Skočiť na obsah

Naj... muž na svete


nutrinka

Odporúčané príspevky

:)

sak prince je totalny buzik a inzaghi je jedna velka fistula :lol:

O Princovej sexuálnej orientácii nič neviem, neriešim. Uznávam ho ako geniálneho umelca a páčia sa mi pravidelné črty jeho tváre. Zo starých "paprdov" :) mi imponuje Mick Jagger, vždy s ním bola sranda a jeho hudba je jednoducho skvelá.

 

Obrázok

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Odpovedí 238
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    23

  • doll

    21

  • game

    18

  • nutrinka

    17

  • Pred 2 týždňami...

to som čakala, kto ho sem dá ako prvý, aby som mohla napísať, že toto absolútne vôbec nechápem, ničím zaujímavý, tuctový chlap :lol:

tak ale mne zas každý hovorí, že mám zvláštny vkus :)

 

Obrázok

 

Bystrík :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Robo Roth hh

mne vždy pripomínal Mick Jagger-a

a keď minulý pondelok spieval s Tomášom Slobodom a Sounds Like This,

pieseň od Stone-ov, tak som z neho nemohol

pohyby ako ruka v pred akoby chcel niečo chytiť,

resp. ruky vbok (pyšný kohút), boli fantastické :lol:

 

a Bystríka som mal minulý rok za suseda

ten faganisko vyzeral normálne jak v telke :zubisko:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moja platonicka laska je stanislav stepka... Obrázok

so svojimi milymi jamkami na licach a mysacim usmevom je uzasny... nepovazujem ho za krasneho alebo za eroticky pritazliveho, ale niecim ma pritahuje. je laskavy, dokaze byt vtipny a niekedy aj nasilu hlupucky (samozrejme v divadle). dokazala by som sa zmenit na jeho male dievcatko, sediet mu pri kolenach a cely den pocuvat, ako by mi rozpraval to, co on chce. usmievala by som sa na neho, nechala by som si od neho davat do ust hrozienka a oriesky a robila by som mu taky caj, aky by si poziadal... strasne strasne ho obdivujem a dala by som za to, aby som s nim mohla stravit jeden den niekde mimo civilizacie cele svoje JA.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

a keď minulý pondelok spieval s Tomášom Slobodom a Sounds Like This

robo roth spieva? Ako v divadle som ho už počula, ale myslím, že v nejakej kapele alebo len čisto v rámci nejakých vystúpení aj ? lol, minule som sa stretla s prirovnávaním Roba Rotha k spevákovi bratislavskej kapely Peoples (po vizuálnej stránke), niekto ho v nejakej diskusii začal z haluze pomenúvať Roth a mladší fanúšikovia si myslia, že Robo Roth je skutočne spevák Peoples :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre mňa je jeden s naj mužov na svete Aaron Stainthorpe,spevák s doomovej skupiny My Dying Bride. Nie je žiadny krásavec,model,či nejaký svalovec...ale má úžasnú charizmu v sebe,ktorá je doslova z neho cítiť,ak si v jeho blízkosti. Ja osobne som sa s ním nestretla,ale tí,čo hej,mi isto túto skutočnosť potvrdia. Ich koncerty sú atmosferické aj vďaka Aaronovi... :lol:

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov