Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

Pred chvilou ma SBS nevpustil kratko pre"zaverecnou" do Tesca. Zatvaral to(videl som pri prichode) asi 5 minut pred 10:00, este sa mi podarilo presmyknut dnu, a tam mi vysvetluje ze je po desiatej a ze uz maju vypnutu kasu, este boli asi 3 minuty pred. Nakupil som vedla, a predchvilou dopisal staznost. taketo "bonzactvo" ma trosku aj potesilo.

 

Raz som uz staznost pisal vyrobcovi jogurtov, ze v lesnych produktoch som nasiel trn. Zdalo sa mi to nebezpecne kvoli detom, tak som im napisal. zaujimali sa o to, chceli trn(ktory som uz nemal), ale kelimok, s nalepkou som im odovzdal, prisli si kvoli tomu k nam a dostal som 20 jogurtov. Od vtedy som si uz ziaden nekupil, nie kvoli tomu, zeby som sa bal, ale uz sam sa ich prejedol, aj tie som rozdal. mal som zaludocne problemy a dovtedy som jedol jeden dva jogurty denne. Bolesti ma donutili. neviem ci sa mi uz polepsilo len tak, ci som isiel opat k lekarovi pre tabletky, pre znizenie kyseliny. Ale asi naozaj som nejedol od vtedy jogurt.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v piatok posilka, na paradu...ale akosi som sa nechala stiahnut virom oslav, a sla som si uzit vecer aj napriek tomu, ze rano som mala s kamoskou cestovat do Nitry na vystavu, pomoct vyberat svadobne saty

 

po posilke telo vycerpane, navyse jedlo naposledy na obed...stacilo 5dcl vareneho vinka a bolo veselo, velmi veselo...potom som sa pridala ku grupe kamosov, ktori oslavovali narodenie dcerok, a to uz neviem co som pila... pravdepodobne malibu s mliekom...moje oblubene...este vtedy, uz asi na dlhu dobu nie :lol:

 

uplne napita som sa dobijala do cudzieho vchodu, ked som trafila do toho spravneho, doma hanba, nebudem ani popisovat, rano som sa mame ospravedlnila, rozbita sa pochystala a sla s kamoskou na vystavu..

 

a sobota/nedela noc slastny 12-hodinovy spanok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sms ráno od spolužiačky, že má zajtra spolužiak pohreb

 

volala som jej, kopa spolužiakov jej rovnako dnes po jej sms volala úplne vydesená, čo sa stalo, nadobro v šoku: bol zdravý, nepil, len primerane sem tam, na sobotňajšej oslave položil hlavu na stôl, každý si myslel, že si pospí, nechali ho ... nadránom ho už neprebudili.

v sedemnástich som bola do neho trošičku zahľadená ... a nevidela som ho desať rokov.

som mierne ... viac ako mierne vyvedená z miery.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nech sa nepriznávajú tí, čo klikli na to zlené plusko... :lol:

Pozitívum ako pozitívum... na školu momentálne kašlem, radšej by som bola doma počas nej. Mala som na pláne užiť si prázdniny. A ako to dopadlo... lieky, vreckovky, čaj a posteľ. :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mozno banalita, mozno blbost, pre mna nie...dnes som sa dozvedela ze hafana /spica/ u babky zadusil pes...cudzi pes, ktory vtrhol do dvora a nebral ohlad

tak som si poplakala...velmi... :lol:

 

v poslednej dobe velmi placem...vsetko sa mi ruti...

a teraz toto, radost, nieco z coho som sa tesila, ked som prisla k babke..vzala som psikov na prechadzku a tohto som mala najradsej, mal uz svoje roky, bol velmi poslusny, zlatunky...

 

zial :)

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som nejaká nemastná-neslaná... včera vo filmovom klube ma chytila taká depka z filmu Lásky jedné plavovlásky, že som sa radšej odtatárila preč sa prejsť po Nitre a za spolužiačkou...

myslela som, že energeťák a antidepresíva mi pomôžu a nič :lol: ani to, že som sa hrabala v detstkej literatúre v Panta Rhei mi nejako nezdvihlo náladu... a to som odchádzala so Záhirom pre kamaráta a s Andersenovými Rozprávkami pre seba...

čo to je? počasie? tlak?

veď som bola ešte nedávno tak šťastná...

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

odchádza mi zrak... :lol: preto letím domov a hneď ráno k očnému.

veľmi mi robí problém kontrast, už mi vadia aj dlaždice na námestí :)

občas sa mi krúti hlava z toho, že je v miestnosti veľa kontrastných vecí, ktoré potom nevidím...

och. :) som zvedavá, čo mi očiar povie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Choď, možno je to zápal, mal som to na jednom oku, vplyvom zápalu sa zmenil tvar buľvy a tým pádom sa svetlo v oku inak lomilo a z toho mi sakra fest vadilo keď som sa pozeral na niečo detailné. Taká divná bolesť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

úžasný víkend... :lol:

očný, čo mi nevie pomôcť, matka, ktorá vyzerá stále horšie a horšie, dlhý rozhovor o rakovine a veciach dobudúcna, môj podpis ako súhlas pri kúpe auta, aby sa mohlo jazdiť do nemocnice, plánovanie návštevy onkológie a vyšetrenia, ktoré fakt nechcem podstúpiť, aj keby som tú rakovinu mala mať hneď... :)

a ešte k tomu to hnusné okno našej izby, cez ktoré vidím na parkovisko...

bože, ja neznášam Partizánske! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

modriny...vsade... na zadku, na kolenach, predlaktie...a ja ze pojdem na masaz..vsak keby sa vyzleciem, tak sa ma pani maserka opyta, ci ma niekto bije :lol:

 

keby si aspon pri tych dnesnych padoch hlavu nebuchnem :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podarilo sa mi rozhodiť tak rubikovu kocku, že s ňou neviem pohnúť, len dokolečka a zložím jednu stranu a rozhodím druhú, sakra dávno som to už neskladala ... no načo som to chytila do ruky ?! :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja keď som bol malý, tak som dostal na vianoce takú rubikovú kocku, na ktorej boli tie farebné štvorčeky len nalepené a keď sa to nedalo ani zanič zložiť, tak som poprelepoval štvorčeky navzájom a bolo to :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už dlhšie sm hovorila, že chcem vypnúť, no ale až hentak :lol: neplánovala som tykovanie za divadlom :)

ale vlastne, splnilo to svoj účel, moja pesnička : "muhehe, chacha cha, autíčko idéééééé" obehne svet :)

a vlastne, dobre to padlo, netreba si uľavovať...

i keď celý deň bol v háji, nič som nespravila ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

monitor na laptope sa rozhodol vstúpiť do štrajku :lol: :)

vidieť vidím, čo píšem, ale len trochu a dokonale trasľavo a bledomodré plochy s fialovými pásikmi

práve čakám, ako sa vyrieši servis

krucinál dokelu raz ma z tej techniky trafí ;) :) ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov