Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

ježiš, jak mňa jedna ######a malá nasrala!!!!!!!! ;) :) :lol:

 

mne keď sa tá malá ######a dostane do rúk, tak jej ten pri######aný krk zlámem napoly, ######a jedna pridrbaná, jak ja bych ju najradšej rozlámala na kúsky a dala psom, vlastne nie, to by len tie psy otrávilo :)

 

taká malá ######a, ide na mňa si vymýšľať a roznášať kydy po dedine, len preto, že nevie zniesť, že sa s ňou frajer rozišiel, krista boha, hocikde a hocikomu sukňu zdvihne, len aby ten jej žiarlil a na mňa ide rozprávať, že JA som odfotená inflagranti v krčme, v ktorej som ani nebola... krista boha, jak ja bych jej za######ala že by jej ostatní za######ali ďalšie, bohatstvo, nabudúce ju odfotím jak tam ######e za krčmou, nech ju vidí aj maminka, ne len polka dediny

 

pätnásťročná pri######aná soplaňa ide mňa ohovárať, vymýšľať si, čo si myslí, ježiš mária.. a tá jej matka rovnaká, ešte tu mojej mame príde žalovať na mňa, že ja sa s akým zahadzujem. krista, že si jej dcéra žily rezala len aby ju neopustil, tak to ešte naňho zvalí. lebo dcérenka jej natárala kraviny, tak teraz musela varovať aj moju mamu... kokos, s tým jej slepačím rozumom tá jej malá ######a ani inak dopadnúť nemohla. doboha

 

nezostanem tu v tejto dedine ani zaboha, krista, musím vypadnúť, musím!!! inak tu pozabíjam každú ######u, čo len ústa otvorí na mňa

 

pri######ané decko soplavé, ja kvôli nej budem mať doma po######y a zákaz vychádzok, doboha

 

/sorry, musela som jednoducho si uľaviť/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nutt cim prv prec z tej dediny alebo aspon cesty opravit aj ten most cez potek sak si na nom auto roztrhnem. strasne cosi ak sa to nezlepsi uz tam nejdem. to ma vie vytocit vletis do VU a na pol ceste kocky a na pol ceste udupany piesok a sama jama.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Začína ma štvať neistá budúcnosť vo firme kde robím. Síce škola má teraz už najvyššiu prioritu, ale aj tak, prachy potrebujem. A bez nich to bude dosť ťažké, shit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som stretla tú malú soplaňu, čo ma tak vytočila

kokos, chalani mi vraveli, že už len čakali, kedy jej jednu strelím, tak som vyzerala :lol:

tak som jej vynadala, ešte sa robila svätou, ježiš jedna hmpf... ešte mi zadrela, že mám osemnásť, že mám mať rozum. hentá sliepka, pche, keď poviem, že má kurací rozum, tak jej ešte pridávam

 

ááá zas som vytočená

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak mám taký pocit, že keby mi niekto nemenovaný povedal o rozhovore v Majáku, bolo by pár vecí trošku inak, možno by som do istých vecí nebola až tak zapletená... :lol:

teraz to mám i s trochou rizika... už sa nemusím báť len o koníka a jeho starého, už to všetko môže postihnúť i mňa... :)

ale na druhej strane... veď mne je to jednooooo! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tá dievka s lubozvučným oravským prízvukom sa stáva na nete už legendou :lol: hádam z toho vyrastie ;) ... a neaký prázdny dom, sa súrodenci s otcom asi spakovali keď prišla kamera ... aj tej mame asi dali dačo do kávy, ju tam ako prehlo, šak skoro ***** čelom do police :) hlavné, že sme zdraví zdraví zdraví :) kapem ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no co sa tyka toho linku co sem hodil cizy...

 

tak ako toto je najlepsia reklama pre robenie hip-hopu...to ked niekto uvidi toto tak si hned spravi obraz o celej hip-hop scene, o ludoch ktori to pocuvaju, o tomto style :lol: :)

 

sila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ako toto je najlepsia reklama pre robenie hip-hopu...to ked niekto uvidi toto tak si hned spravi obraz o celej hip-hop scene, o ludoch ktori to pocuvaju, o tomto style :lol: :)

Čo si myslíš o mojom obraze keď mám na disku takmer 2 GB hip-hopu?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov