Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

elfant

 

Celé POST fórum môžem akurát tak je*ať aj s tými Vašimi nezmyselnými pravidlami... Zaujímavé je, že môj podpis nevadí viac než dvadsiatim tisícom zaregistrovaných ľudí okrem Teba, samozrejme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel Wers

 

Nie, ten cigaretový podpis som po administrátorovom zmazaní už opäť nepridával, lebo by niekto mohol dostať pokutu za reklamu na tabáček. Mám tam teraz symboly <|> a C=3, ktoré si elfant zle vysvetľuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S tými cigaretami to môže byť pravda, neviem síce či je nejaký zákaz ich reklamovať, ale nejaké obmedzenia tam sú. A ak to zmazal admin tak proti tomu nemôžeš nič robiť.

 

Mám tam teraz symboly <|> a C=3, ktoré si elfant zle vysvetľuje.

A ty si to ako vysvetľuješ?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám tam teraz symboly <|> a C=3, ktoré si elfant zle vysvetľuje.

Nuž, podľa elfanta to prvé je vagína a to druhé penis. A za to mám ban do neviemkedy.

Bronto, ty si jednoducho nenapraviteľný provokatér ... prepáč, ale v pohode si mohol napísať, že D=4, E= 5, alebo E=mc2 .... a nikto by ťa neupodozrieval z vulgárností ...

po tých skúsenostiach sa teda nečuduj

a okrem toho nie je riešením, že sem budeš chodiť vulgárne nadávať na moderátora z iného fóra ... to tiež nie je veľmi dobré pre pokoj v rodine ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

havarka

 

Zvláštne je, že spomedzi tej hŕby zaregistrovaných ľudí je len jedna kobra.

 

game

 

Nech je, ako je, ja si tie veci z podpisu neodstránim. Mne sa D=4 až tak nepáči. To, čo mám v podpise, neporušuje pravidlá. No elfant si myslí čosi iného.

Na elfanta som nenapísal ani jedno zlé slovo. To skôr na jeho spôsoby moderovania.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

elfant

 

Celé POST fórum môžem akurát tak je*ať aj s tými Vašimi nezmyselnými pravidlami... Zaujímavé je, že môj podpis nevadí viac než dvadsiatim tisícom zaregistrovaných ľudí okrem teba, samozrejme.

 

v tom ti nikto nebude branit, ale pri vsetkej ucte, ked tam ten podpis strkas napriek tomu, ze ti vyslovene napisem, ze po jeho pridani budes vyhodeny, tak tazko pomenovat nieco take len tvrdohlavostou ...

 

co sa tyka jednej kobry, nebola len jedna a ked chces dokazat, ze proti vetru sa da curat, tak to skusaj, ale na vlastne riziko ... :lol:

BTW druha kobra je administrator PF, podarilo sa ti nasr... uz aj jeho :)

 

That´s all folk´s

nebudem to tu riesit ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

elfant

 

To je len Tvoja bujná fantázia, že tie piktogramy sú neslušné. Ešte mi prosím napíš, komu okrem Teba môj podpis prekáža. Snáď len nie administrátorovi? Mimochodom, kto to je? Veď ten človek sa na fóre neukázal, ako je rok dlhý. Zaujímavé je, že pán admin má vždy čas dať niekomu ban okamžite, ale keď má niekomu pridať do profilu avatara, trvá to aj pol roka.

Ak na mňa nepôjdeš s rozumnými argumentami, zabudni na to, že si zmením podpis.

 

edit: Aha, takže predsa admin. A čo som mu také urobil, že je na*ratý?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bronto, presuňte sa do súkromiek ... je mi to ľúto, že si si to zavaril, ale trvalo to zrejme pridlho, a toto je výsledok... ale už to preneste do súkromných správ a skúste si to vyjasniť tam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To prvé je medzinárodný symbol študentstva a to druhé vystihuje v skratke fakt, že C je tretie písmeno v abecede. Je to niečo neslušné?

Ten medzinárodný symbol študenstva by som ešte pochopil, ale na čo si dávať do podpisu že C je tretie písmeno v abecede to nechápem. To je nejaký odkaz pre absolventov osobitnej školy? :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov