Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

Dnes ma totalne vytocil jeden profak, ktoreho uprimne nenavidim a je to zjavne obojstranne. . . som myslel, ze vybuchnem, vyskriabem mu oci, vrazim dreveny kol do srdca. . .alebo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes ma totalne vytocil jeden profak, ktoreho uprimne nenavidim a je to zjavne obojstranne. . . som myslel, ze vybuchnem, vyskriabem mu oci, vrazim dreveny kol do srdca. . .alebo :lol:

tvoj profak je upir? :)

 

 

mam 3 tyzdne na odovzdanie diplomovky.....ma niekto podobny extrem? :) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zajtra si, ako kazdy tyzden v pondelok, pripominam vyrocie najdebilnejsieho rozhodnutia, co som v zivote urobil. ja sa snad tej debilnej zenskej uz NEZBAVIM!?!? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bad_guy;

 

heh no neviem ci by mi to pomohlo, nekolko sa nejedna o manzelku ale o cosik (<*quisque) ovela oovela horsssiiiIIEEEEEEE!!!! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja kukam na monitor menej, nemaj boja...jedna sa o to, ze som v novom prostredi, vacsie priestory a pre oci je zatial namahavejsie zaostrovat naraz v takychto priestoroch....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak niekto stretnete autorku novej maturitnej skusky z anglictiny. . . pani J. Beresovu. . .udrite ju prosim za mna.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :) :);) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mohla by som sa tešiť, že som konečne po tejto nechutnej dlhej strede doma... ale nejde to, lebo tým som bližšie k zajtrajšku ... a ten bude úplne nanič kvôli jednej pracovnej povinnej nechutnej blbosti ... ble :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

leg a vyskúšal si už niekedy ísť skôr spať?veď ťa tu vídavam ešte o jednej pokukovať...takže marš ho spať nech nám neskolabuješ /sa cítim ako vychovávateľka v škôlke :lol:/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ta šunka ma raz pripraví o nervy. Pred chvíľou som sa bol previesť a auto neťahalo tak, ako by malo. Kontrolujem a kotúč rozžeravený do červena. Musím skočiť do servisu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

predchvilou skoncila hodina ekonomicko-matematickych metod...som z toho uplne vyhukana...

 

riesenie dopravnych/distribucnych uloh pomocou VOGELOVEJ APROMIXACNEJ a DISTRIBUCNEJ METODY :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov