Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

celkom nový 4 portový USB hub... som sa tešila, že sa nemusím každú chvíľu zohýňať ako idiot... jeden pondelok, keď som opitá manipulovala s PC... a dnes zisťujem, že vôbec nefunguje a chýba tam jeden šróbik a celý je dosť udretý :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nefunguje :lol:

ak máš zalikérovný ten adaptér na kábliku, ktorý leží na stole, tak tu je moja rada:

 

ponor to celé na štvrťhodinu do liehu, pollitrovku kúpiš za pár centov v Drogérii alebo predajni Farby/laky. potom to vytiahni, čo sa bude dať očisti handričkou a vyfúkaj to fénom (chladným vzduchom, aby sa odparil lieh, horúci vzduch môže poškodiť plast).

 

lieh by mohol rozpustiť vzyšky toho likéru, potom sa budú dať jednoducho odstrániť. ak to zariadenie nefunguje, už je to aj tak jedno, pokaziť to nemôžeš. :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som videla vrazdu v priamom prenose! :lol: nechutny hnedy chlpaty pavuk si tahal krasnucku malicku vcelicku dnu a chcel ju tam spapat a ta dalsia vcelicka len poletovala okolo a snazila sa ju zachranit. no musela som nieco spravit - zabila som toho parchanta, pche, co si to dovoluje, na mojom balkone jest :) bohuzial som tym aj vcelicku zabila, ale radsej taka nahla a rychla smrt ako tam hnit a pomaly umierat :) ach jaj!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som videla vrazdu v priamom prenose! :lol: nechutny hnedy chlpaty pavuk si tahal krasnucku malicku vcelicku dnu a chcel ju tam spapat a ta dalsia vcelicka len poletovala okolo a snazila sa ju zachranit. no musela som nieco spravit - zabila som toho parchanta, pche, co si to dovoluje, na mojom balkone jest :) bohuzial som tym aj vcelicku zabila, ale radsej taka nahla a rychla smrt ako tam hnit a pomaly umierat :) ach jaj!

.. co tam po vcele...ale predstav si krasneho kralika (takeho domaceho huňáča) .... ako ho pomaly ale isto stiska velhad kralovsky ;) .. a uz len vidis dupkanie zadnymi nozkami...tento obraz som videla velakrat ;)

 

a inak ulavit si? co ja viem..krasne pocko, pohodicka doma... nemam si od coho ;) mozno by to chcelo len partaka na korcule...ale nikomu sa akosi nechce ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám taký hnusný pocit, že niečo robím zle... a to som už konečne poslúchla rady ostatných a rozišla sa s priateľom ale... nik nie je so mnou spokojný, len ja sa cítim nejak spokojne... robím, čo chcem, vychytím sa kedykoľvek kam chcem /keď som v Nitre/ a je mi jedno či ide niekto so mnou alebo idem sama... neberiem nič vážne, ničím sa nezaťažujem, nič neriešim... je mi dobre...

len... trošku sa mi to zdá byť divné, akoby som za toto všetko niečo skrývala, že niečo je len týmto zahalené a ja sa bojím, že keď to príde na povrch, tak ma to položí... niečo nie je v poriadku, len ja to nechcem riešiť... a neviem ani čo to je, lebo ja už veľmi dlho nič neriešim...

dozvedela som sa o sebe dosť vecí, ktoré mohli obrátiť môj život, mohli sa ma dotknúť, mohli ma uraziť, ibaže nič si neberiem k srdcu... asi, ako povedala jedna kamarátka, fakt som pokrytecká p..a

........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pridem do roboty po sviatkoch, clovek by si myslel ze vsetci sviatkovali a dokopy ziaden mail, ziadna posta

trt :lol:

 

cez sto mailov, plna schranka papierov, a same volacky...cely den len nad mailami :)

a prichod domov o siestej...wtf

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hnevam sa s mobilom,pretoze ho stale sledujem,ci mi nezavolaju z prace,aby som uz prisla...

 

.a bojim sa o blizkeho cloveka,pretoze ho postipal kliest a on uz prekonal jednou boreliozu :lol:

To je den,omg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bolí ma hlava, som nevyspatý a mám zlú náladu a ešte som sa dopočul že vraj budem musieť isť aj v sobotu do roboty asi im poviem že nemôžem lebo musím ísť preč.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som išiel včera navečer spať.Jak som sa išiel prezliecť,tak som schytil také domáce triko,čo som mal na sebe za lem pri krku,že to strhnem zo seba.Som fest zabral,čo som bol celý nadupaný hodiť šipku do perín.

No neurval som ten lem ja jelito :lol: ?!?No urval!Mal som to triko rád.Mal som ho jak svoju druhú kožu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takýto deň, ako som dnes mala, som už dlho nezažila... Poserem všetko, čoho sa dotknem, som úplne nemožná...:)

Dnes by som najradšej skočila pod auto, niektorí ľudia by sa ešte aj radovali :lol:

 

Najlepšie ale bolo, keď som bola v obchode...Listujem si jednu Coelhovu knihu a nájdem v nej vizitku terapeuta...Netuším ako sa tam nabrala a ešte v knihe môjho najobľúbenejšieho autora...Fakt neviem, či to má byť znamenie, alebo sa mi už pánbožko vysmieva... :)

Ale zobrala som si ju ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v obchode...Listujem si jednu Coelhovu knihu a nájdem v nej vizitku terapeuta...Netuším ako sa tam nabrala

Pán terapeut ju tam asi podstrčil,aby sa mu rozšírila klientela .... si myslím ja :)

Ak by som našiel vizitku v knihe z knižnice,tak by som si myslel,že ju niekto použil ako záložku ... a taká vizitka by sa mohla nájsť po mesiacoch,až rokoch.Takže by asi nešlo o zámer. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Desdemona..

Veci sa deju,z toho si nic nerob. A nic nie je nahoda,ak tomu veris.

To ze si mala "den-blbec" to sa stava,aspon uvidis rozdiel medzi dnami krasnymi. A o skakani pod auto ...na to ani nemysli,nie to hovor nahlas :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov