Skočiť na obsah

Naj... muž na svete


nutrinka

Odporúčané príspevky

jak male deti :lol:

 

mne ide akurat o to ako si casto zeny robia srandu z chlapov ako su velmi vizualne zalozeny, pritom ako vidim, zeny su to iste, obcas este trosku horsie...

 

sak si slintajte tak isto ako chlapi slintaju nad zenami, len nebudte herecky ktore furt tvrdia nieco ine nez robia :)

 

PS: aj tak si budem tvrdit ako spravny narcis, ze naj muz som ja :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Odpovedí 238
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    23

  • doll

    21

  • game

    18

  • nutrinka

    17

aj ty kukaas? ja si to stahujem z netu (som sa to sem hanbila napisat :) ) :) ked som sa dozvedela ze zas hra s nataliou oreiro tak som to musela vidiet ;)

 

on je taky rozkosny :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj, aj tam hral, ale to nebolo take dobre (ani som to nekukala nejako moc) ako Divoky Anjel a Sos Mi Vida...mne tieto dva pripadaju ako komedie skor, tolko absurdnych situacii tam je ze az ;) a henti dvaja (facundo arana a natalia oreiro) vyzeraju spolu tiez dobre :lol: Skor sa na tom zasmejem a nepride mi to ako typicka telenovela, tie nemam rada, pridu mi strasne o nicom ;) tym nechcem povedat ze toto ma nejaky hlboky pribeh, ale je to aspon sranda ;) mohlo by to mat ale menej dielov, tak do 100 by stacilo :)

 

ale ten Facundo sa mi tak strasne paaci :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

arwiel

ano ano...aj ja mam rada takych "zlych" chlapcov :lol:

a ta tvoja hodena fotecka z hviezdnych vojen i ci odkial to je,v tom plasti...fuuuuh,silne vzrusujuca :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nokia to nevies ze najsuper je ked muz zenu otlka, chlasta, nadava jej, ponizuje ju, a vtedy nadobuda tu drsnost? :lol:

 

ja som maximalne spokojna s tym kym som a ineho nechcem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm ... atavistická túžba po starých dobrých pračlovečích časoch, keď si pračlovek klofol pračlovečicu a za vlasy vtiahol do svojej jaskyne ...

ehm :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zlý chlapci sú skvelý, ale taká arogancia má dokáže totálne pritiahnuť... chlad, arogancia a absolútny pokoj...

preto ma priťahuje aj LeMerle, no ten je len knižnou postavou /Boží ľudia- Joanne Harrisová/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no len ci sa vam bude pacit ked po vas bude chlap kricat moje oblubene

"zeno var" :lol: ;) :)

bestie zenske, najprv chcu drsnaka, a ked ich mlati tak sa idu vyrevat o dum dal ze aka to je svina :)

zena nikdy nevie co chce a neprestane otravovat kym to nedostane

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prídem ožratý domov, žene hneď jednu vylepím aby len tak nepostávala pri sporáku, polovicu večere vysypem na zem, špinavé riady nechám na stole, na záchode sa vyčúram mimo misy, na chodbe pustím tyčku a neumytý, spotený a špinavý sa zvalím do postele.

 

To je akože ten "zlý chlapec"?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov