Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

prave je na ICQ jedna strasne super baba a ja si s nou nemozem pisat.. musim ist prec od compu, lebo tu zaslintam celu klavesnicu :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som zitil, že to tu zase odrbkáva.

Nepotrpel som si nikdy na počet príspevkov, ale dnes som sa nas.... pretože som tu už mal príspevok a keď som napísal ďalší tak mi to ukázalo, že je to môj prvý a to ma pekne vytočilo, pretože som si spomenul ako raz Axel nadával, že sa mu stratili nejaké príspevky.

Vidím, že aj u neho sa to začalo praktikovať hneď z kraja.

 

:) :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

brácho ma ignoruje...už ma štve.jediný člen rodiny, s ktorým sa dá inteligentne komunikovať.

hnevá ma, že keď on potrebuje rozhovor na vyššej intelektuálnej úrovni, tak ide za mnou /veď nemôže stále s manželkou.../, keď však ja chcem, tak si ma nevšíma :lol: do kelu aj s rodinou

 

/tento príspevok bol napísaný pri všetkej mojej skromnosti :)/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nutrinka;

 

ved zver sa nam. na to su fora. intelektualna debatka nie je nikdy na skodu. take "Podlampovky" ja raad :lol:

 

dollphinka;

 

neviem presne co si robila, ale : pravidelnejsie, neprehanaj, neexperimentuj :) :) !

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LEG

skakala som po chlapovi, od zlosti,to preto bolia :lol:

 

ale nie, robila som brusaky a zahadne ma uz druhy den bolia lytka :)

a navyse, po dnesnom rane su to uz aj chrbat, krk, prava ruka....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som však obeťou paranormálneho javu. Ráno sa zobudím a krk v ťahu. Seknutý, nemôžem hýbať hlavou :lol:

Ak si zalistuješ vyššie, uľavoval som si, že ma bolí krk... presne to isté sa mi stalo - ráno som sa zobudil a zistil som, že nemôžem otočiť hlavou... deň som pretrpel a na druhý deň ma Hedge odviezol do Orešian, kde býva jedna tetula, ktorá pomáha v podobných prípadoch. Ponaprávala, týžďeň ma to ešte bolelo, ale pomaly to ustupovalo... Viem jak ti je, cítim s tebou...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak toto bude síce chat, ale neva.

 

Mám pocit, že tá tetuška by mi ten krk zlomila. Šak je utrpenie pootočiť ho čo len o pár centimetrov. A okrem toho, ako ďaleko je z Prešova do tých Orešian?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

opat som podlahla registracii na novom fore - zas novy avatar, nova signatature .... :lol: :)

Identifikuj sa trochu na ktorých foórach si zaregistrovaná a pod akým nikom? :) ;) možno sa poznáme

 

Dnes som úplne vygumovaný. Neviem ani kde je sever.

 

 

Mám jednu buzolu naviac ;) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To priblble pocasie nie a nie sa znormalizovat kua...uz ma to nebaviiiii :lol: :)

 

ANDULQAAAAAAAAA

 

Daj si este o dve slniecka viacej....nepomaaaaaha toooooooo!!!! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov