Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

prave som si konecne vyhladala na internete, "co mi je"

dpc, myslela som si ze to bude nejaka "lahsia" forma

ale nie, vyzera to na dlhodobu liecbu, liecba je zdlhava.....kruci, co som komu urobila???

ano,viem cim to je, mozem si za to sama :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja chcem spať!!!!!!

ja chcem spať viac ako štyri hodiny!!!!

ja už nechcem zaspávať hocikde, keď si sadnem na viac ako päť minút!!!

ja už nechcem byť závislá na telke a chcem ísť spať pred jednou v noci!!! /keď nie net, tak telka...boha, nech mi dovolia fajčiť v dome, to ma aspoň neoberá o čas/

 

ťava, kto ti za to môže :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel kua ale ono to nieje bezne podnikanie, z tych 30 melonov cisty zisk do 5 rokov takych 50 milionov ak nie viac tak to mas 10 melonov na rok cisty zisk

s menej ako 30 milionmi sa to realizovat neda? najdi si bohateho investora. budes minimalne manager.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no na celu realizaciu som od brucha pocital ze to moze vyjst tych 30 milionov, moze to byt o nejake percento viac ci menej

no investor ktory ti len tak pozicia take peniaze bez toho aby z toho chcel brutalne percenta, tak taky asi ani neexistuje

a este k tomu potrebujem par ludi na spravnych miestach co by nebol az taky problem, ale mat tych 30 mil by bol zaklad aby som mal chut to rozbehnut

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to v podstate mozes povedat, o co ide, lebo aj tak na to prachy asi nezozenies :lol:

 

kurnaaaaa ... ja som taky debil sprosty. mal som sa ist ucit do kniznice a zaspim doma na posteli. no po<>.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skutočne by si jeden možno myslel, že už by som mohla mať rozum ... za tie roky

a keď poviem A mám vedieť povedať aj B ... som hlupák ... a korunovaný ... hlava všetkých hlupákov :)

 

 

prosím ak môžeš, prepáč :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

az na to ze nikoho po ruke nemam :lol:

Kedy máš narodky? Kúpim ti vibrátor. Ten na 380 Voltov. Môžeš síce s ním poistky vyraziť ale tak si užiješ že už ani chlapa nebudeš potrebovať :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll nac niekoho po ruke ked mas ruku :D :lol: :)

 

a ked sme u toho, mne ked je doma zima (co mi je casto kedze furt tu niekto vypne radiatori lebo mu je teplo) tak si dam moje zimne papucky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zacitila som taku zvlastnu bolest v srdci,...nie,asi to nema nic spolocne so zdravotnymi problemami...

 

je to prazdne miesto..miesto ktore predtym zaplnalo ine srdiecko

 

to srdiecko pred rokom vyhaslo....

 

to prazdne miesto a spomienky ostanu, navzdy

 

cas mozno zahoji, ale nie uplne, nevymaze krasne spomienky

 

slzy sa mi tisnu prave do oci.....

a predchvilou som si navstivila web stranku jeho tatina,

uvod tvori fotka jeho syna, vedla tlejuca sviecka a vedla citat...citat, ktory hovori jeho syncek, po smrti....je to nadherne, a zaroven strasne dojemne....

 

preco si to robim?....preco stale spominam?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov