Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

po dlhej dobe som písal na POST, že Bonzai ide k BlackHAWKS a pekne ma vytáčal ten zastaralý engine čo to fórum používa

- taktiež som si prečítal nejaké Aljak-ove príspevky :lol:

to je čistý nikam nepatriaci pocitom menejcennosti trpiaci žeber

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fakt milujem, ked sa do mna nejaky curak zacne navazat a ten viac bity som ja! Ano, zasa hovorim o postfore! Potom su tam kadejake nepochopitelne zasahy admina. Jedneho jedineho, pochopitelne! Ten maze aj prispevky, v ktorych nie je ziadne sproste slovo! FO!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prave som sa dozvedel, ze v tejto chvili moja skupina pise predterm susku z mathematickej analyzy. kua k tomu ako doslo?!

 

teraz si to budem musiet napisat u prednasajucej professorky :frk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preco a ktory ###### mi dal ban na postfore? Jedneho sprosteho slova som nepovedal, ale nie, oni ma budu zatvarat! SU TO ###### ! Ti uvidia bordel, ked sa vratim, mna nasierat nebudu, chcu ma vystvat, ale dosiahnu OPAK! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche

 

Už aj Ty, Brutus? Tak to som nečakal, že budeme BANovať naraz. Za čo si ten ban vlastne dostal?

Myslím si, že by sme sa mali spojiť a urobiť nejaký prevrat na POST fóre. Toto už nie je možné, rozdávať bany len tak... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To si pis, mali by sme tam zavolat vsetkych a narobit im taky bordel, ze by mali ban za co davat alebo sa vydat tazsou cestou a vysvetlit im, ze su ######, ze my po svojich demokratickych pravach sliapat nenechame, ze ked nenadavame, Ti vravim, ze som ziadnu nadavku nevypustil!!! tak nas nemaju za co vyhadzovat!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Symboly! Moje nervy, ved tie symboly dnes pouzivaju vsetci miesto toho, aby pouzili nadavku! Ide o to, ze chcu si povedat svoje a zaroven nepovedat vulgarizmus! Ty teda pseudodovod na seba mas, ale na mna nema nikto NIC!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

, ale jedna vec je celkom ista, ten stary chrapun je komunista a hajzel!

na žiadnom fóre by niečo podobné neprešlo - a toto je posledná výnimka.

z kontextu je zrejmé, koho máš na mysli a ubezpečujem ťa, že väčšmi sa mýliť nemôžeš . nikdy viac tu nebudeš vulgárne nadávať na žiadneho moderátora zo žiadneho fóra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

okrem toho ze ma nejake tie veci potesili som sa aj miernejsie vytocila:

 

- na letisku som mala nadvahu batoziny 5kg...to jest...musela som doplacat 25libier navyse!!!! :)

 

- pridem domov, vytasim novy mobil (z anglicka, cize nabijacka ma koncovku prisposobenu na anglicke zastrcky)...v anglii som si kupila aj special zastrcku pre tento typ...a pridem domov, a tej zastcke chyba jedna dierocka potrebna na to, aby som to mohla pichnut do nasich zastrciek...!!!!! :lol:

 

 

no proste prije*any Anglani :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kua kua kua, 15% frasa. Frasaaa. Ja debil :) Uhol odrazu sa rovná uhlu dopadu; súpis individuálnych a kolektívnych výstav, realizovaných projektov, sympóziá, workshopy, pedagogická, publikačná činnosť.

:) hisham ty si taká blbááá :lol: ;)

;)

Idem hľadať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to velmi velmi zle. nevysla mi posledna zapoctovka a zrovna ta najdolezitejsia a najtazsia - z matematickej analyzy. teraz podistym nebudem mat dost zapoctovych bodov a kedze je matalyza tazka jak svina, tak samozrejme nebudem vediet spravit zaverecnu skusku na dostatok bodov tak, aby mi to stacilo na absolvovanie a budem si to musiet prenasat o dva semestre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov