, prvy kontakt je dolezity, ale potom to uz je jedno kto ho nadviazal, ale ide skor o to ako sa v tom pokracuje, a myslim ze nemam problem pokracovat po pozitivnom prvom kontakte

je to ľahšie cez net ?- ako sa to vezme, na pokecanie urcite ano, ale potom je to take zaujimave, ze ked sa uz stretneme, cez net si vyborne rozumieme a chvilku trva kym sa to rozhybe aj nazivo, a nie vzdy sa to rozhybe

niekto tvrdí, že to treba nechať na náhodu... je to tak, či nie ... pravda je jedno, ked clovek nehlada, najde si ho to samo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

heh v poslednom case ma vela zamestnava praca takze sa az tak velmi nedostavam medzi ludi ako by sa ziadalo takze zoznamenie cez net je u mna na dennom poriadku je to urcite lahsie ako normalne real life zoznamovanie:)

 

inak taktiku na zoznamovanie nemam ziadnu,vzdy to nechavam na situaciu a zariadujem sa podla toho...

vecinou to samozrejme byva cez kamaratov ze sme niekde vonku a je tam nejaka holka ktoru nepoznam,takze prebieha zoznamovanie vo velkom...mno a ak sa mi teda nahodou paci tak skusim par viet,nejaky ten rozhovor a uz potom vidno ci ma holka zaujem sa s vami bavit dalej ci nie:)

 

hm tremu,tremu mam strasnu ak mam len tak oslovit dievca,milionkrat si v hlave vymyslam co povedat a podobne a aj tak zo mna vzdy vylezie nieco ine...nastastie na mne trema az tak nevidno:)

 

ak je holka iniciativnejsia,ze prva nadviaze kontakt tak sa mi alebo ulavi,ze to urobila skor nez som to musel spravit ja,cize je to velmi vitane:)

 

nechat na nahodu ci nie?hm...myslim ze zoznamovanie zrovna ani tak nie,nenechavam to na nahodu a ak uz aj ano tak aspon tej nahode troska pomozem:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aká je vaša taktika pri zoznámení - "Ako zoznámiť sa problém ani tak nieje, skôr je problém vyjadriť prípadne city, ani to nieje problém ako hambenia sa ako otázka toho ako zareaguje ... a toho sa človek bojí ... a to je aj odpoved na "nakoľko máte trému, viete vždy, čo povedať dievčaťu, ktoré sa vám páči "

páči sa vám, keď prvý kontak nadviaže dievča ? - súhlasíme :lol:

je to pre vás ľahšie? - dá sa súhlasiť :) aspon vieme na čom sme :) dodá to motiváciu prebrať iniciatívu ;)

 

niekto tvrdí, že to treba nechať na náhodu... je to tak, či nie ... - Je to diskutabilné dakedy to výjde dakedy nie ale funguje to podľa murphyho zákona: "Ked sa ti paci 10 M / Ž tak sa páčiš tej / tomu jedenástemu / jedenástej."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Keď zbytočne čakáme na jeho telefonát...

 

Párkrát ste sa stretli so skvelým chlapom a potom prestal volať… Čo sa stalo?

- Čím som ho vystrašila?

- Vyzerám “zúfalo”?

- Odmietol ma preto, že som s ním nespala?

 

Nájdite odpovede na tieto otázky, aby pre vás bolo ľahšie udržať si toho nasledujúceho.

 

Priveľa, priskoro?

Najhoršia vec, čo môžeme urobiť pri stretnutí s novou osobou, je ukázať, že sme zúfalé. Ak mu necháte štvrtý e-mail alebo mu po desiaty krát necháte odkaz na záznamníku, bude si myslieť, že nemáte svoj život.

 

Nakoniec sa trpezlivosť ukáže ako najlepšie riešenie. Väčšinu ľudí priveľa nadšenia odstraší.

 

Chladná kráska

Ale opačný extrém tiež nie je dobrý. Ak predstierate, že je veľmi ťažké si vás získať a zapĺňate svoj program, len aby ste dokázali, že ho nepotrebujete a nie ste zúfalá, bude si myslieť, že nemáte záujem a nepočká, kým mu dokážete opak.

 

Skočiť do postele už na prvom rande?

Mala by som s ním ísť do postele na prvom rande, alebo radšej počkať? Pomyslí si, že som zúfalá, ľahká? Ženy čelia dvojakým požiadavkám. Muži chcú “skúšobnú jazdu”, ale chcú tiež ženu predstaviť svojej matke. Takže čo robiť?

 

Ak neviete počkať a pôjdete s ním do postele na prvom rande, mali by ste vedieť, že podstupujete veľké riziko. Aj keď sa potom veľakrát znovu uvidíte, nemusí to byť zo správnych dôvodov. Ak je ten pravý a má o vzťah s vami skutočne záujem, určite počká, aby ste sa lepšie spoznali.

 

Manželstvo, svadba?

Najlepšie je vyhnúť sa signálom, že sa chcete vydať a mať deti do piatich rokov. Počkajte aspoň pár stretnutí a až potom odhaľte, že chcete seriózny vzťah.

 

Ak to urobíte priskoro, muž si môže myslieť, že sa uspokojíte so všetkým, čo vám príde pod ruku. Prvé stretnutia sú určené na to, aby ste sa lepšie spoznali a nie aby ste si spolu plánovali život.

 

Neprispôsobivá?

Pán správny.

Ideálny chlap.

Princ na bielom koni.

Hoci mu chcete zavolať, ženy majú dlhý zoznam požiadaviek, ktoré musí partner budúcnosti spĺňať. Zameriavame sa na našu predstavu tak veľmi, že nám ostatné šance unikajú. A keď nám niekto ublíži, jednoducho odpíšeme všetkých mužov.

 

Nenoste hlavu v oblakoch!

Zabudnite na rozprávky, a neodpíšte chlapa, ktorý nie je presne váš “typ”. Keď sa ľudia stretávajú, príťažlivosť sa časom stupňuje. Možno váš “typ” sa raz zmení, ak nájdete toho správneho.

 

Naučte sa robiť kompromisy

Milé dámy, ak chcete, aby to bol naozaj vážny vzťah, musíte sa naučiť robiť kompromisy. Neznamená to, že budete obetný baránok. V chlapovi hľadáte kvality, ako je charakter, spoľahlivosť a schopnosť udržať vzťah.

 

Nabudúce, ak niekoho odpíšete, lebo je “nanič”, opýtajte sa sama seba, či ste nezašli priďaleko, nespravili predčasné rozhodnutie alebo či ste boli dostatočne prispôsobivá. Ak si uvedomujete samu seba a svoje chyby, ste na správnej ceste k dobrému vzťahu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teda to sú rozumy...

 

neodpíšte chlapa, ktorý nie je presne váš “typ"

Ja som chodila s takými čo neboli môj "typ" a aj tak sme sa rozišli /nepresvedčili ma o svojich kvalitách/. Ja som chcela

dať šancu každému, ale keď to nefunguje tak načo dakoho zbytočne vodiť za nos.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

to co som pisal bolo ohladom zien. ides s dievcatom von, a zblizujes sa. ked ma prist prvy bozk, proste to vies, vycitis ze je to tak aj u druhej strany a tak. lenze ja v tychto chvilach mozem akurat tak tupo cumiet lebo nic nevycitim a som v rozpakoch lebo naozaj nemam sajnu co robit.

Je jedno kolko krat si bol so zenskou vonku, tvoje rande moze vzdy skoncit katastrofou :lol:

 

Toto uz nie je o vyciteni, zaklad je v tom ako si dvaja ludia sadnu.

 

Tazko sa mi rozobera tato cast...tak skusim od konca

ked ma prist prvy bozk, proste to vies, vycitis ze je to tak aj u druhej strany

Neviem, len si to myslim :) Zvykni si ze v takychto veciach ides vzdy kusok naslepo (a niekedy aj hodne viac ako kusok) :)

Ale prvy bozk je vzdy vysledok niecoho, nepride znicoho nic. V mojom pripade uz musim mat pocit ze dievcatu je somnou dobre.

Kedy nadobudnem ten pocit? Jednoducho pozorujes ako dievca reaguje, ci sa s tebou bavi....a xy dalsich veci, ktore sa ale nedaju generalizovat :)

 

Ano...bohuzial... musis to vycitit, ale na to aby si to vycitil nesmies byt pasivny, musis skusit priblizit sa. Trosku iniciativy, chod si za svojim cielom :)

Prinajhorsom si vsetky signaly vylozis zle a sponcis s cervenym licom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

haluz, mam priatelku a ani neviem ako :lol:

kolegynu z roboty som pozval na kavu, len tak, po vyplate, a uz sme isli von znova, a znova, a uz ruka v ruke, atd, a to sme sa este ani nerozpravali o nasom vztahu... az mi to bolo divne.... a bozk, no este ze prevzala iniciativu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lol, že "príspevok premiestnený zo Samovrážd" :lol: ale, sisel, hádam to nebude až také zlé :)

 

k téme: tiež mi robí problém s niekým sa zblížiť reálne, skôr sa tomu vyhýbam.. na nete je to v pohode :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm, prvy bozk.. hmmm :) ... len tu sladko spominam... ;)

mam na mysli prvy bozk s mojim sucasnym partnerom...

 

boli sme na prechadzke na trencianskom hrade...videla som ze ma chce pobozkat, ale nebola tam ta istota...a navyse som sa hanbila ...

 

a ked sme sa lucili pri mojom vchode a povedali si "cau", na pol ceste k aftu sa otocil, a povedal ze nieco zabudol :) .. a sladko ma pobozkal...waaau :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lol, že "príspevok premiestnený zo Samovrážd" :) ale, sisel, hádam to nebude až také zlé :)

no donedavna to bolo horsie ako zle, ale to je v teme samovražda :-)

 

len ja som z toho mojho vztahu trosku mimo, lebo neviem ci je to laska, alebo si to len namyslam. zaklad je ze mne sa ona paci a ja jej tiez :lol:

horsie je ze si nemozem velmi dovolit minat na priatelku, lebo moj financ mi vychadza tak akurat na to co fakt surne potrebujem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sisel

 

ja neviem, keď sa ti páči a ty jej tiež, nechaj tomu voľný priebeh.. buď z toho niečo bude, alebo pôjdete každý svojou cestou..a ak by to láska nebola, ani to nebude veľmi bolieť.. :)

 

financie nerieš, keď neplánujete spoločné bývanie, je to to posledné, na čom záleží. a čo sa týka drobných darčekov, pozorností, zapoj fantáziu a vyjde ťa to na minimum :)

 

 

edit : ehm, kukla som do témy Samovražda.. už rozumiem prečo to bolo presunuté...sorry :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no s financiami uz je problem vtedy ked ideme niekam von, pre mna je dost vela aj 100Sk, rodicia mi vrackove nedavaju ani mi nikdy nedavali, teraz ked som zacal brogadovat, uz si musim kupovat vsetko za vlastne, aj oblecenie a tak, teraz idem robit vodicak, bude treba sako na stuzkovu, platit si pausal(mimochodom najnizsi aky sa da) a vyplata bude fuc ani sa nenazdam... a teraz este sem tam nejaky darcek, pozvat ju von... to mi robi strasne velky skrt cez rozpocet

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozvat von? kde sme? mate 15 rokov? .... snad nie je doba kedy je zena zavisla na chlapovi, nie je schopna nic zacvakat...ja osobne niekedy proste predbehnem draheho...to by som si potom pripadala ako keby si ma financne vydrziava..

 

a co sa tyka vodicaku...hmm, urci si priority...mas auto? nie? tak naco vodicak / :lol: / ... mas frajerku? ano? tak si setri na nu, ked uz mas take problemy ake mas...

 

pripadne sa zdover rodicom ci by ti nemohli trochu financne pomoct..to snad pochopia...

 

a pokial ste este mladi, tak snad jej je jasne, ze ju nebudes pozyvat den co den niekam na pizzu ci podobne..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boli sme na prechadzke na trencianskom hrade...videla som ze ma chce pobozkat, ale nebola tam ta istota...a navyse som sa hanbila ...

a ked sme sa lucili pri mojom vchode a povedali si "cau", na pol ceste k aftu sa otocil, a povedal ze nieco zabudol :) .. a sladko ma pobozkal...waaau :lol:

LOL, gyč jak sviňa. :) Ale sladky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov