Skočiť na obsah

Nezvyčajné miesta


cizy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 140
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    24

  • Sniper

    18

  • Nokia

    18

  • cizy

    13

Top prispievatelia v tejto téme

lavička pred susedinými oknami, pomník, autobusová zastávka, les, pri hlavnej este, na ceste, na aute, hmmm...

 

Včera to bola kamoškina posteľ. Ja viem čo je na posteli nezvyčajné...

že ČO?!

ježiš, pre mňa je posteľ asi to najnezvyčajnejšie miesto :lol: musím zohnať kľúče od klubovne, lebo už to moje kolená prestáva baviť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 rokmi...

ta kancelaria mi nieco pripomina..to sa lahko takto "vyvadza" ked je (ex) priatel z rovnakej firmy a mame k dispozicii 6 poschodovu budovu plnu tajnych zakutii a miestnosti :)

 

som si teraz spomenula, ked ma ex viezol na promocie, ehm, kukuricne pole a dve Moravacky bliziace sa k nam...ale stihli sme :) popravila som saty a sla som si po diplom ;)

rada robim "zle" ked hrozi moznost nacapania ;) vchod, roh panelaku, wc v nejakom podniku, parkovisko ked sa zotmie, lesik, lavicka v parku /bozinku, to si spominam na jednu prihodu ked isla okolo nas hliadka policajtov...ja som sedela na priatelovi, oni nastastie nesli kontrolovat doklady ;) / a tak .. no len uz chyba nejaky ten "kamos" na tie ulety ;)

 

nebezpecna tema..niako ma to nazhavilo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz som si spomenula: vo vchode paneláku :) na pivničnom medziposchodí :)

 

a ešte som si spomenula: v bare, síce po záverečnej, ale predsa len tam boli ešte dve osoby, na stole v neosvetlenej miestosti ;) alebo v sklade na debničkách s fľaškami minerálky (btw: neodporúčam :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a potom nech sa kľudne ten čo chce ísť vysrať aj posere hlavne že ja si spravím dobre

 

s takymto pristupom si nikdy nezasexujes na toaletach :)

 

btw, mam na mysli podniky, kde nehrozi fronta na zachode /pizzeria, restauracia/

 

Pochopili :lol: :) ;) (na policajtov niečo nezvyčajné ;) )

 

ja sa obavam ze pochopili, vtedy mi bolo fakt ze trapne ;) este ze bola tma , len nedaleka lampa nenapadne svietila
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a potom nech sa kľudne ten čo chce ísť vysrať aj posere hlavne že ja si spravím dobre

 

No a? Však to nie sú tvoje gate a tvoje rifle, ale je to tvoj Jonatán.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a ? nie som sebecký k potrebám druhých ľudí :lol: ... záchod je raz na dve veci ... tak nech to aj tak ostane :) ... do postele tiež nejdeš čúrať ... či ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov