Skočiť na obsah

Naj... muž na svete


nutrinka

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 238
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    23

  • doll

    21

  • game

    18

  • nutrinka

    17

nemienim sa s vami uz o tom bavit lebo nechapete, pochopit neviete, nechcete...proste nechapete pochopit :)

nechcem pokracovat "vasnivejsie", lebo by som bola scenzurovana, a napomenuta...

 

neviete rozlisit pojem "zly chlapec" s pojmom hulvat, nasilnik,a pod :lol:

 

samozrejme ja tuzim po takom tom typickom hulvatovi, ktory by ma mal na salame, mlatil a pohrdal mnou...som rada ze ste aspon toto pochopili :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nokia je zcasti taky "zly chlapec" ... co sa vyzoru tyka ;) :lol: .. chytam nejak slinu ;)

 

axel, no ako ti to mam popisat....proste ten co nie je maminkin milacik, co nema zapnuty vrchny gombik na koseli / ;) /,v ktorom citit trochu rebelie, v meste nie je znamy len tym ze ho ludia stretavaju na kazdej nedelnej omsi /toto brat s rezervou :)/ ...a podobne...

nema to nic spolocne s jeho prehnanym spravanim k okoliu, nie tak k partnerke

takyto ludia vedia byt aj romantici...mnami

 

a ci sa to uz niekomu paci alebo nie, to je jeho vlastny nazor

ale nebola by som rada ak by ste mali zvratenu mienku o pojme "zly chlapec" /neporovnavat s tymi filmovymi/

 

 

no,spominam na jedneho mojho byvaleho :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nokia je zcasti taky "zly chlapec" ... co sa vyzoru tyka ;) :lol:

;) co vsetko sa nedozviem :) :)

 

game, ano ako ruzova kniznica, ale to je aj v reale, ja som taky "zly" az moc ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach jo...akoze som nic nepovedala... :lol:

 

tak treba zbehnut ku ocnej, nech nasadi dioptrie....

po ruzovej kniznici tu nevidim ani len stopu

 

viete co? neriesme...lebo sa nedohodneme, kazdy si bude mliet tu svoju pravdu

pre kazdeho je v tejto teme "naj" nieco ine...

 

a uz iba k teme

see ya

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áha - archetyp, rebel, odsudzovaný celým mestečkom, zrazu sa zahľadí do očí jednej slečny, z rebela sa stáva zodpovedný mladý muž pod ťarchou lásky s príšernými prekážkami v podobe otca s brokovnicou či tetičkiných miliónov, spolu s milovanou prekonajú všetky príkoria osudu a odvezú sa na najnovšom type nejakého hriešne drahého červeného kabrioletu k zapadajúcemu slnku ... :) ;)

 

jáj ...

dočerta, to by nebolo zlé, kde rastú ešte takýto chlapci, nokia ? :lol:

 

 

 

čoby nie, riešme ;) celkom sa mi to zapáčilo :) a je to celkom k téme : naj muž na svete ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to si si pomylila s Romeom a Juliou

 

odsudzovaný celým mestečkom - a to som kde napisala??...to vobec nie je pravda

 

zrazu sa zahľadí do očí jednej slečny, z rebela sa stáva zodpovedný mladý muž pod ťarchou lásky s príšernými prekážkami v podobe otca s brokovnicou či tetičkiných miliónov - divas moc filmov, so "zlym chlapcom" to nema absolutne nic spolocne

 

spolu s milovanou prekonajú všetky príkoria osudu a odvezú sa na najnovšom type nejakého hriešne drahého červeného kabrioletu k zapadajúcemu slnku - toto nie je Odpadlik :lol:

 

 

no vidim ze aj tak nechapes...

game, neviem preco sa mi snazis pisat nezmyselne argumenty...na posmech si potom ty, svojou nechapavostou /s prepacenim, ale tak to vyzera/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dobre,

vidím, že nechápeš ...

 

v téme naj muža na svete je problematické ironizovať, je to vážna téma, ok, :lol:

 

edit:

na posmech ? že nemáš zmysel pre humor, preto som ja na posmech ... super.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, nevsimla som si ze by si co i len niekde pouzila humor...

 

od zaciatku mi chces vyhovorit moju "teoriu"

 

ok, uz sa o tom nebavme, lebo vznikne spor....

a mam pocit ze si ma uz iba doberas...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel, no ako ti to mam popisat....proste ten co nie je maminkin milacik, co nema zapnuty vrchny gombik na koseli / :lol: /,v ktorom citit trochu rebelie, v meste nie je znamy len tym ze ho ludia stretavaju na kazdej nedelnej omsi /toto brat s rezervou :)/ ...a podobne...

Patrí tam aj vysypanie koša vo vlakovom kupé a pod.? :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Polaris

 

zmlatil by si ma?? :lol:

no ja ale verim ze v inom zmysle :)

 

a co sa tyka temy....ked som bola na prijimackach v Zline, sedeli tam dvaja chalani...no ale ja som krajsich chlapov este nevidela...ako moze byt niekto tak pekny, tak dokonaly /co sa vyzoru tyka/ :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sedeli tam dvaja chalani...no ale ja som krajsich chlapov este nevidela...ako moze byt niekto tak pekny, tak dokonaly /co sa vyzoru tyka/ :lol:

Na 99% to boli gayovia.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, Axel, toto si mi zobral z pusy ...

mám s tým trochu skúsenosti, a nič proti gayom nemám.

ale nie tak dávno som okrem iného videla jeden dokument na ktorejsi tv ... nie všetci krásavci sú gayovia, ale krásavci podobného výzoru sú často pár ...

a skutočne krásni, nie nejaké rýchlokvasené idoly ...

hm :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak o tom by som pochybovala...neboli to taky sladki chlapci...boli to muzi, s krasnymi crtami, tmavi, muzni...

 

ten jeden neviem ci bol gay, nemyslim, ale druheho vonku cakala frajerka...kocka :lol:

 

btw...ja rozoznam chlapa gaya od hetero... pozor na to, nie kazdy ma rovnake kriteria krasy ako ti ostatni :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov