Skočiť na obsah

Čo z princípu nejete?


RoSo

Odporúčané príspevky

:lol: akoze "nejest nieco z principu" co su to za prinzipy? :) nemudrujte a jedzte co sa vam da. v somalsku osemnastclenna rodina byva v jednej conserve pol roka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..ale pri novej frajerke som sa k zmrzline po 15 rokoch vrátil :lol: zatiaľ bez incidentov.

vidis, teda uz len frajerku co bude milovat vlasky najst a v obchode budu mat vacsie trzby:)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prepac, ale co Ti maso urobilo? A jedla si ho, ked si bola mala? Nebojis sa, ze teraz Ti budu nejake latky chybat?

nic mi neurobilo... ale hnusi sa mi to zjest, kolkokrat som sa premahala jest to ale nejak to neslo, obcas ma az natahovalo,ked som to dala do ust... jedla som ho ako mala, ale postupom casu som chytala k tomu odpor, obcasne som jedla kuru, sunku a podobne veci,niekedy pod vyhrazanim sa typu zjedz to, inak ti nenavarim to a to... ale uz neviem ako dlho nejem nic z masa, uz si dokazem varit sama to co mi chuti.... a ci mi bude nejaka latka chybat? snazim sa jest rozne veci a apson z casti nejake tie latky dostavat do tela... a zatial nepocitujem, ze by sa moje telo nejak branilo, ze mi nieco chyba, a keby ano, tak na nieco predsa umriet musim, nie? :lol: ... minule som citala jeden clanok o dedkovi a babke co boli cely zivot vegetariani a prezili cely zivot v dost dobrom zdravi...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ryby, akekolvek vodne potvory, držky a vnutornosti, hydina okrem kurata - toto vsetko ani pod hrozbou hrubeho nasilia.

Teple mlieko, paradajkova omacka, tekvicovy privarok, segedinsky gulas - len v krajnom pripade.

Este nemam rada niektore kombinacie, napriklad privarok a mäso v jednom tanieri a par inych veci... :) Ako dieta som bola dost zufaly stravnik, nejedla som toho ovela viac ako dnes... A nakrmit ma v restike bolo utrpenie - dodnes davam prednost tomu, co navari moja mama alebo ja, ale je par restauracii, kde som schopna najest sa... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď vás tu tak čítam, mám vážne obavy, že veľká časť z vás príde na svet v nasledujúcom živote kdesi v Číne či Somálsku :)

:lol:

 

 

 

a čo máte všetci proti tekvicovému prívarku ?! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Olivy sú mňam a ešte keď sú plnené chilli papričkou, lososom, tuniakom, ančovičkou, syrom... Dobré sú aj tmavé. A to len tak (k vínu) alebo do šalátov (napr. grécky zeleninový).

 

Z čoho mám ozajskú hrôzu, to sú pľúcka na smotane. To ani v stave krajnej núdze!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo,

nemusím, nikdy som na žiadnom smazaku nebola, do reštaurácií sa v tej diere, kde som bývala, nechodilo, ani tam žiadna nebola, a okrem toho je to dávno ...

bolo jasné, že je to niečo smažené.

 

 

 

napadlo ma, že rajčinové rybičky / napríklad sardinky v rajčinovej omáčke a tak :lol: / ... nie úplne nejem, ale dobrovoľne ich nejem ... jedine keď je hlad priveľký a nič iného nie je doma :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

nejedavam maslo..v kolacoch alebo v jedlach kde je rozpustene mi vobec nevadi...ale predstava chleba ci rozka s maslom mi dviha zaludok...neznasam ho..a ked mi kamarat na strednej hodil maslovy chleba do hlavy tak som ho mal chut zabit :):lol: :)

a este nejedavam rozne veci ako pecienka..drzky..to naozaj nie ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ja nemam rad kopu veci... tak asi priblizny zoznam co ma napada:

 

olivy, grepy, avokada, cukety, tekvice, patizony, zelere, petrzleny, baklazany (v Mousake mi nevadia), kvasene uhorky, bryndza, niva, vyprazany syr, celkovo syri vo velkom mnozstve nemam rad (ale Mozzarella je mnam - tu aj samu zjem), halaszle, pecianka, kadejake jedla obsahujuce zvieracie hlavy, mozgy alebo ine nechutnosti, mastne maso plne tepien a podobnych veci, horka cokolada,... z napojov fakt neznesiem pivo a vino (cize ak to mam v jedle, tak to je pre mna obrovske FUJ)... uz ma nic nenapada, ale urcite je toho este kopa!

 

a este by som v zivote nezjedol Lammu !!!

(to je asi kazdemu jasne preco)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vnutornosti, drzky som sice este nikdy nekostla, ale viem, ze ich ani nikdy neokostujem :lol:

 

kolegyna dosvedci ze je vela veci co nejedavam, ani ich neviem vymenovat...

 

napr sa nedotknem masa ked na nom vidim blanku, jednoducho to musi byt kompet ciste maso....staci okostovat jeden kuscok a ak ten mi nechuti, nezjem proste ani ostatok, aj keby bol cisty ako neviem co...

 

nemam rada kuracie stehna, iba prsicka...

nemam rada plesnive syry, olivy /vo vacsom mnozstve/, slanecky, niektore morske prisery, hriby, slaninu /okrem tej na pecive/, tlacenku /a vlastne vsetko zabijackove, okrem jaternic/, .... a podobne, je toho neurekom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov