Skočiť na obsah

Nezvyčajné miesta


cizy

Odporúčané príspevky

no a mat na mysli stale to ze zrovna teraz moze niekto prist mi na uziti tej slasti neprida, nie tak chlapovi

S tým nesúhlasim je to úplne v pohode aspoň to je o niečo viac vzrušujúce. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 140
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    24

  • Sniper

    18

  • Nokia

    18

  • cizy

    13

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 týždňami...

Mozno to napisala ako zvycajne miesto len preto, aby mohla ukoncit ten rozhovor :lol:

No ja mam na konte dalsie nezvycajne miesto a tym je nasa telocvicna v brane :) Paradne miesto na sukromie...a nikto tam nechodi o takej dobe, co sme tam boli my :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

pri pagode, pod spacákom, ľudia normálne sedeli okolo nás na pol metra, spievali tramské piesne...

ja som ležala časťou tela v otvorenom kruhu čistoty, oheň ešte aj vtedy zavčas rána, mohlo byť tak niečo okološtvrtej, krásne hrial...

hmmmm.... zopakvala by som si.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lolisha v novembri 2005 sme boli z Fóra na stretku v Čachticiach a boli sme sa pozrieť na Čachtický hrad keď mierne pršalo a bola hustá hmla. Bol som tam bohužiaľ iba s Linkmanom, takže o sexe nemohlo byť ani reči ani omylom :lol:

Ty si to skúšala na hrade počas hmly?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, len pocas noci s burkou a pocas noci bez burky....na hmlu som cakat nemienila :)

no ja neviem, preco si si bral so sebou linkmana, mas si vyberat spolocnost, s akou ides na hrad :lol: ( nic proti linkmanovi )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

medzipodlazie...medzi prizemim a prvym poschodim...na schodoch...

 

akoze som cerstva par minutiek, ale uplne z toho hotova :lol:

 

bolo to krasne...nie to, ze to bolo na takom mieste :) , ale to ze to bolo s takym plamenom v ociach ako kedysi davno, ked sme boli blaznivo zamilovani....s obrovskym chticom, ktory ma strasne vzrusoval....a vsetko, proste uplne iny....

 

a na koniec dodal, ze toto si ani vo sne nepredstavoval ze bude to co dnes.... a teda ani ja

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

okraj lesa za dedinou, pod lieskami a dubmi, v tom nechutnom teple, ani sa mi obliekať nechcelo, keď ponad nás letelo lietadlo, len som položila na seba sukňu /a zabudla na vyhrnuté tričko/...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mno tak hmm

 

Včera to bola kamoškina posteľ. Ja viem čo je na posteli nezvyčajné, asi to že vedľa majú spálňu rodičia a ona dosť hekala a ehm ako to len povedať je "šťastne vydatá" :lol:

 

Ja viem phersu si magor a sviňa atď... ale tak keď dala dolu podprsenku tak sa nedalo nič iné spraviť ako ju pomilovať.

Wow ale taký strach som v živote nemal ako dnes tam každú chvíľu hrozilo že príde jej manžel z rýb

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov