Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

sakra vcera uz konecne zaspavam a vtedy ma stipne srsen

tak teda idem si dat preventivne liek, predsalen som alergik, a po ceste stretnem fotiho na hajzli

a ten ma vyslal zamknut garaz vonku a pred vchodovymi dvermi v uplnej tme slapnem na zavaraninovy kompot a rozbijemto a som to este pol hodiny musel umyvat potom som este isiel zamknut tu garaz ale aj tak som ju nezamkol lebo boli pekazene dvere...strasne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Musel som sa pozrieť hore vľavo či nie som v téme o tých divných snoch keď som si prečítal bazalkov príspevok :lol:

 

a po ceste stretnem fotiho na hajzli

to u vás sa chodí cez záchod keď sa chcete dostať na druhý koniec bytu? :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Musel som sa pozrieť hore vľavo či nie som v téme o tých divných snoch keď som si prečítal bazalkov príspevok

:) :) no ja neviem to sa udialo o tretej v noci tak zeby sa mi to snivalo?

to u vás sa chodí cez záchod keď sa chcete dostať na druhý koniec bytu?

ano :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sabotáž!!! To je sabotáž!!!

V škole sme mali 5 rokov jednu triedu, krásnu, veľkú, na druhom poschodí. Dnes si už vykračujem po schodisku, keď tu ma zastaví spolužiak: "Čau, vieš kde máme triedu??? Dole v geoši!!!" (---> značne cenzurované). Ksss, čiže po piatich rokoch nás odstavili na prízemie, do triedy, kde je zima, smrdí tam a vôbec :lol: :) Lavice ani nemajú lavice!!! Jediné malé úbohé plus je, že tam nie je nástenka.

Človeka by porazilo, ako ho okašlú...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov